Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/85 anonim ***** válasza:
60-asnak teljesen igaza van. főleg úgy bevállalni egy ilyet, hogy láthatóan nincs rá pénz.
2014. nov. 16. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/85 A kérdező kommentje:
Miért beszéltek pénzről? Mi közöd van hozzá hogymilyen házat veszek. Legalább nem a szülőkön élősködünk mint egyesek.
2014. nov. 16. 17:40
 63/85 anonim ***** válasza:
26%

Ami felett a sok habzószájúnak elsiklik a tekintete, hogy a legkisebb gyerek kisbaba, hogy menjen dolgozni a nő?

A Magyarországi munkahelyek abszolút nem toleránsak az anyukákkal, betegen gyereket nem lehet bölcsibe beadni, itt nem akkorák a fizetések hogy dadát vegyenek fel, és márpedig ha a gyerek bölcsibe kerül, akkor beteg lesz. Mikor engedik itthon el az anyukákat táppénzre, hol van ilyen rugalmas munkahely?


Na meg eleve azt írta a kérdező, hogy nem bölcsis korú a gyerek.


Megjegyzem a pasinak se kötelező házat felújítani, fel lehet fogadni szakembereket, akkor legalább nem dől a fejére a ház amit összekontárkodik. Ha meg nincs pénz szakemberre.. akkor minek "mostazonnal" ház?

Inkább gyűjtögessenek.

2014. nov. 16. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/85 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat
2014. nov. 16. 17:47
 65/85 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező! Nincs közünk hozzá, hogy milyen házat vesztek, de láthatóan ez okozza a legtöbb gondot közöttetek. A férjed állandóan felújít, mert vagy nincs pénzetek szakemberre, vagy saját maga akarja csinálni. Ebből kifolyólag nincs ideje rátok, tehát jön az alap gondod, hogy mindent neked kell otthon csinálni.
2014. nov. 16. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/85 anonim ***** válasza:
71%
Én 3 gyerek és a netezés mellett is teljesen kiszolgálom azt a férfit,aki napi 10 órákat melózik kemény fizikai munkát,hazaadja az összes keresetét,nem iszik,nem dohányzik,nem haverozik és nem nőzik és szeret engem!Itthon vagyok évek óta és ez a minimum,hogy őt elkényeztetem! Mert imádom!:)
2014. nov. 16. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/85 A kérdező kommentje:
Eddig is ez volt, csak többet volt otthol 3 órával. Velünk akkor sem törödött sajnos. De legalább eltudtam menni dokihoz, mert városba laktunk
2014. nov. 16. 18:23
 68/85 A kérdező kommentje:
66-os én nektek vn havi kegalább 2-3 óra amit kettesben tudtok tölteni?
2014. nov. 16. 18:26
 69/85 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, egyértelműen túlvállaltátok magatokat, aminek valszeg nem lesz jó vége.

A 3. gyerek kinek az ötlete volt?

Az, hogy most vegyetek felújítandó házat, az kié?


ÜdV

2014. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/85 anonim ***** válasza:
100%

Nem értelek! Ha eddig sem törődött veletek, hogy mertél bevállalni még egy kisgyereket? Ha tudtad, hogy ilyen, hogy mertetek belevágni egy házfelújításba?

Ilyenkor tényleg nem tudom, hol maradnak a döntéskor a racionális érvek, amelyek azért eddig is ott voltak a szemed előtt.

Túl kell élnetek ezt az időszakot. A két kicsi oviba, a legkisebb pedig bölcsibe, ahogy lehet, te pedig szerintem menj vissza dolgozni.

2014. nov. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!