Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, férjemnek viszonya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, férjemnek viszonya van egy 20 éves lánnyal? Eldobhat miatta minket?

Figyelt kérdés
Hónapok óta furának éreztem a viselkedését és azt gondoltam, nő lehet a dologban, de nem tudtam semmivel bizonyítani. Szégyen vagy nem, beléptem az emailjei közé és találtam olyan dolgokat, amik nagyon elkeserítettek..egy nővel levelezik napi szinten. Elmodntam neki a dolgot, ő azt mondta csak egy barátja lányának segít valamiben. A barátnőm mondta, hogy látta egy fiatal lánnyal egy kávézóban és így derült fény a részletekre, a férjem elmondta, hogy csak beszélgetnek, meg ad tanácsokat a munkájával kapcsolatban. De napi szinten hívogatja valaki, titkolózik stb. és már teljesen ki vagyok készülve, mert nem hajlandó velem beszélni erről. Szerintetek megcsalhat? Mivel tud többet adni neki egy szinte kislány, hogy aggódhassak azon, eldobja érte a családját? Nagyon kiborulnék, ha így lenne, állandó görcsben áll a gyomrom.
2015. febr. 10. 21:06
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
88%

Szexualisan azert egy 20 eves barmit meg tud adni...

Amugy szerintem 100%, hogy megcsal. En alaposan elbeszelgetnek vele a hazasagunkrol.es megkernem, hogy ne nezzen mar hulyenek.

Utana rajtad all. Megtudnal bocsatani egy megcsalast?

2015. febr. 10. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 manó1235 ***** válasza:
35%
Ez tényleg elég gyanús.. de nem hiszem hogy kockáztatna egy kalandért. Ha meg is csal/ csalt nem biztos hogy otthagyja a családját.
2015. febr. 10. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
Én teljesen ki vagyok készülve, a férjem 48 éves, mégis miért egy olyan lánnyal csalna meg, aki a lánya lehetne? Ez számomra elfogadhatatlan. Nem mond róla semmit, de én ki akarom deríteni, sajnos ha kiderülne, nem tudnék neki megbocsátani, akkor ennyi a 18 év házasságunknak.
2015. febr. 10. 21:17
 4/38 anonim válasza:
53%
Ha viszonya van, akkor kap egy ropogós húsú kölök agyú tapasztalatlan csirkét...ha emiatt feladja a családját akkor szánalmas, persze csak akkor ha nincs önök között egyéb probléma (pl szexuális, vagy egyéb magán probléma). Ha úgy véli minden oké, és ennek ellenére kalandozik akkor legyen erős, egyszer a kis hölgy kigyógyul majd az apa komplesszusból és elhagyja, akkor ébred majd rá, hogy megöregedett és egyedül maradt. Nem kell a legrosszabbra gondolni egyből. Én szerintem a tiszta víz a pohárba dolgot kell erőltetni, felkérdezném a kishölgyet is, hogy mit akar a férjétől, szerintem ehhez joga van Önnek, hogy tudja.
2015. febr. 10. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
58%
Ennyi idősen már megtanulhattad volna, hogy a férfiaknak a friss hús jön be. Némelyiknek ennyi is elég.
2015. febr. 10. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
88%
Szerintem igen. Egyértelműek a jelek. Csakhogy tudja hogy gyanítod jobban vigyàz. Vagy követed ellenőrzöd és megbizonyosodsz róla vagy meghülyülsz. Magâtól sose fogja bevallani.
2015. febr. 10. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
Ha a friss hús jön be, akkor tőlem és a gyerekektől elbúcsúzhat, mert ezt nem tudom tolerálni.
2015. febr. 10. 21:28
 8/38 anonim ***** válasza:
30%
20 éves kis fruskáért nem hiszem, hogy eldobná a családját--ha van egy csöpp esze. kiéli magát a fiatal friss husival, aztán majd alább hagy a fére lépkedésekkel, amikor már nem működik úgy, ahogy a 20 évesek azt elvárják. vagy kivárod azt az időt amég ez eljön, vagy elválsz tőle. ez mind mind a te döntésed. esetleg minden este le kéne fárasztanod, hátha nem jutna energia másnap a 20 évessel foglalkozni,.
2015. febr. 10. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
83%

Olvasottak alapján igen, megcsalt!

Sajnos.

Közeli hozzátartozóm családjában is ez volt. Kb fél évig huzódott. A csávó titkolozott, elkezdett fogyozni stb. Munkalyén egy lánnyal összejött. 2 gyerek stb stb.

2015. febr. 10. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
77%

"Mivel tud többet adni neki egy szinte kislány"


Ahogy az elso is irta szexualisan akarmit, "friss husi, " (nem is ertem, hogy ha ott van a feleseg, o miert nem eleg neki).

Az utobbit mas ferfiakra is ertem (tisztelet a kivetelnek), hogy ha van valakijuk, miert alazzak meg azzal a tarsukat, hogy ilyet tesznek es miert nem eleg nekik a tarsuk, (ezt azokra is a nokre is igaz, akik ilyet tesznek). Szanalom.


Nem csak a farkuk utan kene menniuk, hanem esznek is kene lenni.

Persze a tiltott gyumolcs mindig csabitobb, de vannak hatarok es egyaltalan nem az ember javat szolgalja.


De ha igaz, hogy megcsalna, akkor nagy gerincetelenseg lenne tole, legalabb akkor szakitana, elvalna es utana menne felre.


Ha kiderulne, hogy megcsalna, azt jelentene, hogy nem szeret igazan, tuti, hogy szakitanek vele, akar mennyi ideje lennek hazas.


Kerdezeo tudom, hogy borzalmas ez a helyzet es fajo is.

De jobbat erdemelsz nala, ha valoban megcsal, ilyen esetben orulj neki, hogy kulon valna utjaitok.


"Eldobhat miatta minket?"


Szerintem ha megcsalna vele, akkor nem ezt a kerdest vennem eloterbe, hanem ha viszonya van egy 20 evessel, akkor menjen amerre lat, nem gondolkodnek rajta, hogy eldobhat-e ezek utan, de tolem semmit ne akarjon tovabb.

Az eletben mindenki visszakap mindent, jot es rosszat is.


De ez csak az en velemenyem.


Legy eros kerdezo, megha nehez is.


Ha kiderul hagyd ott, inkabb egyedul mint egy rossz kapcsolatban.

Lesz aki tisztelni is fog teged es nem tesz ilyen aljassagot.


Akarmi is legyen a dontesed, vele maradsz vagy nem, fel a fejjel!


Udv.

2015. febr. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!