Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan kezelnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, a kapcsolatunk nagyon jó. Ő remek férj és apa, keményen dolgozik a családjáért, sokat törődik velünk, tényleg semmi okom nem lehet panaszra, boldoggá tesz.

Van viszont egy ex barátnő a képben. Az ő kapcsolatuk annó nagyon csúnyán ért véget. Hozzá a férjem nem volt rendes, hazudott neki, sosem szerette, végül elhagyta aminek következtében a lány teljesen összetört. A férjem is elismeri mind ezt, már megbánta hogy ezt tette vele, élete nagy tévedésének tartja. A lány viszont a jelek szerint azóta sem igazán heverte ki a dolgot, pedig évek teltek el. Időről időre megjelenik, megkeres engem, és a férjemet szidalmazza. Hogy egy hazug disznó, én se higyjem el egy szavát sem, engem is át fog verni, biztosan megcsal, vagy ha nem akkor tutira meg fog. Meg hogy én egy olyan rendes lány vagyok, sokkal jobbat érdemlek ennél a szemétnél, ő csak segíteni akar, fel akarja nyitni a szemem, vegyem már észre, hogy egy görény szemétládával élek együtt és ilyen hasonló cifra dolgok. Ezerszer megkértem már, hogy hagyjon békén, letiltottam stb, de képtelenség tőle megszabadulni, és mindig arra hivatkozik, hogy ő csak nekem akar jót, olyan naív vagyok, hogy hiszek a férjemnek.

Nem vitatom a férjem felelősségét sem a dologban, valóban csúnyán bánt ezzel a lánnyal, viszont én úgy gondolom, hogy ez a lány eléggé meg van zakkanva. Nem tudom mit tegyek már vele, és ez a helyzet elég zavaró...


2015. febr. 2. 21:55
1 2 3
 11/30 anonim ***** válasza:
81%
Én is fenntartással kezelnék egy olyan embert, aki mással ilyen csúnyán elbánt. Lehet, hogy nem a levegőbe beszél a lány.
2015. febr. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
51%
És mégis hol keres fel? Telefonszámot cserélsz, vagy csak kinyomod, letiltod, letörlöd a közösségi oldalakról, e-maileket kitörlöd, ha odajön az utcán akkor tovább mész mintha ott sem lenne, ha csönget nem mész ki. Előbb vagy utóbb megunja. Vagy fegyvert tart a fejedhez hogy ezeket minden egyes alkalommal hosszasan végighallgasd?
2015. febr. 3. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:

Tényleg meghallgathatnád.


Én jártam így, gyűlöltem az exet, elmebetegnek néztem, kerültem és a férjem is igyekezett távol tartani tőlem a boldondot. Aztán egyszer mégis elkapott nem volt kiutam és elmondtott mindent, amit akart. Én persze hülyének néztem és nem hittem el, de utána békén hagyott.


Aztán évekkel később rájöttem, hogy aha, igaza volt. Az utolsó szóig. Sok dolog, amit anno nem értettem, ez alapján a helyére is került. Eléggé kiakadtam.


Mindegy, a férjem azóta behálózott egy új nőt, az el van ájulva, de én már tudom milyen, látom mi van a háttérben, legszívesebben figyelmeztetném is a nőt, és nem azért, mert akarok valamit még az exemtől, vagy őt akarom boldogtalanná tenni, csak így utólag nem bánnám én sem, ha nem jártam volna úgy, ahogy, és ahogy ő is fog. Pont ezt akarta anno nekem is az ex exe, de én ugye hülyének néztem meg stb. Kár volt. Na mindegy, tudom, hogy ugyanezt gondolná, ezért nem erőltetem, majd rájön szegény.


Szóval hallgasd meg. Mondd meg neki, hogy a teljes sztoriról felvilágosíthat, elejétől a végéig, aztán bármit is csinálsz, az ő lelke legyen nyugodt, mindent megtett, hogy megóvjon. Utána valószínűleg nyugtod lesz.

2015. febr. 3. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:

13: "Sok dolog, amit anno nem értettem, ez alapján a helyére is került."

Mik voltak ezek?

2015. febr. 3. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk én vagyok az ex, akivel nagyon csúnyán el lett bánva, de én nem járok senkinek a nyakára. Engem az új leányzó keresett meg (mondván velem nem lehet beszélni), aztán szépen elmagyaráztam pár dolgot amitől rádöbbent, hogy az ő kis tökéletes párocskája mégsem olyan tökéletes. Akkor visszavett az arcából és azóta se keres. :-)

Én viszont két napig röhögtem rajta, amikor kiderült,hogy ő is nagyon csúnyán át van verve. Szóval nem olyan biztos, hogy a férjednek nem te leszel a következő, akivel csúnyán elbánik.


Az persze előfordulhat, hogy valakinek benő a feje lágya és rájön, hogy korábban butaságot csinált, de rendes emberek ne szoktak olyan nagyon nagyon csúnya dolgot elkövetni..

2015. febr. 3. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
Ezt azért nehezen hiszem,hogy meg KELL hallgatnod!Pisztolyt tart a fejedhez vagy mi?Ha valakire nem vagyok kiváncsi,nem beszélek vele.Ennyi.
2015. febr. 3. 05:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Meghallgattam már. A teljes sztori a következő: Kb másfél hónapig volt együtt a párommal, ez nem sok idő viszont pont elég volt arra, hogy teljesen beleszeressen a lány. A párom azonban ezt nem viszonozta, ő egy könnyed/ futó kapcsolatként állt hozzá a dologhoz, de mikor feltűnt neki, hogy a lány többet érez rögtön véget vetett a dolognak. A férjem ott hibázott, hogy nem közölte a lánnyal már a legelején, hogy ő ezt az egészet nem gondolja igazán komolyan, így a lány túlságosan is beleélte magát.

Na most ez valóban nem volt a szép a férjemtől, de a mi kapcsolatunk már évek óta tart, feleségül vett, gyerekünk van...nem hiszem, hogy ugyan azt teszi velem mint a lánnyal, tényleg iszonyat rendes ember.

Iszonyatosan sokszor bizonyítot már nekem azzal kapcsolatban, hogy én a kicsi vagyunk az élete, nem lenne fair a részemről az sem, hogy ha ez alapján a régi baki alapján ítélném meg.

Aki azt írta, hogy kárpótolnia kéne a lányt, az pontosan mire gondol? Hogyan lehetne?

2015. febr. 3. 07:23
 18/30 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan? Ennyi? Tiltsd le és nézed levegőnek. Vagy küldd el melegebb éghajlatra. Nem normális szegény.
2015. febr. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
15%
Borzasztoan naiv vagy Kerdezo! Te most ugyanugy a csalo ferjednek hiszel, mint anno az a kislany! Csak ido kerdese es Te fogsz kullogni a ferjed utan...
2015. febr. 3. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:

Kérdező, semmire. Ha ennyi az egész, akkor szegény tényleg boldond és egy pszichomókust kéne neki ajánlani. Sajnálatos.



Utolsó, a kérdező meg nem naiv, ha végig hallgatta már a nőt, és ez a sztorija, akkor nem csoda, hogy szarik rá. Én lehet legközelebb megmondanám, hogy feljelentést teszek zaklatás miatt.

2015. febr. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!