Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/85 anonim ***** válasza:
67%
#30, a gyerekeket is csak RÉSZBEN... ugye... a gyerekek eltartása a két szülő kötelessége, mindenkor.
2014. nov. 16. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/85 anonim ***** válasza:
22%
17-es! Képzeld! Vannak olyan napok is, amikor kifejezetten jól esik, amikor ágyba vihetem neki a kávéját, a kedvenc porcelán csészéjébe és puszit nyomhatok a homlokára. És tudod miért? Mert ha észre veszi, hogy nekem van szükségem az ilyenfajta kényeztetésre, akkor ő is szó nélkül megteszi ezt nekem! Egy nagy baromság, hogy a jó kapcsolat titka: a szerelem és a szexen alapszik! Eleinte talán tényleg ennyi elegendő!!!.. De hogy hosszútávon megtartsunk valakit már más praktikákra is szükség lesz! Ha okos egy Nő akkor eltudja érni a célját, mégpedig úgy hogy a Férjnek végig a szent meggyőződése lesz, hogy ő a főnök, és ő irányít! Pedig ez nagyon nem így van! :DDDD
2014. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/85 anonim ***** válasza:
75%
Nos, én meg pont azt látom, hogy mennyire bele tud egy férj süppedni a jóba és mennyire elvárja és visszaél ezzel. De mindenki úgy csinálja, ahogy neki jó. Mondjuk mondom ezt úgy, hogy jól kerestem a gyerek előtt és várhatóan jól fogok utána is, ha visszamentem. Sosem voltam a pénz miatt rászorulva és azért vagyunk együtt, mert jó együtt és amire szükségünk van, megadjuk egymásnak. Nem szolgálnám ki azért, mert ez az elvárása egyeseknek az meg nagyon rossz duma, hogy ő tart el, tegyek elé melegételt. Teszek egyébként, de rossz a megközelítés erősen, hogy ki minek kell hogy érezze ezt. Meg hogy hol a helye, ha gyerekkel van otthon épp.
2014. nov. 16. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/85 anonim ***** válasza:
90%

Az én férjem dolgozik, én "csak" iskolába járok. Jelenleg ő keres pénzt, én heti 9 órát vagyok iskolában. Ezért én vállaltam magamra a háztartást.


- Porszívózok, port törlök

- elpakolom a ruhákat, mosok, teregetek

- főzök, mosogatógépet meg- és kipakolom, eltakarítok

- beágyazok, hamutálat kiöntöm


Emellett örömmel készítek neki is reggelit, vacsorát, és elé is teszem.


Ha viszont elfáradok, vagy épp nincs kedvem, akkor megkérem, hogy csinálja meg az adott munkát helyettem.


De úgy érzem, hogy most így vagyunk egyensúlyban - ő a háztartásba tett pénzzel, én a háztartásba tett munkával.

2014. nov. 16. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/85 anonim ***** válasza:
96%

Na, úgy látom eldurvultak itt a dolgok :)


Én azt mondom, reggel, mikor elindul a férjed dolgozni, akkor kezdődjön a te munkaidőd.

Mintha rendes munkahely lenne, úgy végezd. Tehát 4 óra munka, félóra ebédszünet, megint 4 óra munka közben pisi, kávé szünetek. Amit ezalatt a munkaidő alatt elvégzel, az a te napi feladatod. Délután mikor hazaér párod, a te munkaidőd is lejár, és nem kell senkit kiszolgálj, mert nem szolga vagy.

Ha ezeket a dolgokat előkészítetted a nap közben, akkor meg nem is kell úgy érezd (tehát a te 8 órád alatt készíts elő ruhát stb.)

De miután otthon van, kitudja szedni a levest magának, megtudja engedni a fürdővizét, és a szennyesbe tudja dobni a ruháit.

A hétvége meg teljen pihenéssel.


Ja a gyerekek. Miután mindkettőtök munkaideje letelt, kb egyenlő részben neveljétek, gondozzátok a gyereketeket, mert ők nem csak a tieid, ketten vállaltátok.

2014. nov. 16. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/85 anonim ***** válasza:
51%
Aki itt jól lepontozott mindenkit, annak mi a véleménye, mit kellene az anyukának otthon csinálnia, amikor nem is dolgozik? Semmit?
2014. nov. 16. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/85 anonim ***** válasza:
53%

"Azért azt szögezzük le, hogy senki nem szolgalelkű azért, mert tud egy tányér ételt a férje elé tenni, kérés nélkül.

Igen jól tud az esni egy férfinak, az egész napos gürizése után. pl."


Egy nőnek is jól tud ez esni.

Ha egy férfi tenné, mégis papucsnak néznék.

2014. nov. 16. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/85 anonim ***** válasza:
91%
37, van, aki papucsnak nézi, és van, aki nem. Én például boldogan fogyasztom el a férjem által készített és elémtett vacsorát, és egy pillanatig sem tartom papucsnak.
2014. nov. 16. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/85 anonim ***** válasza:
Nàlunk a fõzès ès a bevàsàrlàs a fèrjem dolga,a takarítàst és a mosogatàst èn intèzem,a mosàst mind a ketten csinàljuk,a ruhàkat mindenki maga utàn elpakolja,összahajtogatja.Ès ez akkor is ugyanígy volt,mikor munkanélküli voltam pár hónapig.
2014. nov. 16. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/85 anonim ***** válasza:
45%

Amíg otthon vagy, igenis csináld te. Majd ha dolgozol, akkor megoszthatjátok a munkát.

Jó hogy nem munka mellett még ő takarítson, stb, miközben te mindvégig otthon vagy.


Neked jót tenne, ha dolgoznál, azáltal közösségbe járnál. Nem hülyék nyugaton, hogy hamar visszamennek szülés után. A magyar nők azért olyan lelki betegek, mert meghibbannak a házimunkában.

2014. nov. 16. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!