Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/85 anonim ***** válasza:
49%
Kíváncsi vagyok fordított helyzetben a kérdező mit szólna, ha ő dolgozna minden áldott nap, és utána mikor hazajön az otthon lévő házastársa szolgaságnak ítélné meg, hogy legalább ételt készítsen és kimossa a ruhákat :D röhejes.
2014. nov. 16. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/85 anonim ***** válasza:
71%

#16: Van, ahol mindennap kell főzni (mi ketten vagyunk, de nem egyszerű több napra főznünk... A 8 literes edényekben még valahogy megy, de nem mindig ilyesmit eszünk) s 3 gyerek mellett szerintem mosni is elég sokat kell... Könnyen lehet, hogy a férj melós ruhái is rátesznek egy lapáttal.


Nem tudom, mások milyenek, én napi pár óra házimunkától nagyon kilennék. Márpedig ezt főzés kapcsán el tudom használni (azt legalább valamelyest szeretem)... Oké, bizonyára selejt vagyok, de el tudom képzelni, hogy valakinek a "csak ennyi" házimunka + 3 gyerek megterhelő. Amúgysem tudjuk, mekkora a ház s ki mekkora tisztaságot vár el a családban...

Amúgy elég fárasztó otthon lenni, gyerekek nélkül is, legalábbis én a munkanélküliségben sem éreztem, hogy jobban ráérnék, pláne hogy több energiám lenne. Főleg építkezéskor és utána, valamint netfüggőként nem :D Az amúgy extra fárasztó, meg kell válogatni, hogyan kapcsolódik ki vele az ember.

2014. nov. 16. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/85 anonim ***** válasza:
79%
Jaja, akkor nincs panasz, tessék továbbra is úgy csinálni, ahogy eddig mindenkinek :) Ha panasz van, akkor meg változtatni, egy férfi nem életképtelen. A párom is csak nevetett anno, amikor mondtam neki, hogy bizony becsüljön meg, mert a legényéletből hagytam meg neki azért. Főzhet nyugodtan. Meg is csinálja egyébként, nem arról szól egy házasság, hogy háziszolga a másik.
2014. nov. 16. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/85 anonim ***** válasza:
55%

Kérdező, neked nem kötelességed kiszolgálni őt, neki meg nem kötelessége eltartani titeket - értsd: téged egyáltalán nem, és a gyerekeket is csak felerészben.

Ennyit a kötelességekről. És akkor ehhez képest ti meg megállapodhattok valamiben, amitől működik a ti családotok.

2014. nov. 16. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/85 anonim ***** válasza:
69%

"Amúgy elég fárasztó otthon lenni, gyerekek nélkül is, legalábbis én a munkanélküliségben sem éreztem, hogy jobban ráérnék, pláne hogy több energiám lenne."


??? Amikor nem mentél sehova egész nap, hanem 24 órában otthon voltál, úgy MIRE NEM ÉRTÉL RÁ??

2014. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/85 anonim ***** válasza:
50%
Szóval ha a net a kikapcsolódás, az bizony időigényes. Elhiszem, hogy 3 kisgyerek mellett nem könnyű, de amiket leírtál az bizony a mindennapok feladata. Én nőként akkor várnék a háztartásban segítséget ha én is dolgoznék. Azt nem írtad, hogy a gyerekekkel vajon foglalkozik-e az apjuk. Mert ha ingen, akkor nem tudom ezen panaszaid megérteni. kikapcsolódni pedig lehet közösen a családdal is.
2014. nov. 16. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/85 anonim ***** válasza:
15%

Iszonyatosan rühejes az, hogy némely magát nőnek valló ember, hogy gondolkodik. Széltébe hosszába az ismeretségi körömbe, ha egy nő igy viselkedne a férjével, mint ahogy itt sokan előadják magukat, hogy ők nem szolgák. Úgy vágnák ki őket, hogy arról kódulnának. az ilyen nem család, az ilyen nem otthon, ahol egy tányér ételt nem tudnak önzetlenül a másik ember elé tenni. Aztán csodálkozik az ilyen, hogy a házassága egy kihült jégverem és nincs kedve megölelni a férjének őt. Én azon csodálkozom, hogy egyáltalán van férfi aki ilyen helyre hazamegy. Egyáltalán. De azon is csodálkozom, hogy az ilyen nőknek hol volt az anyjuk, hogy jól fejen kólintsa, és tanulja meg, hogy egy nőnek hogy kell egy családban viselkednie.


És akkor van aki még csodálkozik, hogy mennyi a válás? Én egy cseppet nem csodálkozom.

2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/85 anonim ***** válasza:
100%

A legnagyobb gond szerintem a valódi kikapcsolódás hiánya. A net nem az igazi. Még kevés vagy semennyi munka is kifárasztja az embert, ha sivár az élete. Kell valami, ami relaxál, felfrissít, boldogít... A gyerekeken kívül is.

Nem tudom, milyen a kérdező párkapcsolata, de teljesen más hatása van egy otthoni munkában nem sok részt vállalni tudó, de szerető férjnek s valakinek, aki csak aludni jár haza mogorván vagy akár beleszól dolgokba. Persze ha a férj teljesen aranyos, akkor is belefásulhat az ember a gyerek-házimunka körbe... Van, akinek elég ennyi, vagy talál valami kreatív hobbit, van, aki nem bírja...

2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/85 anonim ***** válasza:
25%
A férj kötelessége a gyerekeket eltartani, az asszonyt nem. Keress munkát.
2014. nov. 16. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/85 anonim ***** válasza:
63%
#26: Semmire. Elment az idő. A munka mellett tudtam 2 órát gyalogolni szép környezetben, volt értelem a napomban, este jobban esett az étel és a pihenés... Munkanélküliként szétesett az egész - kivéve, amikor motoroztam vagy teljesítménytúráztam egész nap vagy anatómiát tanultam :) De a Net, az evés, a reggeli felkelés kevésbé fontos dolga nagyon betesz. Én sem értem, teljesen nonszensz. Rossz vagyok időkihasználásban, az tény.
2014. nov. 16. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!