Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, férjemnek viszonya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, férjemnek viszonya van egy 20 éves lánnyal? Eldobhat miatta minket?

Figyelt kérdés
Hónapok óta furának éreztem a viselkedését és azt gondoltam, nő lehet a dologban, de nem tudtam semmivel bizonyítani. Szégyen vagy nem, beléptem az emailjei közé és találtam olyan dolgokat, amik nagyon elkeserítettek..egy nővel levelezik napi szinten. Elmodntam neki a dolgot, ő azt mondta csak egy barátja lányának segít valamiben. A barátnőm mondta, hogy látta egy fiatal lánnyal egy kávézóban és így derült fény a részletekre, a férjem elmondta, hogy csak beszélgetnek, meg ad tanácsokat a munkájával kapcsolatban. De napi szinten hívogatja valaki, titkolózik stb. és már teljesen ki vagyok készülve, mert nem hajlandó velem beszélni erről. Szerintetek megcsalhat? Mivel tud többet adni neki egy szinte kislány, hogy aggódhassak azon, eldobja érte a családját? Nagyon kiborulnék, ha így lenne, állandó görcsben áll a gyomrom.
2015. febr. 10. 21:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
0%

4es, nem lehet mindenki szottyadt, megkeseredett macskásnéni! ;)

Kérdező, sajnos ez egyértelmű!:(

2015. febr. 10. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
28%

Én emiatt nem hagynám ott a férjemet.Majd ráunnak egymással a kicsajjal és kész,már ha van valami egyáltalán.Nyilván nem fog téged otthagyni egy 20 éves kiscsajért.

Amúgy én azt látom,hogy a legtöbb házasság nem azért megy tönkre mert a pasik elválnak a friss hús miatt,hanem mert az asszony megtudja és kidobja.Utánna meg sír,hogy itthagyta a szemét férje a családját,amiatt a kis k...miatt.Pedig nem,ő rakta ki.

Én is néztem már félre,és szerintem a férjem is,ettől még egymást szeretjük,és eszemben se lenne válni,szerintem neki se.Ha meg mégis lenne egy komoly a dolog,akkor majd úgyis szól,hogy váljunk mert neki Mucika kell.

Nyilván most jól le leszek pontozva,de nem érdekel.

2015. febr. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
61%

Igen, mert hulye vagy. Attol mert te elnezed, hogy a hazastarsad massal kefel, nem kell mindenkinek ugyan ezt tenni, es beallitani normalisnak. Sokan nem szeretnek osztozkodni a parjukon es ez igy van jol.

Arra az eszmefuttatasodra pedig, hogy "miert sirnak a nok, mikozben ok hagyjak el a ferjuket", nem irok semmit.

2015. febr. 10. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
27%
Ne haragudj,de nem vagyok hülye,mert másképp gondolkodom erről mint a nagy átlag,sőt én se hülyéztem le a kérdezőt,ha ő válna,csak annyit mondtam,hogy én nem tenném.
2015. febr. 10. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
68%

Pedig fura az eszmefuttatásod szerintem is. Legtöbben nem jól tolerálják, ha a párjuk félrekefél, és jól teszik, hogy kirakják. Ha köztetek egyezmény van, hogy kölcsönösen tűrtök, az más eset teljesen.

14-es, amit írtál, azt meg egyszerűen nem értem- Miért hívogatnának házas férfiak téged mindenfelé? Tök zagyva at egész.

2015. febr. 10. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim ***** válasza:

Akkor nézd meg ezt a kérdést párral lejebb,és szörnyülködj,vannak mások is akik hasonlóna gondolják...


http://www.gyakorikerdesek.hu/csaladi-kapcsolatok__hazassag_..

2015. febr. 10. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy meg a kérdés,úgy szólt,hogy "Eldobhat-e miatta minket?"

Erre szerintem az a válasz,hogy nem.


Az már más tészta,hogy ha a kérdező kirakja emiatt...Ha meg erre a válasza igen,akkor mi is a kérdés...?

2015. febr. 10. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim ***** válasza:
63%

Azzal kezdted, Kérdező, hogy megnézted az emailjait.

Mi volt bennük?

Mert az, hogy ember napi szinten kommunikál egy másikkal még nem jelent szexuális viszonyt.

A levelekből utalt erre valami?

2015. febr. 10. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Ha nagyon be szerelmesedett bizony el.Marhára nem fogja érdekelni se az évek se a gyerek-ek.
2015. febr. 11. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
58%

El.

De meg az se biztos hogy tenyleg viszony...

Kerdezz ra.

Ha igen mi a szandeka...

Ritka hogy boritanak egy uj noert de elofordul...

Ha menni akar ugyis lelep...ha nem rajtad is all.

2015. febr. 11. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!