Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek jó felfogás ez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek jó felfogás ez a házasságról, amit a fiatal lányok akarnak követni?

Figyelt kérdés
Úton útfélen belebotlok közösségi oldalak népszerű magyar szereplőibe akik fiatalok, szépek, gyerekük van, nem kell dolgozniuk. Ahogy làtom sok fiatal làny követendő példának tartja ezt, mit gondoltok, szerintetek jó ez a fajta felfogás, hogy ennyire a férfira bízzák magukat, a sorsukat? Hiszen se végzettség, vagy ha van, akkor sem dolgozott benne soha. Persze, hogy az ember bízik a férjében, de láttam én már sok mindent...Mit gondoltok hol az arany középút? Ti mit tartotok "jónak" ilyen szempontból?
2015. jan. 30. 11:15
1 2 3
 21/28 Költőnő? ***** válasza:
51%

sztem ez nem kor függvénye, hanem agyé és felfogásé. Ha valaki ezt tekinti követendő példának, hát tegye, de legyen azzal az is tisztában, h ez később mivel járhat.

Jómagam világ életemben a saját életem csináltam, de sosem mondtam, h ehhez nem jó egy társ.

Annyiszor bebizonyosodott már, h a könnyű életnek is megvannak a maga árnyoldalai is. Nem baj, ha vki ezt választja, csak legyen vele tisztában, h ennek is következményei lehetnek.

2015. jan. 30. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
88%

Hű, de 0%-ot kapott mindenki. Nem mintha ez annyira fájna, csak régen láttam olyan kérdést, ahol egymás után legalább 6 különbözőféle választ így lenulláztak.

Valakinek nem tetszik, hogy szerintünk a legtöbb nő nem otthon mereszti a popóját.

2015. jan. 30. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
85%
Visszavonom, már nem 0, hanem 33!!!
2015. jan. 30. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
48%
Egy ilyen valakit ismerek, csak gyerek nelkül. Ö mar dolgozott 2 evet, egyetemi vegzettsege van, de mindig az volt az alma, hogy kepzömüvesz lehessen, es talaljon egy partnert, aki lehetöve teszi szamara, hogy csak ezzel foglalkozzon, es utazzon mellette. Összejött neki, es boldogok együtt, mert a pasinak meg pont arra van szüksege, hogy legyen mellette valaki, aki a tamogatasat igenyli. Tökeletesen kiegeszitik egymast, en pedig örülök neki, hogy boldogok. A boldog elet mindenkinek mast jelent, en nem irigylem az "eltartottsagot" azoktol, akik ezt vonzottak be az eletükbe maguknak. Ketsegkivül egy kiszolgaltatottabb helyzet, de szerintem aki igy el, az majd megtanulja feltalalni magat, ha ugy hozza az elet, es akkor majd kezdi egy kicsit lentebbröl. En azt tartom jonak, amit az adott szemely maganak jonak tart, nincs egy egyetemes jo dolog. En nem birnam, hogy mas tartson el, epp eleg nehez volt nekem atveszelni azt az idöszakot, ameddig munkat talaltam. Nekem nehezemre esik mastol függeni, de ez en vagyok. Nincs arany közep ebben az esetben szerintem.
2015. jan. 30. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
31%
A média tudatromboló hatása, fogyaztói társadalom - a lányok ezt látják, ha elmész éjjal-nappal budapestbe szerepelni, keresel magadnak valami gazdag pasit erőfeszítés nélkül megvehetsz bármit magadnak, amit éppen megláttál az interneten, hogy az xy-nak már van, neked is kell. Az ilyen nőknél a gyerek is általában egy divatos kiegészítő, ami nagyon cukin mutat az instagram fotókon. Az én tágabb ismertségi körömben is akad ilyen habitusú nő, de a többség nem ilyen, tanult, diplomás, dolgozó nő. Aki némi iq-val van megáldva nem fogja annyival beérni, hogy a gazdag pasija eltartsa, ő meg otthon gügyögjön a gyereknek és 100 fotót tegyen ki a szükés utáni azonnal bomba alakjáról a legújabb victoria secret fürdőruhájában. Én úgy fogom fel ezek a nők amúgysem lennének alkalmasak másra, a magamutogatáson kívül, így jobb is, hogy nem avatkoznak bele az igazi nők munkájába/dolgába. :)
2015. jan. 30. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

Utolsó, ha van kedved megírhatod nekem kire gondolsz;) pl insta accountot vagy bármi:)

Am nem én pontozgatok le, nem értem ezt ki élvezi.

Köszönöm a válaszokat még egyszer.

2015. jan. 30. 15:44
 27/28 anonim ***** válasza:
0%
25, azért ide megint ne keverjük azt, aki otthon szoptat egy gyereket. Persze nem kell 16 évig otthon lenni egy gyerek miatt, de megint ne az anyákra tereljük a szót.
2015. jan. 30. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:

Én azt mondom, hogy ha egy pasi elvárja egy nőtől, hogy a gyereknevelés-háztartásvezetés legyen a nő dolga, és csak a nőé, akkor a férfi teremtse meg az ehhez szükséges (anyagi)feltételeket ÉS ne tekintse cselédnek az otthon lévő nőt.


Én most éppen itthon vagyok, nem dolgozok, de megteremtem a páromnak azt a hátteret, amibe szívesen jön haza munka után. Vezetem a háztartást, mindent én csinálok itthon, ő pedig dolgozik. Egyenlőek vagyunk, ugyanannyi beleszólásom van abba, mire költsük a pénzt, mint neki abba, hogy mi lesz a vacsora. Közösen beszélünk meg minden ilyen dolgot, és nem érzem, hogy elnyomna, vagy kitartana, beleteszem én is az én részemet, ő is az övét.


Amikor dolgoztam, akkor is így voltunk, azzal a különbséggel, hogy a háztartást akkor ketten vezettük, ő is kivette a részét belőle.


Munkamegosztás.


Ha máshogy viselkedne velem szemben, akkor persze az más kérdés lenne. De úgy gondoljuk, hogy ő azért tud ennyit dolgozni és ennyit keresni, mert én támogatom, így a keresete közös.

Mind a kettőnknek van spórolt pénze is a közösön felül, ha elhagyna, tudnék hova lépni, nem lennék a nagyvilágba.


DE ha egy nő kifejezetten úgy keres párt, hogy az majd eltartja, csak szül neki pár gyereket, akkor azt nem támogatom és nem jó követendő példa. Minden ember más, minden kapcsolat más. A benne élő emberek igényeinek kell megfelelni.


26/N

2015. jan. 31. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!