Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mot tegyek a párom megcsalniké...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mot tegyek a párom megcsalnikészül?

Figyelt kérdés

10éves vagyunk együtt van két kisfiunk és 27 vagyok ő 36,tegnap csináltam egy facebook profilt egy másik nő személyében és simán bele menne hogy lefeküdjenek!

Nagyon el vagyok keseredve! Mit tegyek


2015. jan. 27. 07:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

"Aki játszik a tűzzel, ne csodálkozzon, ha megég."


Hát ez itt nem állja meg a helyét. inkább az, hogy a kérdező meg akarta nézni, hogy a férje vajon játszik-e a tűzzel, de az meg úgy bele van merülve a tűzzel játszásba, hogy felgyújtotta a feleségét is.

2015. jan. 28. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

"???

egyetlen nap elég volt, pontosabban egyetlen napnak néhány órája elég volt arra, hogy a pasid egy vadidegen felajánlkozó nőnek be akarja rakni a lompost???

Elég hihetetlen!"


Nézd már meg, ahogy ír szegény. Nyilván ez a szint a pasas is. Bizonyos szinten igen, elég...

2015. jan. 28. 02:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 Költőnő? ***** válasza:

azért eddig csak eljutottatok valahogy...

nem lett volna jobb leülni és IDEJÉBEN beszélgetni játszmázás helyett?

Ebből h szeretnél jól kijönni úgy mégis?

2015. jan. 28. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Hogy áll a helyzet?
2015. jan. 29. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!