Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viseljem el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el a feleségem egyre gyakoribb hisztijét?

Figyelt kérdés

Mostanában túl sokszor felkapja a vizet mindenen, veszekszik, belémköt, hisztizik,sír. Nem normális reakciói vannak és az a baj, hogy szerintem alapból erre hajlamos, csak eddig visszafogta magát. Alapvetően mindig kedveskedik, kimutatja, hogy szeret, aztán egyszercsak bekattan és beképzeli, hogy én most meg akartam sérteni őt stb. Nem tudom, mit tegyek, mindig megbeszéljük és akkor lenyugszik, de aztán újra és újra előfordul. Sokszor társaságban is valamin besértődik és akkor az egész hangulatom el lesz cs.szve. Az a helyzet, hogy nem tudom, mi baja van, a munkáját szereti, összejönnek neki a dolgok, itthon is minden oké, nem tudok semmi gondról.

Miért viselkedik így egy nő?


2015. jan. 25. 23:51
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
62%
Amikor elolvastam a kérdést,hirtelen azt hittem a párom írta.Leírom nálunk hogy megy:mi két éve vagyunk együtt,azt hiszem ennyi idő már elég hogy megismerjük egymást,tudjuk mitől durran el a másik agya.Százszor elmondam már neki,mi az amit nem viselek el,de csak csinálja.Két-három hétig elvagyunk,aztán megint jön a hülyesége,én megint veszekszek,hisztizek és ő nem érti!Válltig tagad,az nem úgy volt(pedig látom),az meg csak olaj a tűzre.Ő is mindig ezt mondja,hogy bekattanok!De a kiváltó ok ő,senki más!
2015. jan. 26. 05:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
71%

11-es! Miért a férjed lenne a kiváltó ok? Miért csak a nők várják el a férfitől, hogy minden óhajukat teljesítse? Csak egy hiszit nő nem képes a gondokat higgadtan megbeszélni! A hiszti alaptermészet, és nem old meg semmit.

A kérdező jobban teszi, ha hagyja hisztizni a feleségét, nem törődik vele, majd lenyugszik magától is.

2015. jan. 26. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Ha már ezerszer kell elmondanom ugyanazt,hát nem tudok már higgadt maradni!
2015. jan. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
0%
Nem kell elviselned,léphetsz is aztán drámázzon egyedül.Nagyon ráér unatkozik,szereti ha bedurcizhat aztán édes a kibékülés.Társaságba meg egyenest bunkó dolog,elrontani mindenki kedvét.Mert mások is észre veszik ám ha nem is teszik szóvá.öntsd le egy pohár vizzel:))majd lehiggad
2015. jan. 26. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
Ha valóban semmi okot nem adsz rá, akkor ültesd le, és egyenesen mondd el neki, hogy nem viseled el a hisztizést. Én nő vagyok, de nálunk is volt egy időszak, amikor a férjem minden ok nélkül bunkón viselkedett velem. Egy darabig csak pislogtam, próbáltam kedvesen, türelmesen rendezni a helyzetet, nem segített. Aztán egy alkalommal nagyon komolyan gondolva annyit mondtam neki, ez volt az utolsó alkalom, amikor hülyét csináltál belőlem. Értett a szóból, azóta visszafogta magát.
2015. jan. 26. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:

Hát nézd, én lány vagyok, ugyan fiatalabb nála, de én is sokszor ilyen tudok lenni, és nekem is nagyon nehéz. Utána mindig megbánom, hogy ilyen buta hisztis voltam, de akkor már késő... Szóval nem hiszem hogy szórakozásból csinálja, ezért nagyon tudja utálni magát az ember.

Éreztesd vele, hogy szereted és számíthat rád, és próbáld meg kiszedni belőle, mi bántja, mert ez akár elég komoly lelki gond tünete is lehet, mindkettőtök érdeke lenne megoldani.

20/L

2015. jan. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Kérdező, a 7. hsz-ban megadtad a választ!


Még nem szeretnél gyereket? A feleséged meg igen? Vagy ki sem meri mondani, csak a lelke mélyén akarja?

Ennyi untig elég a hisztihez!

2015. jan. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

"Nem normális reakciói vannak és az a baj, hogy szerintem alapból erre hajlamos, csak eddig visszafogta magát."


Ilyen NINCS. 4 éve vagytok együtt, 4 évig visszafogta magát szerinted? Eszedbe nem jutna a saját házad táján nézelődni, hogy TE miben változtál, amivel ezt hozod ki belőle? Egy nő sem sárkányosodik el csak azért mert "hajlamos rá". Ezt fel kéne fogni, de úgy látom a férfikéknek nehezen megy.

2015. jan. 26. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Mostanában én is elég elviselhetetlen vagyok. Főleg ez az időnek köszönhető, nincs napfény, unalmasak a szürke hétköznapok stb... Múlt vasárnap is gáz volt az egész viselkedésem, amúgy ez nálam általában csak januárban jön elő. Mivel felismertem a problémát, a férjem is tudja mi a helyzet, tudatosan változatos programokat szervezünk stb... Elmegyünk élményfürdőbe, 1-1 este vacsorázni, csavarogni, és nagyon használ. Nálatok nem ez a gond?
2015. jan. 26. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

Félve írom le, mert lepontoztak mindenkit, aki ezt írta, de szerintem is elhanyagolva érzi magát! Most az mindegy, hogy jogosan vagy nem.


Magamból kiindulva nem megértened kéne az okát első sorban (bár férfi agyad erre predesztinál), hanem amikor hiszti van egy szó nélkül odamenni, megölelni, megszeretgetni. Ha érzi, hogy ugyanúgy szereted, mint annó, és megadod neki a biztos érzelmi hátteret, amit szerintem most meginogni érez, akkor magától is el fogja mondani, mi is a baja. Ha van neki más is.


Én megmondtam a páromnak, ha látszólag nem érti a hiszti okát, akkor ne gondolkodjon, hanem jöjjön ide és öleljen meg. Jó erősen... és ne engedjen el! A nők nem mindig logikusan működnek.

2015. jan. 26. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!