Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég siralmas a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég siralmas a helyzet. Hogyan lehet, hogy ennyi férj csalja a nejét?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra. És a legnagyobb megdöbbenéssel szembesültem vele, hogy számtalan, de tényleg rengeteg férfi van, aki szeretet keres a felesége mellett...De tényleg napi szinten ha 20 ilyen tartalmú levelet nem kapok akkor egyet sem...

Én tisztában voltam vele, hogy van olyan aki csalja a feleségét, de hogy ennyien, az dúrva. Egyel kettővel beszélgetésbe is elegyedtem, csakhogy tájékozódjak a motivációikról. Legjtöbbjük "tisztességes" családapa, egy mintacsalád feje, akinek a feleségének még csak sejtelme sincs arról, hogy mit művel a háta mögött.

Van egy-két olyan akinek mondjuk valami nagyon perverz vágya van, amibe az asszony nem megy bele. De találkoztam olyannal is aki 40 éves, 20 éve vannak együtt az aszsonnyal, a szexuális életük gyakorlatilag egyenlő a nullával, de sok különféle történet van, van aki csak kalandozna egy kicsit. Mindegy, mentség szerintem semmilyen esetben sincs, hiszen átveri, megalázza azt az embert, akit elvileg szeret.

Szóval a helyzet elkeserítő, mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 09:58
1 2 3 4
 21/40 anonim ***** válasza:
79%

Szerintem nem minden ember egyforma, ahogy az érzéseik sem. Tehát az sem feltétlen igaz, hogy minden esetben elmúlnak az érzelmek 2 ember között. De majd 30-40-50 év múlva kérdezd meg újra elmúltak e:)


Akik meg meg akarnak felelni a társadalom elvárásainak, azok egyszerűen hülyék, ha ez nem felel meg alapból az ő vágyaiknak.

Ha én minden héten mással akartam volna lefeküdni akkor azt tenném, és senkinek se lenne joga elítélni ezért. Azért viszont igen, ha becsapom azt az embert éveken át aki mellettem van, és hűséges hozzám.

2014. okt. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/40 anonim ***** válasza:
Persze ezért is végződik a házasságok többsége válással. Aztán jön a következő és ott is kiderül hogy egy idő után car van a palacsintában. Csak közben múlik az idő öregszel.Megbékélsz hogy ilyen az élet és becsukod a szemed, vagy ugrálsz amíg tudsz és van lehetőséged.
2014. okt. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/40 anonim ***** válasza:
89%
Igen pont erről beszéltem eddig. Ha valaki csak dugni akar tegye azt. De ha egy ilyen embernek párkapcsolata lesz és megcsalja a másikat az miért gondolja úgy, hogy a másiknak vele kéne maradnia?
2014. okt. 26. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/40 anonim ***** válasza:
15%
Mert nem derül ki és akkor nem lesz gond. Egy biztos pont fontos dolog, az évek alatt felépített élet is az.Egy alkalmi kettyintés meg nem a világvége ha nem tud róla senki. Még fel is izzíthatja az otthoni tüzet
2014. okt. 26. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/40 anonim ***** válasza:
55%
Miért csalják meg egymást az emberek? Nagyon egyszerű. Azért mert nem a megfelelő partnerrel vannak együtt. Elkapkodják a házasságot, nem ismerik ki egymást előtte eléggé, megszokásból vannak együtt, vagy mert úúgyse találnának jobbat és sorolhatnám a többi kifogást. Összeházasodnak mert miért ne, mert már itt az ideje, mert lassan gyereket kéne csinálni, vagy csak hogy ne maradjanak egyedül. Ennyi. Aztán néhány év múlva kiderül, szar ötlet volt. És ez az eredménye. Tüneti kezelés.
2014. okt. 26. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/40 anonim ***** válasza:
Megfelelő partner mellett magától jön a hűség. Nincs igény harmadikra. A félrelépés azoknak pálya, akik nem szeretik igazán a párjukat, és azoknak, akik nem is akartak házasodni, csak társadalmi nyomás vagy gyerek miatt végül beadták a derekukat. Nőként én is szembesültem a társkereső szépségeivel. Nem publikus képpel, nem ideális súlycsoportban is kaptam naponta a rengeteg levelet férfiaktól. Biztos vagyok benne, a nők is ugyanígy próbálkoznak. De attól, hogy sokezren megcsalják a párjukat, még vannak normálisan működő kapcsolatok, csak ők nincsenek regisztrálva semmiféle "hűséges vagyok" oldalra. Ők láthatatlanok, de sokan vannak. Én is úgy voltam vele, inkább maradok egyedül, mint megbízhatatlan társ mellett. Találtam olyat, aki ugyanígy gondolkodik. Ugyanígy a barátaim. Nem abból a közegből származom, ahol cél a mihamarabbi családalapítás, mindegy kivel.. mert szerintem a legtöbben itt követik el a hibát. Gyerek után már egyszerűbb félremenni, mint válni.
2014. okt. 26. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/40 anonim ***** válasza:
89%

Végül is igen. Olyan partnert kell választani, akit nem un meg az ember.:) Bármennyire hihetetlen, létezik ilyen, csak meg kell találni.


Akinek meg mindig az újdonság kell, az se baj, de akkor ne ragadjon le senki mellett, ne csapjon be senkit. Játsszon tisztán. Ha állandó kapcsolat is kell, meg kalandok is, akkor keressen olyan párt aki szintén vállalná a nyitott kapcsolatot.

2014. okt. 26. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/40 anonim ***** válasza:
35%
És mi a garancia hogy megfelelő a partner? Hogy nem fordul ki magából 5- 10 év múlva? Hogy nem merő színészkedés és ámítás amit mond? Semmi .Nem mindenki jós és beépített hazugságvizsgáló sincs a táskájában senkinek. Szerencse kérdése az egész, hogy adott kis helyi körből adott facér egyedek közül éppen kibe botlasz és hogy alakul az életed. No meg rengeteg az olyan kapcsolat ahol nem is sejti az egyik fél hogy a másik félrejár mert a másik okosan játszik.
2014. okt. 26. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/40 anonim ***** válasza:
72%
Garancia? Ha megfelelő ön-, és emberismerettel rendelkezel és nem kapkodsz, akkor nem lesz itt semmi kifordulás. Nem 22 évesen, nulla élettapasztalattal, iskolapadból kiesve kell házasodni.
2014. okt. 26. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/40 anonim ***** válasza:
Igen, ha jól választasz, még akkor is szerencse kérdése, hogy 15 év múlva merre változik az ember személyisége. Ettől még van, akik szeretik egymást 30 év múlva is, és nincs igényük másra. Egyébként pedig a félrelépés szerintem jellem és értékrend kérdése, szóval ha valaki 20-30 évesen elítéli a dolgot, annak nagy valószínűséggel nem változik gyökeresen a személyisége, és ha később más kell neki, akkor kilép a kapcsolatból, nem félrelép. Egyébként sem olyan egyszerű dolog titokban tartani a társad elől ezeket a dolgokat, egyenes embernek nem megy, legfeljebb már elve szétesett kapcsolatban. Másrészt a félrelépésre veszélyes korszak is elég szűk. Mire egy házasság eljut az elhidegülésig el kell telnie pár évnek, és 50 fölött a legtöbbeket már inkább a család és a nyugalom érdekli, mint a kalandozás. Ha addig kielégíti a kapcsolata, akkor ő már valószínűbb, hogy nem fog félremenni, hiába él még 50 évet.
2014. okt. 26. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!