Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Félek, férjemnek viszonya van...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félek, férjemnek viszonya van egy 20 éves lánnyal? Eldobhat miatta minket?

Figyelt kérdés
Hónapok óta furának éreztem a viselkedését és azt gondoltam, nő lehet a dologban, de nem tudtam semmivel bizonyítani. Szégyen vagy nem, beléptem az emailjei közé és találtam olyan dolgokat, amik nagyon elkeserítettek..egy nővel levelezik napi szinten. Elmodntam neki a dolgot, ő azt mondta csak egy barátja lányának segít valamiben. A barátnőm mondta, hogy látta egy fiatal lánnyal egy kávézóban és így derült fény a részletekre, a férjem elmondta, hogy csak beszélgetnek, meg ad tanácsokat a munkájával kapcsolatban. De napi szinten hívogatja valaki, titkolózik stb. és már teljesen ki vagyok készülve, mert nem hajlandó velem beszélni erről. Szerintetek megcsalhat? Mivel tud többet adni neki egy szinte kislány, hogy aggódhassak azon, eldobja érte a családját? Nagyon kiborulnék, ha így lenne, állandó görcsben áll a gyomrom.
2015. febr. 10. 21:06
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
85%

Igen, el. pont abban a korban van, mikor a férfiak megőrülnek. Kapuzárási pánik. Arról nem írtál, hogy miről leveleztek.

Az más kérdés, hogy a húszéves lánynak nem fog sokáig kelleni a pár év múlva vén trotty férjed. Ha eddig jó volt a házasságotok, és most valóban megcsal, akkor bizony van rá esély, hogy dobbant. Persze ez több dologtól függ, pl van-e olyan egzisztenciája, hogy a lánnyal új életet kezdjen, vagy egyáltalán a húszéves lány felvállalná-e ilyen szinten.


Ismeretségi körben hasonló lejátszódott, férj dobbantott, 10 évig voltak együtt az új csajjal, addig a feleség újraházasodott, boldog. Férj már menne vissza, de nincs kihez.

2015. febr. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim ***** válasza:
59%
Egyetlen negyvenes pasas sem hagyná ki az alkalmat, hogy meghúzzon egy 20 évest, max. ha impotens, vagy a csaj baromi ronda. Ébredjetek már fel az álomvilágból.
2015. febr. 11. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:
42%

A 21 évesnek aki nem csinál mást csak beszélget meg levelez meg munkahelyre beugrik stb. a nős pasikhoz üzenném,hogy ezzel az"ártatlan" kis hadművelettel is számos feleségnek okoz komoly lelki vívódásokat,úgyhogy ezen szórakozásait a saját korosztályával végezze ahelyett,hogy fényezi magát,hogy milyen becsületesen nem kefél házasságmegrontó szándékkal!

Hogy mit adhat egy közel 50-es pasinak egy fiatal lány azt sejthetjük,no de,hogy mit élvez egy fiatal lány egy szottyadt zacskójú,lassan összeaszni készülő pasin---hááát talán a pénzét? Kedves kérdező,ha ebből van nektek bőven akkor a kedves férjed a farkánál fogva megvezettetik és bizony elhagy benneteket! De Te meg tegyél rá magas ívben,nem éri meg,hogy tönkre tedd az egészségedet a helyzet miatt!Szervezz programokat,költsd a férjed pénzét,élvezd az életet! Zavard össze az ellenfelet!:)

2015. febr. 11. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Én 25 éves vagyok, és nekem is vannak nős kollégáim akivel szoktunk beszélgetni. És bár alapvetően ezek ártatlan dolgok és tényleg csak a munkahelyen belül pl ebédnél beszélünk velük, még így is több ajánlatot kaptam "poénból". Kérdés, ha én nem poénnak veszem, vajon mi lenne belőle? Kedves feleségek! Tényleg ébresztő! A férfiak 85%-a bizony megkapható ha valaki nagyon meg akarja kapni őket. Lehet, hogy csak egy éjszakára, de akkor is!!! Ez sajnálatos. de tény. Persze nyilván mindenki azt hiszi, a maradék 15%-ba tartozik az övé. Én drukkolok, hogy így legyen, de nem ezt tapasztalom. :(
2015. febr. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Valószínűleg viszonya van, de ha van esze a családját nem dobja el érte, az más lap.
2015. febr. 13. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:
6%
Magyar pasival nem érdemes házasodni, és nem csak szerintem. A legtöbb félrequr. Nekem is vannak nős ismerőseim, de tartom a tisztes távolságot! Nem levelezgetek, vihorászok mint valami fürdősk..a.
2015. febr. 14. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 anonim ***** válasza:
Kedves Kérdező! Én egy 26 éves házasságot rúgtam fel, amikor kiderült, hogy a férjemnek szeretője van, ráadásul egy olyan nő, aki bőven a lánya lehetne. Ezt nem tudtam és nem is akartam megbocsátani, nem érdekelt, hogy mióta tart, megtette és ez volt a lényeg. Elváltunk, s ez volt életem egyik legjobb döntése. Utána megismertem a húgom révén egy nagyszerű embert és most boldog párkapcsolatban élek. Merni kell kockáztatni, merni kell lépni és nem lenyelni minden megaláztatást! 51/N
2015. márc. 8. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim válasza:
Szia! Szerintem ne várd meg, amíg ténylegesen kiderül, hogy megcsal. Akkor csak rosszabb lesz. Ahol már ilyen dolgok megesnek, hogy titkolózik, hónapok óta furcsán viselkedik és neked arra kell "vetemedned", hogy belenézz a levelezésébe, már régen rossz. Szerintem lépj minél hamarabb és válj el tőle. Én is hasonló helyzetben voltam. Ha gondolod, írj privát üzenetet és szívesen beszélgetek veled erről.
2015. márc. 8. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!