Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Elég siralmas a helyzet....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég siralmas a helyzet. Hogyan lehet, hogy ennyi férj csalja a nejét?

Figyelt kérdés

Nemrég regisztráltam egy társkereső oldalra. És a legnagyobb megdöbbenéssel szembesültem vele, hogy számtalan, de tényleg rengeteg férfi van, aki szeretet keres a felesége mellett...De tényleg napi szinten ha 20 ilyen tartalmú levelet nem kapok akkor egyet sem...

Én tisztában voltam vele, hogy van olyan aki csalja a feleségét, de hogy ennyien, az dúrva. Egyel kettővel beszélgetésbe is elegyedtem, csakhogy tájékozódjak a motivációikról. Legjtöbbjük "tisztességes" családapa, egy mintacsalád feje, akinek a feleségének még csak sejtelme sincs arról, hogy mit művel a háta mögött.

Van egy-két olyan akinek mondjuk valami nagyon perverz vágya van, amibe az asszony nem megy bele. De találkoztam olyannal is aki 40 éves, 20 éve vannak együtt az aszsonnyal, a szexuális életük gyakorlatilag egyenlő a nullával, de sok különféle történet van, van aki csak kalandozna egy kicsit. Mindegy, mentség szerintem semmilyen esetben sincs, hiszen átveri, megalázza azt az embert, akit elvileg szeret.

Szóval a helyzet elkeserítő, mit gondoltok erről?


2014. okt. 26. 09:58
1 2 3 4
 31/40 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy jó emberismerő valaki, mert velük szemben állnak a harcban a jó színészek. Ki fogja azt mondani mikor éppen megy az udvarlás hogy: én szeretek kalandozni és nem vagyok hűséges típus ? Senki. Mindenki előadja magát hogy ő holtomiglan ,soha nem érdekelte egy kapcsolatban sem más ,mindig kilépett a kapcsolatokból nem csalt meg senkit ő mekkora nagy hős szerelmes stb.


Borzasztó egyszerű titkolni a félrelépéseket éveken át is, csak nem a szomszéddal meg a kollégával kell kikezdeni hanem távolabbra kell menni ,vagy hivatásost fizetni.

2014. okt. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/40 anonim ***** válasza:
72%
Nagyjából 10 ből 1 házasságban nincs megcsalás. Saját statisztika de ezért hitelesnek tartom. A 9 ből kb 4 ben mindenki tudja hogy adott partner félrelép csak a másik fél nem sejti.A többiben bukó van és szakítás vagy tűrés megbocsátás.
2014. okt. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/40 anonim ***** válasza:
72%

Mikor még kevés tapasztalatom volt, tudott nekem pasi színészkedni, később már nem. Ja, és az aki próbált színészkedni még az első időkben, sem tudta évekig titkolni a valódi énjét. 1 éven belül kibújt belőle milyen valójában és én le is léptem mellőle.

Akkor sem azért tartott picit tovább a dolog, mert vak voltam, és nem vettem észre mi a helyzet, egyszerűen úgy gondoltam, várok egy kicsit hogyan alakul a kapcsolat. Vártam, és beláttam hogy ő olyan amilyen. Nem egyenes ember, nem fog megváltozni, így leléptem.


Akivel most vagyok az pedig rám néz és tudja hogyha baj van, ahogy én is rajta fordított esetben, mert ismerjük egymást.

Mi sose alakoskodtunk, se a kapcsolat elején se közben, se az esküvőnk után. Én ugyanúgy megmondtam amikor elkezdtünk járni, pl hogy nem tudok összebújva aludni. Nem hallgattam el előle csak mert jaj megbántom. Egy normális ember, megérti ezt. Nincs kegyes hazugság sem. Nem mutattam magamból olyat amilyen nem vagyok. pl én sokszor elkéstem a találkákról. Nem játszottam a halál pontos nőt, addig "amíg be nem biztosítom a kapcsolatot", mert nem vagyok ilyen. Az esetek felében bizony elkéstem.


