Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, férjemnek viszonya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, férjemnek viszonya van egy 20 éves lánnyal? Eldobhat miatta minket?

Figyelt kérdés
Hónapok óta furának éreztem a viselkedését és azt gondoltam, nő lehet a dologban, de nem tudtam semmivel bizonyítani. Szégyen vagy nem, beléptem az emailjei közé és találtam olyan dolgokat, amik nagyon elkeserítettek..egy nővel levelezik napi szinten. Elmodntam neki a dolgot, ő azt mondta csak egy barátja lányának segít valamiben. A barátnőm mondta, hogy látta egy fiatal lánnyal egy kávézóban és így derült fény a részletekre, a férjem elmondta, hogy csak beszélgetnek, meg ad tanácsokat a munkájával kapcsolatban. De napi szinten hívogatja valaki, titkolózik stb. és már teljesen ki vagyok készülve, mert nem hajlandó velem beszélni erről. Szerintetek megcsalhat? Mivel tud többet adni neki egy szinte kislány, hogy aggódhassak azon, eldobja érte a családját? Nagyon kiborulnék, ha így lenne, állandó görcsben áll a gyomrom.
2015. febr. 10. 21:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
86%
Szerintem is van okod gyanakodni... Nézd, engem nagyon hosszú házasság után hagytak el, egy tőlem fiatalbb nőért, és amikor kiderült, és vallot a volt férjem végre, azt mondta nincs velem semmi baj, de ő olyan fiatalnak érzi magát az új csaja mellett. Hát azt hittem rosszul leszek ott a helyszínen. Válás... Majd kb még 1,5 évig érezte a nagy szerelmet a volt férjem, és jött volna vissza hason kúszva, hogy értsem meg csak fellángolás volt, de nekem akkor már új szerelmem volt, és hamarosan a férjem is lett. :) Úgyhogy nem lehet ezt megmondani, hogy elhagy e vagy sem, és hogy mit tud adni az a lány a férjednek? Pont azt amit az ilyen korú férfiak hiányolnak: a fiatalságot, a nagy szenvedélyt ami a kapcsolat elején van, a sok szexet, a fiatal csaj életérzést.
2015. febr. 10. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:
Én elhiszem, hogy sok férfinél így működik, de én az én férjemről mindig többet gondoltam. Értelmes művészember, mindig megvetette a felszínes dolgokat, a barátai közé is csak olyanokat válogat, akik érdemesek rá. Most mégis megcsal egy kislánnyal? Miért? Nem tudom megérteni ezt az egészet vagy pedig nagyon félreismertem.
2015. febr. 10. 21:35
 13/38 anonim ***** válasza:
75%
Most írtuk le az okokat hogy miért. Olvasd vissza!
2015. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
34%

Ellenpéldaként itt vagyok én. Napi szinten nem egy nős férfivel 'levelezek' a neten. Nem egyszer hívnak fel a munkahelyükre, gyakran munkahelyen kívül is találkozunk, külön-külön, de van, hogy több (házas) férfivel is egyszerre. Volt, hogy magukhoz hívtak át. De nem történt semmi, olyan dolog, ami miatt szégyenkeznünk kellene. Eszemben sincs rámászni egyik férfire sem, főleg családosokra! Munkáról, munkával kapcsolatos dolgokról esik szó az esetek 85%-ában. Igen, fel is szoktuk hívni egymást.


Egy 21 éves 'cafka', 'friss hús' (kinek, hogy tetszik).

2015. febr. 10. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim ***** válasza:
3%

Erre csak azt tudom mondani, hogy valoszinuleg felreismerted.

Vannak ferfiak, akik eleinte es meg sokaig hord egyfajta alarcot, majd egy ido utan lehull a lepel.


Ez olyan mint amikor eleinte meg a csillagokat is kepes lehozni az adott lanyert es utana mikor megkapta amit akart, lesem sz.rja.


Fog o meg szerintem utanad epekedni, ha ott hagyod.

Ha valoban szeretett, rafog jonni milyen gerinctelen volt es banni fogja remelhetoleg.


Ha nem kepes figyelembe venni a gyerekeit egy ilyen, akkor nem kar erte.

2015. febr. 10. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
70%

21:38


"Volt, hogy magukhoz hívtak át"


Azzal nincs gond, hogy munkahelyi dolgokrol beszeltek LAKASON KIVUL.

De hogy ha meg at is mesz, az mar gaz. (HA ATMESZ.)

Siman mondhatnad, hogy lakason kivul kavezoban, vagy mas helyen is lehet beszelgetni.


Egyszer furcsa valami, de nem erdekel te eleted, csak utana ne legyen lelkiismeret furdalasod, ha mas is tortenni fog.

Kivanom, hogy legy okos.


Bye

2015. febr. 10. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
36%
#14-es vagyok. Tiszta a lelkiismeretem és az is lesz. Eszem ágában sincs házasságokat és kapcsolatokat szétszakítani!
2015. febr. 10. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:
Mindenki más..én nem hiszem, hogy egy 20-21 kislánnyal annyira komolyan el lehet beszélgetni, hogy igényelje napi szinten a társaságát egy felnőtt, apja korú férfi.
2015. febr. 10. 21:51
 19/38 anonim ***** válasza:
65%
Hát nem is beszélgetni akar vele, már bocs. Arra ott vagy neki te, meg a barátaitok. Nem beszélgető partnert keres a lányban. Elhiszem hogy nagyon nehéz ezt megértened most.
2015. febr. 10. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
Akár igaz is LEHETNE, amit mond. Viszont mi oka lenne hónapokon keresztül elhallgatni, hogy egy barátja lányának segít, napi szinten leveleznek, együtt töltik a délutánokat, és miért vonulna el telefonálni? Ha ártatlan kapcsolatról lenne szó, akkor nem titkolta volna eddig sem.
2015. febr. 10. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!