Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég siralmas a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég siralmas a helyzet. Hogyan lehet, hogy ennyi férj csalja a nejét?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra. És a legnagyobb megdöbbenéssel szembesültem vele, hogy számtalan, de tényleg rengeteg férfi van, aki szeretet keres a felesége mellett...De tényleg napi szinten ha 20 ilyen tartalmú levelet nem kapok akkor egyet sem...

Én tisztában voltam vele, hogy van olyan aki csalja a feleségét, de hogy ennyien, az dúrva. Egyel kettővel beszélgetésbe is elegyedtem, csakhogy tájékozódjak a motivációikról. Legjtöbbjük "tisztességes" családapa, egy mintacsalád feje, akinek a feleségének még csak sejtelme sincs arról, hogy mit művel a háta mögött.

Van egy-két olyan akinek mondjuk valami nagyon perverz vágya van, amibe az asszony nem megy bele. De találkoztam olyannal is aki 40 éves, 20 éve vannak együtt az aszsonnyal, a szexuális életük gyakorlatilag egyenlő a nullával, de sok különféle történet van, van aki csak kalandozna egy kicsit. Mindegy, mentség szerintem semmilyen esetben sincs, hiszen átveri, megalázza azt az embert, akit elvileg szeret.

Szóval a helyzet elkeserítő, mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 09:58
1 2 3 4
 11/40 anonim ***** válasza:
35%

Milyen őszinteséget vársz? Hogy álljon oda a férfi/nő a párja elé 4-5-15 év után miközben már ott a gyerek ,közös hitel stb ,hogy figyu baromira unlak már az ágyban minden rezdülésedet ismerem , tudom mire mit csinálsz ,mondasz ,szeretném kicsit feldobni az életem, félrelépnék a Gizivel/Bélával, vagy a 10ezres Trixivel. Ettől még veled maradok ,de nem bírom leélni ilyen ingerszegényen boldogtalanul az életemet.


És erre a másik megértően bólogat?


Vagy másik "korrekt"megoldás, 7 évente dobni a másikat minden vitával ,otthagyott gyerekkel ,pereskedéssel körítve ,csak meg ne csaljam? Amiről nem is tudna..

2014. okt. 26. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/40 anonim ***** válasza:
72%

22 éves, az a helyzet fiatal vagy. Az emberek választanak abból ami adódik. És színészkednek. Az elején még rózsás habos szerelmes kapcsolat az évek alatt ellaposodik , a nő sárkánnyá válik ,a férfi bunkóvá , meghíznak eligénytelenednek. Te mondhatod hogy az elején felelősen választottál mert akkor még a párod előadta a "násztáncot" szép jó oldalát mutatva,olyanokat ígérve amit maga sem hitt el, de utána ez eltűnik az évek múlásával.


Nagyon nagyon kevés azok száma akik elég tudatosak és magukra adók másikat szeretők éveken át. Ezen kevesek hamar elkelnek és a többi kit válasszon?? Csak a maradék marad ,aki a többség.

2014. okt. 26. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
55%
Még mindig jobb tudni, hogy unja már az embert a párja, mint évekig élni a hazugságban. Szerinted a gyereknek jobb hazug szülőkkel felnőni, hogy aztán ő is ugyanazt csinálja? Ha engem megcsalnának azt szeretném tudni mert akkor megérdemlem, hogy új életet kezdhessek akármilyen nehéz is.
2014. okt. 26. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 anonim ***** válasza:
14%

Ezt most mondod. De ha ott vagy egy évekig nehezen épített közös élethelyzetben ,akkor nem lesz olyan könnyű ugrálni. Ott van pl 2 gyerek is, akkor még kapós se leszel, és a munkahelyek sem kapkodnak érted. Lehet végleg lecsúszol a semmibe ami a gyerekeknek egyáltalán nem jó.

Más a helyzet ,ha napi ordítás verekedés van a családban ,onnan menni kell.


Aztán ha nagy büszkén ki is ugrasz a kapcsolatból mi a garancia hogy egy tisztességes lovagot találsz utána majd ,nem egy ugyanolyat vagy még rosszabbat. Az elején mindenki szépet mutat. Egy nagy lutri az élet, mindenki nem nyerhet.

2014. okt. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/40 anonim ***** válasza:
94%

Az csalja meg a házastársát, partnerét, aki nem szereti és nem tiszteli. Ilyen egyszerű.


Csak tudnám az ilyen emberek miért házasodnak meg, miért mennek bele hosszabb kapcsolatba. Ha dugni akarnak minden nap/héten mással, hát tegyék, kit érdekel? De ne egy hűséges típusú embert alázzanak meg és csapjanak be.


Aki boldog a kapcsolatában, minden rendben van, élvezi a szexuális együttléteket, és VALÓBAN ŐSZINTÉN SZERETI a társát, az nem csalja meg, mert nem érdekli senki más a párján kívül, nem vonzódik máshoz. Ennyi.

2014. okt. 26. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 anonim ***** válasza:
14%

Mert egy kepmutato szar a magyar tarsadalom.A legtobb azert keres a neten, mert nem tud szemelyes kontaktust teremteni, udvarolni. A legtobb magyar ferfi komplexusos bugris. A nok nagy resze meg nagykepu r i b a n c . Pedig nagyseggu a tobbseg.

En pl az asszonyt is engedem kalandozni, meg o is engem, szabad emberek vagyunk.

Aki ezt nem fogja fel, jarjon misere.

2014. okt. 26. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/40 anonim ***** válasza:
90%

14


Hát nem tudom ki hogy van vele, de én inkább maradnék egyedül (pár nélkül) egy válás után, mint egy olyan emberrel éljek együtt aki megcsal, és ezzel megaláz.

2014. okt. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert ez a kőkeményen nyomatott társadalmi elvárás . Házasodj ,csinálj gyereket, soha életedben ne érintkezz más nővel -férfival. Az össze- vissza kefélés meg fúj rossz elítélendő. Ezért mindenki (majdnem) belemegy a játékba látszólag. Ez nem szeretem nem szeretemen múlik. A szerelem elmúlik a vágyak megmaradnak.
2014. okt. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 anonim ***** válasza:
Igen ,pont ezért csinálják titokban és nem állnak oda bevallani mint az igazmondó juhász. Kinek kell önként a patália az ajtócsapkodós marakodós válóper?
2014. okt. 26. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/40 anonim ***** válasza:
89%
Mégis milyen erős lehet akkor az a közösen épített élet ami hazugságokkal van tele és más szereplőkkel? 2 gyerek után is lehet valaki kapós, de miután szakít valaki szerintem nem az első gondolata a pártalálás és persze össze kell szednie olyankor az embernek magát testileg-lelkileg. De még mindig jobb ez mert így ha idővel is de újra erős lehet valaki, de ha marad a kapcsolatban megalázottként akkor nem.
2014. okt. 26. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!