Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem? Mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció. 20 év házasság után kiderül, hogy megcsal a férjed. A kapcsolatotok már nem működött igazából így te annyira nem lepődsz meg de az utóbbi időbe nagyon csúnyán bánik veled. Megaláz ilyesmi. Neked ez nagyon fáj. Te tudod kivel csal meg és tudod, hogy neki is van családja.(2 gyerekkel) Neked is van két gyereked és őket is nagyon megviselik a történtek. Szóval a kérdésem te elmondanád a nő férjének, hogy őt is megcsalják vagy elviselnéd, hogy csak te tudsz róla?
2014. nov. 20. 21:48
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

Ne foglalkozzál a másik nő férjével !

A saját férjeddel és életeddel foglalkozzál, azt rakjad rendbe !

2014. nov. 20. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
50%

Háát.. nagyon sajnálom, de én személy szerint azonnal értesíteném a férjet és elmondanám neki... :c Persze ez csak az én személyes véleményem... :)

20 év házasság után, ha ő nem adja meg a tiszteletet, megaláz azzal, hoyg megcsal, semmibe veszi az eddig együtt töltött időt, akkor neked miért kellene az ő patkányságát titokban tartanod? Netán, ha a nő férje elmegy melletted az utcán mosolyogni és bájcsevegned vele? A férjedet pedig rúgd ki de csúnyán. Legyen tartásod, fel a fejjel... Sok sikert bárhogyan is alakul. Majd írd meg, hogy hogy döntöttél :) Gondolom gyerekek is vannak... Ha ez egy pár éves kapcsolat lenne gyerek nélkül, házasság, eljegyzés nélkül akkor azt mondanám, hogy csak dobd ki és ne mond el, de ebben a helyzetben... joga van tudni...

2014. nov. 20. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
66%
Én elmondanám, mert én is elvárnám bárkitől, egy idegentől is, hogy ha ilyet megtud, akkor szóljon róla. Egyszer keresett meg egy jóakaróm az akkori párom sötét titkaival kapcsolatban, nem hittem neki, éltem naivan a párom mellett, és majdnem fél évig kellett a kínok kínjait átélnem lelkileg, mire rádöbbentem magamtól, hogy mi is a helyzet. Ha én akkor szóbaállok a jóakarómmal, és mindent megtudok, akkor nagyon nagyon sok szenvedéstől kíméltem volna meg magam.
2014. nov. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
42%
Mondd meg neki és beszéljetek össze hogy mindketten kisemmizitek őket a bíróságon.
2014. nov. 20. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
59%
Nem drámáznék. Pakolnék, elválnék és élném a magam életét (ahogy meg is tettem). A szappanoperákat és jeleneteket meghagynám a braziloknak. N31
2014. nov. 20. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:
19%

Kérdező, mi "csak" 18 éve vagyunk együtt... és nem, ilyen esetben nem mondanám vissza, és ha én lennék a másik fél nem is szeretném, ha visszamondanák nekem.

Az első esetben azért, mert nem spicliskedéssel akarok nyomot hagyni a világban, a második esetben meg azért, mert nem, egyáltalán nem könnyítené meg a helyzetem az, aki lépéskényszerbe hozna egy olyan helyzetben, ahol valójában nekem sincs jó lépésem.

Szóval, ha én lennék az a férj, akihez jössz besúgni, valszeg rád haragudnék jobban...

2014. nov. 21. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:

8: Azért akarod elmondani, mert tévedés, hogy az egy MÁSIK család, akihez semmi közöd: hiszen a férjed által a nő már a Te családodhoz tartozik, és így az ő férje is. Összefonódik az életetek. Meg is fogalmazod, hogy a gyerekek is szenvednek tőle.

Ezt a szenvedést csak tetézi a titkolózás. Jobb lenne mielőbb tiszta vizet önteni a pohárba. Esetleg kérd mediátor vagy más mentálhigiénés szakember segítségét, hogy hogyan a legelőnyösebb minden érintett számára a megbeszélés.

2014. nov. 21. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
47%
23: És később már nem volt kedved megkeresni ezt a jóakaródat a maradék infóért? Vagy mért nem kerested meg, amikor kezdtél rájönni, hogy lehet alapja annak, amit mond?
2014. nov. 21. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
57%

"Mit szólnál,hogy éreznéd magad akkor ha, mondjuk odamész az emberhez és szólsz neki,hogy képzeld a feleséged a férjemmel csal téged és ő erre azt válaszolná neked,hogy tud a dologról. Hoppon maradnál és ki lenne fújva a szél a vitorládból. vagy azt is válaszolhatná a férj,hogy menyél a fenébe, ez nem igaz,hülye vagy."


Sose tudja meg, mit szólna hozzá, ha nem beszél vele.:D


Az pedig a férj dolga, mit szól hozzá, nem a Kérdezőé.

A Kérdező dolga meg az, hogy megcselekedje, amit az emberi késztetések szerint helyesnek és szükségesnek lát.


Akik 60 évesen 14 gyógyszert szednek, köztük természetesen a nyugtatók, altatók és magsvérnyomásgyógyszer, azok pont ezeket a késztetéseket nyomják el magukban folyamatosan. Úgy ítélték meg, hogy LÁTSZÓLAG nagyobb nyugi van bennük, ha nem tesznek semmit. Jól megszívták!

2014. nov. 21. 03:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
52%
12-esnek igaza van!Mondd el!!!!
2014. nov. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!