Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » 3 kisgyerek mellett kötelesség...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

3 kisgyerek mellett kötelességem kiszolgálni a férjem? Ti mennyire szolgaljatok ki a férjetek?

Figyelt kérdés

Én itthon vagyok ö dolgozik. Amiket megcsinálok neki:

-főzök

-mosok

-mosogatok

-elpakolom a ruháit

-kaját adok neki

-cigit töltök neki

-a ruháit összepakolom amit vinnie kell melozni


Lelkileg, idegileg és testileg kivagyok fáradva, főleg ugy hogy egyetlen egy kikapvsolodásom van az pedig a net


2014. nov. 16. 13:53
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/85 A kérdező kommentje:
Házat ujitunk, ami nagyban az ő dolga, de a takaritás az enyém . Ha itthon van azt csinÁlja. Szabadnapjai nincsenek. Kb napi 2 óra anit itthon tölt ugy h nem alszik. Tehát sem velem sem a gyerekekkel nincs ideje "tökörészni" . És belefáradtam. Legszivedebben felkötnem magam vagy elmennék 2 hétre egy lakatlan szigetre. Nincs kedvem semmihez, nem tudok aludni, asszem depis vagyok. Sehova nem tudok menni, se orvoshoz sehova elegem van. A pici még tényleg pici ugyhogy nem fog bölvdibe menni.
2014. nov. 16. 15:44
 42/85 A kérdező kommentje:

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__egyeb-..


Parancsoljatok, vsak hogy jobban eligazodjatok a helyezeten...az én kérdésem ezis

2014. nov. 16. 15:45
 43/85 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, ha a férjed dolgozik ÉS mellette a házatokat újítja fel, akkor abszolút korrekt, hogy te pedig ellátod a gyerekeket és a háztartást.
2014. nov. 16. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/85 A kérdező kommentje:
Egyébként nem vagyok netfüggő, ín nem isértem miért irta itt valaki. Annyit irtam h ez a kikapcsolodásom maradt, de nem netezek dokat. 10 percekre lépek csak fel
2014. nov. 16. 15:47
 45/85 anonim ***** válasza:
100%

Túlvállaltátok magatokat, szerintem ő legalább annyira fáradt, mint te. Annyi különbséggel, hogy ő fizikailag fáradt, te pedig mind fizikailag, mind pszichésen rendesen kivagy.

Meg kellene beszélni, hogy hétvégén legalább az egyik napot tegyétek szabaddá és kapcsolódjatok ki. Így sokkal könnyebb lenne elviselni a hétköznapokat.

2014. nov. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/85 A kérdező kommentje:

Perdze én tudom és latom h nagyon f0radt és meg1rtem . De ő meg mindig azt mondja h én nem lehetek fáradt mert egész nap itthol ülök.


Nem tud szabadnapot kivenni mert mikor vásároltuk a házat mindet kivette. Majd csak jövőre talán

2014. nov. 16. 15:53
 47/85 anonim ***** válasza:
63%
Meglátszik a pontozásokból, hogy ide is a sok "leterhelt" háziasszony jár. És még úgy adják elő, mintha a férj jókedvében horgászni menne, amíg ők otthon megszakadnak a házimunkában. Akkor lehet elmenni szalag mellé 12 órában, ahol kapnak 10 perc szünetet és azt is stopperrel mérik. Viisszasírnák sokan a mostani jódolgukat... Apropó, amiket leírt 5-10 perces munkák, kivéve a főzést (de afölött se kell állni végig). A mosás meg mi? Berakja a mosógépbe, és megnyomja a gombot. Vagy most az a megterhelő, hogy elé rakja azt a kibas.zott tányért??
2014. nov. 16. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/85 anonim ***** válasza:
51%

"Házat ujitunk, ami nagyban az ő dolga, de a takaritás az enyém . Ha itthon van azt csinÁlja. Szabadnapjai nincsenek. Kb napi 2 óra anit itthon tölt ugy h nem alszik."


Magyarán a férjed 24/7-ben dolgozik, és te ahelyett, hogy még besegítenél a felújításban is rinyálsz, hogy mosnod és főznöd kellene a családodra, mikor nem is dolgozol? Gyönyörű egy anya vagy hallod...

2014. nov. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/85 anonim ***** válasza:
78%
Nekem nagyon fura az a családmodell, ami ott a hozzászólásokban és a kérdésben is megjelenik. Azt hittem, eljutott odáig az emberiség, hogy tudjuk, hogy a nő nem otthoni rabszolga, és egy kapcsolatnak nagyon jót tesz, ha egyik fél sincs kiszolgáltatva a másiknak. Szóval leszámítva azt az időszakot, amikor valamelyik gyerek nagyon kicsi, akkor sokkal jobb lenne, ha a feleség szintén dolgozna, a férj nem töltené az egész életét munkával, es a házimunkát + gyerekekkel való foglalkozást megosztanák. Nem normális, ha a férj két órát van ébren otthon, és nem normális, ha a feleségre marad minden otthoni meló hosszútávon. Ez minden házasságot tönkretesz, kivéve ott, ahol a nő élvezi, hogy alárendelt és az egzisztenciája a férjétől függ. Szóval ébresztő, nem az fogja megmenteni ezt a házasságot, ha azt mondjátok a kiégett feleségnek, hogy dolgozzon otthon többet és fogja be a száját, az első lépés az lenne, hogy a ferh kevesebbet melózzon, és a kérdező is húzzon dolgozni, amint bölcsibe rakható a gyerek. Nem mindenhol ez a legjobb megoldás, vannak családok, ahol jól működik, hogy a gyerekkel tovább itthon van az anyuka, de ott általában több a segítség a nagyszülők vagy a férj részéről. Itt azt sem tudom, hogy szeretik-e még egymást...
2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/85 anonim ***** válasza:
62%

En ugyanezt megcsinalom munkahely es 4 gyerek mellett ill vallalkozasom is van.O is dolgozik.

Viszont heti egy nap gyerek nelkul a mienk eszunk alszunk szerelmeskedunk filmet nezunk pihenunk gyerekek rokonoknal ilyenkor.

Van mikor kirandulunk van mikor setalunk Een

Igy birjuk ki a heti munkat

2014. nov. 16. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!