Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/85 anonim ***** válasza:
66-os vagyok és amióta a gyerekek iskolások azóta napi több óra is van amit kettesben töltünk,mert a párom délutánra jár dolgozni!:) Miénk minden hétköznap délelőtt!:)
2014. nov. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/85 anonim ***** válasza:
73%
Én 35-ossel értek egyet, ennél jobban én sem tudtam volna megfogalmazni. Én is csinálom, amit tudok (plusz úgy érzem elsősorban azért vagyok itthon, hogy a gyerekekkel foglalkozzak, nem pedig kimondottan a háztartás miatt), ami marad a nap végére közösen a férjemmel. 66 százalékos tökéletes csúcs anyát megint nem értem. Mit nem lehet azon megérteni, hogy három kisgyerekkel otthon segítség nélkül néha bizony nehéz?? Fizikailag is pszichésen is. Aki nem fárad el, és nem érzi nehéznek, az rosszul csinálja.
2014. nov. 18. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/85 anonim ***** válasza:
100%
63-ast meg miért pontoztatok le?? Egészséges felnőtt férfiak tömege munkanélküli, vagy kozmunkan tengodik, ki ad munkát egy 3 gyerekes anyukának??!!?? Senki! Vagy ha mégis kap munkát, szerintetek a magyar intézmény rendszer fel van készülve kisbabák fogadásara? (nincs)
2014. nov. 18. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/85 anonim ***** válasza:
45%
Háztartásbeliként ez a feladatod. Másnak a fent említetteket kell megcsinálnia munka mellett.
2014. dec. 14. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/85 anonim ***** válasza:
Utolsó igen, de három kisgyerek mellett nem könnyű minden feladat végére érni. Nekem csak kettő gyerkőc van, mégis segít a férjem, és nem várja el, hogy kiszolgáljam.
2014. dec. 14. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!