Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mot tegyek a párom megcsalniké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot tegyek a párom megcsalnikészül?

Figyelt kérdés

10éves vagyunk együtt van két kisfiunk és 27 vagyok ő 36,tegnap csináltam egy facebook profilt egy másik nő személyében és simán bele menne hogy lefeküdjenek!

Nagyon el vagyok keseredve! Mit tegyek


2015. jan. 27. 07:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
69%

A helyedben írásban kommunikálnék vele tovább a kamu profilról, megbeszélnék vele egy légyottot, (megoldanám, hogy valaki vigyázzon a gyerekekre addig), és már csak azért is elmennék, hogy tudjam, hogy csak flörtöl-e, vagy simán bele is menne egy találkába egy másik nővel.


Aztán ha úgy alakul, hogy elmegy a randira, akkor már nem nagyon tud tagadni, és beszélgethettek.


Az azért őszintén szólva kicsit életszerűtlen nekem, hogy még csak tegnap csináltad a kamu profilt (ráadásul nem is szexpartner keresős ismerkedés, hanem Facebook), és már ott tart a dolog, hogy "simán belemenne, hogy lefeküdjenek".


Pár üzenetváltással eljutottatok idáig?


Amúgy gondolom, már volt benned némi bizalmatlanság, vagy gyanú a hűségét illetően, ha ilyet tettél. Nekem az életben meg nem fordulna a fejemben, de nyilván azért, mert nem is adott rá soha okot a Párom, hogy kétségbe vonjam a hűségét.


Megkérdezhetem, hogy te miért "kezdtél ki" vele egy kamu profilról?

2015. jan. 27. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
46%
Ebből már nem jössz ki jól. Ha kiderül, hogy te voltál, az úgyis a kapcsolat végét jelenti. Legalábbis én kidobnálak egy ilyen átverés után, akár megcsaltalak volna, akár nem.
2015. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%

???

egyetlen nap elég volt, pontosabban egyetlen napnak néhány órája elég volt arra, hogy a pasid egy vadidegen felajánlkozó nőnek be akarja rakni a lompost???

Elég hihetetlen!

2015. jan. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
80%

# 12


Ha az egódnak kéne az a tudat, hogy te dobod ki érte a feleséget, nem pedig fordítva, akkor nyugodtan felfoghatnád úgy is.


Szerinted a feleséged veled akarna maradni, ha elménnél egy randira úgy egy nővel, hogy előtte írásban teljesen egyértelműen utalásokat tennél arra, hogy lefeküdnél vele?


Mennyire érdekelné szerinted, hogy technikailag még nem csaltad meg, csak épp most készültél rá?

2015. jan. 27. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%
Ide azért el is kell jutni... hogy kamu profilt csinálj, és ilyen hülyeséggel próbálkozz. Mi vezetett ide? Harmonikus kapcsolatban ez fel sem merül. Szóval a gondok nem most , és nem csak a férjeddel kezdődtek, szerintem.
2015. jan. 27. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
45%
Semmit, szokjál hozzá. :-)
2015. jan. 27. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%
Ne bántódj meg, de ha ilyen helyesírással írtad a fb-on is az üzenetet és a párod tudja, hogy nem épp az erősséged, simán tudhatja, hogy te vagy az....
2015. jan. 27. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Sajnos muszály voltam mert a munkahelyéről hallom vissza hogy igy tetszik meg ugy tetszik neki valaki meg lefeküdne mással!

Itthon meg belehazudik a szemembe hogy ő ilyet nem mond meghogy ő nem hazug csak füllent!

Nem nagyon ért az ilyen facebookos dolgokhoz kicsit hülye ő hozzá biztosra tudom hogy nem sejti! De

2015. jan. 27. 15:43
 19/24 anonim ***** válasza:

Egyik ismerősöm mondogatja, aki keres, megérdemli, hogy találjon.


Egyébként ez egy nagyon durva sztori, sajnálom.


Ettől függetlenül még simán lehet, hogy rájött, hogy te vagy. Én az exem jelenlegi barátnőjével nagyon barátságba kerültem, és egyszer leittuk magunkat együtt és poénból írtunk a Facebookjára üziket, hogy én még így meg úgy szeretem őt. De mivel a mostani párja diktálta, mit írjak, azonnal rájött, hogy nem én voltam, mivel mind a kettőnket elég jól ismeri, gondolom levágta a szóhasználatból. De mi legalább jól elnevettünk. Bár beismerem, bepiálva ez sokkal viccesebb volt, mint józanul :D

2015. jan. 27. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Te meg csald meg velem. Én is annyi idős vagyok, mint ő. Utána nem leszel elkeseredve 1-1. :-)
2015. jan. 28. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!