Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ti hogyan kezelnétek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelnétek az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

Van egy férjem, a kapcsolatunk nagyon jó. Ő remek férj és apa, keményen dolgozik a családjáért, sokat törődik velünk, tényleg semmi okom nem lehet panaszra, boldoggá tesz.

Van viszont egy ex barátnő a képben. Az ő kapcsolatuk annó nagyon csúnyán ért véget. Hozzá a férjem nem volt rendes, hazudott neki, sosem szerette, végül elhagyta aminek következtében a lány teljesen összetört. A férjem is elismeri mind ezt, már megbánta hogy ezt tette vele, élete nagy tévedésének tartja. A lány viszont a jelek szerint azóta sem igazán heverte ki a dolgot, pedig évek teltek el. Időről időre megjelenik, megkeres engem, és a férjemet szidalmazza. Hogy egy hazug disznó, én se higyjem el egy szavát sem, engem is át fog verni, biztosan megcsal, vagy ha nem akkor tutira meg fog. Meg hogy én egy olyan rendes lány vagyok, sokkal jobbat érdemlek ennél a szemétnél, ő csak segíteni akar, fel akarja nyitni a szemem, vegyem már észre, hogy egy görény szemétládával élek együtt és ilyen hasonló cifra dolgok. Ezerszer megkértem már, hogy hagyjon békén, letiltottam stb, de képtelenség tőle megszabadulni, és mindig arra hivatkozik, hogy ő csak nekem akar jót, olyan naív vagyok, hogy hiszek a férjemnek.

Nem vitatom a férjem felelősségét sem a dologban, valóban csúnyán bánt ezzel a lánnyal, viszont én úgy gondolom, hogy ez a lány eléggé meg van zakkanva. Nem tudom mit tegyek már vele, és ez a helyzet elég zavaró...


2015. febr. 2. 21:55
1 2 3
 21/30 anonim ***** válasza:
0%

Te ilyen lazan veszed, h felre k u r a ferjed ? En azt a zakkant kislanyt sajnalom!

Te mit tennél, ha a lanyod szeretne bele egy Ilyen paliba ? Ugy egy kicsit mas akkor mindjart a ferjed lenne a genyo... szoval csak nezopont kerdese minden.

2015. febr. 3. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/30 A kérdező kommentje:
Utolsó, azt nem igazán értem, hogy miről beszélsz...
2015. febr. 3. 11:26
 23/30 anonim ***** válasza:
85%

Szerintem egy felnőtt ember életébe beleszólni és megmondóembert játszani nem egy bölcs dolog.

Őt becsapta? Be. És? Ő dolga. Semmi közöd hozzá.

Téged becsap? Ki tudja. Talán. Talán nem. Felnőtt ember vagy, te dolgod, kivel, mikor, hogyan, hányszor. A csajt nagyon rövid úton koptasd le.

2015. febr. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/30 anonim ***** válasza:
100%

17: Jóvátenni-t írtam. A férjed - úgy érzem - bujkál előle.

Csak elé kéne állnia, valódi, mély megbánással és azzal az őszinte szándékkal, hogy orvosolja a lánynak okozott sérüléseit. Minden kérdésére válaszolni, és megkérdeznie tőle :mivel hozhatom helyre a hibámat?

Ennyi.

Ha szükséges, mediátor segítségével.

Helyre kell állítani ennek a lánynak a megtépázott méltóságát, és amíg kívülállók úgy látják, hogy a férjed nem tett meg mindent, addig érdemes ezen a vonalon haladni. Ha már kívülállók esetleg szakemberek szerint is megtett emberileg, akkor már csak a lánynak magának kell elvégeznie az érzelmi munka rá eső részét.


Kérdés: A lány szerint is pusztán ez történt, amit leírtál? A másfél hónapos kapcsolat?

2015. febr. 3. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/30 anonim ***** válasza:
0%

23: Neked emberileg nincs azzal problémád, ha valaki másokat becsap, de téged nem? Az tökjó partner neked üzletben, barátságban, családtagnak, bármiben?

Ez aztán a furcsa dolog...

2015. febr. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/30 anonim ***** válasza:

ma 12:15

Egyrészt hallgassék meg a másik fél is. Másrészt a mondandóm lényege az volt, hogy senkinek semmi köze a másik ember életéhez. Nem kell beleszólni. Foglalkozzon mindenki saját magával.

(Nyilván ha valaki büntetőjogi értelemben "sáros", az teljesen más kategória, de itt semmi ilyesmiről nincsen szó)

2015. febr. 3. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/30 A kérdező kommentje:
Kedves 24-es, köszönöm szépen, azt hiszem te adtad a leghasznosabb tanácsot, és tudom is már, hogy mit fogok tenni...:)
2015. febr. 3. 13:16
 28/30 anonim ***** válasza:
100%
Jaj ne már. Évek alatt nem tudta magát túltenni egy másfél hónapos kapcsolaton? Ez nem normális. Ennél sokkal durvább kapcsolatok és szakítások vannak és azt is túlélik valahogy az emberek, sőt túl is teszik magukat rajta. Ez a nő visszaakarja szerezni a férjed és te még adod is alá a lovat. Persze kérjen bocsánatot, minek? Ne menjen el rögtön vele egy pár napra wellnesszel-ni csak hogy meg tudják beszélni a régi sérelmeket? Szereld le minél hamarabb mert tönkre akarja tenni a kapcsolatotokat.
2015. febr. 3. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/30 anonim ***** válasza:

26:

Milyen másik fél hallgattassék meg?

A Kérdező minden szereplő állítását ismeretette, tehát minden fél állítását ismerjük, a férj is állítja, hogy hazudott a lánynak és gonoszul bánt vele.


"Őt becsapta? Be. És? Ő dolga. Semmi közöd hozzá."

Hát ennél több köze nem is lehetne hozzá!

Énnekem NEM felel meg egy olyan ember férjnek, de még havernek sem, aki mással így bánt.

Egyszerűen képtelen vagyok vele egy levegőt szívni.

Engedtessék meg akkor már, hogy visszakérdezzek: vajon létezik ember, akinek ez nem számít?.... Én elfogadom, ha igen, de egyelőre képtelen vagyok elképzelni, hogy létezhet ilyen.

2015. febr. 5. 05:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/30 anonim ***** válasza:

Jó olvasni ezt az oldalt ennyi szürreális dolgot nem lehet máshol találni. Vicces és szomorú, hogy a valóságban messze nem így működnek a dolgok. Kihalt volna az emberiség ha másfél hónapos kapcsolatokat nem tudnának feldolgozni, ha ezért valaki szóba sem állna olyan emberrel aki egy ilyen rövid kapcsolatot nem vesz komolyan. Érdekes mert az igazság az, hogy azok is találnak párt akik megcsalták a párjukat, hosszú kapcsolatban, akik hazudtak éveken át.

Amúgy kérdező mire jutottál, pár terápiára nem akartok elmenni hármasban?

2015. febr. 5. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!