Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó felfogás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó felfogás ez a házasságról, amit a fiatal lányok akarnak követni?

Figyelt kérdés
Úton útfélen belebotlok közösségi oldalak népszerű magyar szereplőibe akik fiatalok, szépek, gyerekük van, nem kell dolgozniuk. Ahogy làtom sok fiatal làny követendő példának tartja ezt, mit gondoltok, szerintetek jó ez a fajta felfogás, hogy ennyire a férfira bízzák magukat, a sorsukat? Hiszen se végzettség, vagy ha van, akkor sem dolgozott benne soha. Persze, hogy az ember bízik a férjében, de láttam én már sok mindent...Mit gondoltok hol az arany középút? Ti mit tartotok "jónak" ilyen szempontból?
2015. jan. 30. 11:15
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
86%

Én meg pont úgy látom, hogy egyre több nő tanul, több szakmája is van, nem akar a férjétől függeni. Inkább régebben volt ez jellemző.

Manapság talán bizonyos körökben népszerű ez az életstílus, a "közösségi oldalak népszerű magyar szereplőinek" körében, de a való életben nem.

2015. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
17%
van egy ismerősöm, 8 általánosa van, 20 éves a párja orrba-szájba csalja, de ahelyett, hogy elkezdene tanulni, inkább adja a büszkét, hogy ő ezt így úgy nem birja elviselni, nem a fenéket nem. 1 kisbabájuk van. Állandóan megbocsát neki, így kényelmes. Nem sok mindent csinált. Soha nem dolgozott, és a gatyáit nem hajlando kimosni a párjának, egy kaját nem tesz elé, de akkor minek van vele? Mert a pénz az nagyon kell..
2015. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
30%

4: hajrá, ne foglalkozz vele, ki mit mond :)

Én 19 évesen férjhez mentem, egy év múlva szültem is, tanultam is, hitelem sincs, férjnél vagyok 20 éve, mégis azt mondják sokan, hogy jaj, fiatalon nem lett volna szabad...

2015. jan. 30. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 A kérdező kommentje:
Itt nem feltétlen a fiatalságon van a szó, sőt. Hanem, hogy megéri-e, hogy ennyire a férfira legyen utalva az ember lánya már ilyen fiatalon.
2015. jan. 30. 11:43
 15/28 A kérdező kommentje:
Neveket nem szeretnék mondani, annak ellenére sem, hogy anonim az oldal, de sok tv-ben szereplő ilyen, de nem csak ők.
2015. jan. 30. 11:44
 16/28 anonim ***** válasza:
39%

Hálistennek nem sok olyat ismerek, aki ennyire másoktól akarna függeni, hacsak azt a pár pasast nem nézem, akiknek még 30 fölött is a mama főzi a vacsorát és nem tud beindítani egy mosást.

Azért hálistennek, mert veszélyesnek tartom a kiszolgáltatottságot. Mondom, szerencsére felénk nem jellemző, legalábbis a lányok, nők körében abszolút nem. Sokan otthon maradnak a gyerekkel egy-két évig, de előtte is volt állásuk és utána is mennek vissza.

2015. jan. 30. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
39%

"Úton útfélen belebotlok közösségi oldalak népszerű magyar szereplőibe akik fiatalok, szépek, gyerekük van, nem kell dolgozniuk."


Írj már légy szíves egy-két példát, mert nem nagyon tudom kire gondolsz. Ha a tévében szerepel, lehet, hogy a forgatás is munka, amit csinál. Vagy honnét tudod, hogy nem dolgozik, vagy épp nem gyed-en van...stb?


Alapvetően az én gondolkodásomat nem befolyásolja a tv, és már régen rossz, ha valakiét igen. Persze, van arany közpút, amit meg kell találni, de ezt sok minden befolyásolja (hozott minta, értékrend, lehetőségek), és ez mindenkinél más, szóval kár egységes jónak tartott sémát keresni. Arról nem is beszélve, hogy általában senki nem lát bele teljes mértékben a másik életébe. Lehet, hogy akiről azt gondolod, hogy semmit nem csinál, és ki van szolgáltatva a férjének, az több lábon áll, de te erről nem tudsz, mert az nincs a tv-ben.

2015. jan. 30. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
44%
Nagyon nem jo felfogas. En megegettem magam mar egyszer ilyen teren. Mondjuk az exem nem volt penzes, atlagosan keresett. O mondta, hogy ne dolgozzak, neveljem a gyereket. Aha en naiv. Megromlott a kapcsolat es melo nelkul alig tudtam tole megszabadulni. Iszonyat gusztustalan es alja munkakat is el kellett vallalnom eleinte amig lett normalis. Tanultam belole, mostani hazassagomban mar mindketten dolgoztunk, most gyeden vagyok a picivel. De vagyom vissza dolgozni. De amugy azokat sem ertem, akiknek jo otthon lenni egesz nap. Meg 1-2 evig hagyjan de egesz eletere?
2015. jan. 30. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
51%
Nem jó felfogás a házasságban sajna semmit nem ér. Sok nőt ismerek aki így élt nevelte a gyerekeket de a férj hozzavagta hogy nem dolgozik annak ellenére hogy meg volt beszélve.
2015. jan. 30. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
76%
Én egy ilyet sem ismerek, és a statisztikák sem ezt bizonyítják, mert nem születik elég gyerek, és kevés a házasság. Sőt, az én környezetemben szinte csupa olyan no van, aki majd megszakad, annyit dolgozik. Vagy otthon 3-4 gyerek mellett, vagy ugyanez + munkahely.
2015. jan. 30. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!