Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Megcsal a férjem? Mit tennél...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsal a férjem? Mit tennél ebben a helyzetben?

Figyelt kérdés
Adott egy szituáció. 20 év házasság után kiderül, hogy megcsal a férjed. A kapcsolatotok már nem működött igazából így te annyira nem lepődsz meg de az utóbbi időbe nagyon csúnyán bánik veled. Megaláz ilyesmi. Neked ez nagyon fáj. Te tudod kivel csal meg és tudod, hogy neki is van családja.(2 gyerekkel) Neked is van két gyereked és őket is nagyon megviselik a történtek. Szóval a kérdésem te elmondanád a nő férjének, hogy őt is megcsalják vagy elviselnéd, hogy csak te tudsz róla?
2014. nov. 20. 21:48
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
83%
Édesanyám így járt, egyszer csak felkereste egy férfi, hogy ő apám szeretőjének az élettársa. Nagyon-nagyon nehéz időszak volt, anya sokat sírt, sokat fogyott, de hosszútávon (eltelt pár év) úgy gondolja, még mindig így járt jobban.
2014. nov. 21. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
Javaslom, nézd meg a Próbatétel című filmet (Pierce Brosnan).
2014. nov. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
71%

Látom, hogy jobbnál jobb ötletekkel jönnek a hozzászólók...

De nekem meg még jobb ötletem van:

Szerintem ha te meg felszeded a férjed szeretőjének a férjét, akkor szinte semmi sem változna a családokban.

2014. nov. 21. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:

Gyönyörűek vagytok, szóval ha jól értelmezem és a legtöbbetekből indulok ki akkor lehet hogy itt nagyrészt megcsalt palimadarak válaszolnak,hisz nem kell elmondani az átvert félnek,hogy hülyére veszik....

persze ha már ti lennétek azok akkor menne a hiszti ,hogy miért nem szólt senki....

2014. nov. 21. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
100%
Gondolkodás nélkül a nyakába önteném a bilit a Qurvának!
2014. nov. 21. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
#34, lásd #26.
2014. nov. 21. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
36. Boldog tudatlanságot.
2014. nov. 21. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:
Kedves #37, köszi... és én mit kívánjak cserébe, sok olyan rád kényszerített döntési helyzetet, ahol egy darab jó döntésed sincs, csak rossz, meg rosszabb, de kénytelen vagy reagálni, mert kiprovokálják?
2014. nov. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!