Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hogy viseljem el a feleségem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy viseljem el a feleségem egyre gyakoribb hisztijét?

Figyelt kérdés

Mostanában túl sokszor felkapja a vizet mindenen, veszekszik, belémköt, hisztizik,sír. Nem normális reakciói vannak és az a baj, hogy szerintem alapból erre hajlamos, csak eddig visszafogta magát. Alapvetően mindig kedveskedik, kimutatja, hogy szeret, aztán egyszercsak bekattan és beképzeli, hogy én most meg akartam sérteni őt stb. Nem tudom, mit tegyek, mindig megbeszéljük és akkor lenyugszik, de aztán újra és újra előfordul. Sokszor társaságban is valamin besértődik és akkor az egész hangulatom el lesz cs.szve. Az a helyzet, hogy nem tudom, mi baja van, a munkáját szereti, összejönnek neki a dolgok, itthon is minden oké, nem tudok semmi gondról.

Miért viselkedik így egy nő?


2015. jan. 25. 23:51
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:
Érdekes, ha egy nő panaszkodott volna, akkor szinte mindenki azt mondta volna, hogy dobja ki a férjét...
2015. jan. 27. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!