Ő is őszintén elmondott magáról mindent. Nem kifejezetten egy romantikus alkat, és nem is próbálta megjátszani hogy az. Nem mondta azt, hogy szereti a csöpögős filmeket, vagy a Valentin napot csak hogy imponáljon nekem (mert én bizonyos szintig szeretem ezeket). Simán megmondta pl ha valamilyen ruhadarab nem állt jól nekem. (nyilván nem paraszt stílusban, hanem normálisan, de megmondta).

Sose titkolóztunk egymás előtt, sose játszottunk mást, mint akik valójában vagyunk. Önmagunkat adtuk, és adjuk.


Az a kapcsolat, ahol 2 ember őszinte egymással, szeretik egymást, tisztelik egymást, összepasszol a személyiségük és az értékrendjük, azonos a jövőképük, tudnak együtt élni, kielégítő a szexuális életük, oda nem férkőzik be soha harmadik. Egyik fél részéről sem. Nem azért mert lusták szerető után nézni, hanem mert nem lesz rá igényük.

2014. okt. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/40 anonim ***** válasza:
80%
Amikor olvasom ezeket a valaszokat, olyankor mindig azon gondolkozom, hogy inkabb orok eletemre egyedul maradok. Nekem nincs szuksegem egy gyava emberre!
2014. okt. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/40 anonim ***** válasza:
11-es. Amit leírsz oké valós probléma. Valahol igazad is van. Csak egy a baj, attól, hogy feldobod a szexuális életed mással, otthon időről-időre hazudsz, egy biztos hogy egyre boldogtalanabb leszel. Amit írsz az sajnos nem megoldás. Viszont én sem tudom mi lenne a megoldás. Évek óta gondolkodom a problémán, sok könyvet olvastam, de igazi megoldás nincs. Viszont hazugságban élni , hát az minden csak nem jó dolog senkinek... közös élet, gyerek, ház stb. ide vagy oda, az már csak kirakat de semmiképpen nem jó élet.
2014. okt. 27. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/40 anonim ***** válasza:

Én is hatalmas dilemmában vagyok. Lelki értelemben igazi társ a párom, vannak közös érdeklődési területeink is, nagyon jól el tudjuk tölteni a szabadidőnket együtt, viszont szex már több mint 1 éve nincs köztünk. Egyáltalán nincs, és neki mintha nem is lenne rá igénye.


Szerintem sem megoldás a szerető tartása hosszú távon. Felesleges energiák mennek a dolog titokban tartására, közben sem érzed igazán jól magad, lelkiismeret furdalás, stb. A probléma ugyanúgy megvan, csak alkalmanként megoldod a szexet magadnak.


Van köztetek olyan aki évek óta szexmentes kapcsolatban él a párjával és bár lenne rá igénye (csak nem a párjától), egyéb értékei miatt mégis vele marad és ezzel lemond teljesen a szexuális életről? (Fiatalon, 35 éves kor táján)

2014. okt. 29. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/40 anonim ***** válasza:
Utolsó: ne viccelj te is tudod hogy így nem élhetsz le egy életet. Ez a kapcsolat nem teljes. Előbb utóbb teljesen belefáradsz majd és szépen váltasz. Másnak is lehetnek még kiváló emberi értékei és még kívánni is fog. Még ha 60 éves lennél, na de így?
2014. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/40 anonim ***** válasza:

1 éve nincs szex? És nem beszéltek róla? Egy évig nem lehet fejfájásra hivatkozni..

Oda kell állni ,kerek perec megmondani hogy akkor mostantól eljárok nőzni -fiúzni mert ha cölibátusra vágynál elmentél volna papnak. Vagy megérti vagy elmegy a bánatba vagy mégis ráhangolódik a szexre.

2014. nov. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/40 anonim ***** válasza:
Sajnos én nem vágyom a szexre vele. Hogyan képesek egyesek évtizedekig szexuálisan vonzódni a párjukhoz? Ez, úgy érzem nekem nem megy.
2014. nov. 3. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/40 anonim ***** válasza:
Akkor ne kínozd tovább, se magadat. válni kell.
2014. nov. 4. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!