Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés költői.Épeszű ember egy vita alkalmával sem használ ilyen szavakat.

Tegnap az 5 éves lányom nem kapcsolta le a villanyt a Wc-ben,a férjem kicsavarta az égőt,hogy majd úgy megtanulják,hogy le kell kapcsolni.

Ezt én nem vettem jó néven,hangot adtam neki,hogy még ő is tévedhet,nem,hogy egy 5 éves,és elegem van belőle ,hogy folyton piszkál minket.

Ez volt a reakciója:nem terrorizállak titeket te utolsó senkiházi ri...c.

Az egész abból alakult ki,hogy mindig csak neveli,szidja,megszólja a gyerekeket,semmi más. Hiába mondom neki,hogy kell őket nevelni,rájuk kell szólni de nem folyamatosan.Épp az ellenkezőjét fogja elérni vele.A válasz:de ha egyszer neveletlenek!

Az oviban mindig azt mondják a kicsire,hogy szófogadó,csendes,imádnivaló.A középsőre ugyanezt mondják a suliba.A Tanárnő meg is kérdezte a szülőin,hogy tudtam a mai tiszteletlen világba ilyen tisztelettudó gyereket nevelni.

A nagyfiam valóban problémás,amelynek lelki okai vannak,meg persze az én nevelésem is.(aggresszió a

családban)

Ezelőtt azért kur....tt le társaságban mert a kislányom kijött hozzánk egy buliba a barátnője után.A kislányt rögtön megölelte az anyukája,az enyémet megalázóan bezavarta,és lek......tt amiért szóltam neki,hagy legyen kint az én lányom is.

Azelőtt pedig azért mert a Balcsin nyaraltunk,és nekem nem volt elég a Tó,hanem elvittem a gyerekeket aquaparkba is,és ott drága a belépő,a tó pedig ingyenes.Ezt is mindenki előtt,szomszédok,rég nem látott barátnőim előtt.

Azt mondta a 99.000Ft családi kedvezmény az övé,mert ő dolgozik meg érte,hiába a gyerekek miatt kapja.

A gyerekekre rászól,hogy mindenből mennyit ehetnek(1narancs/nap)mert drága,ő meg fel kell éjszaka és mindent megeszik amit talál,gyümölcs,édesség,felvágott minden.Nekem mindent megvesz amit csak kiejtek a számon,azt mondja mert nekünk jár,már dolgozunk.A fiam lábáról leszakadt a sport cipő,titokban adtam neki 3000 t.-ot,hogy vegyen magának,de a férjem előtt el kell dugnia.Sejthetitek mit érez a gyerek.Mert most csak szeptemberben lett volna aktuális a cipő vásárlás neki,mert sok és drága cipőt kapott(focizik,ahhoz vettünk neki tényleg drágát)

Nyaralás alkalmával ő vehet magának sört,édességet,pálinkát,mindent sőt én is vehetek amit akarok,de a gyerekeken spóroljunk,mert nem ők dolgoznak.3-an ittak egy üdítőt,ő 3 sör+3feles.

Ő 300000-et keres adókedvezménnyel,én 56.000-et.Nem nagyon ugrálhatok....


2015. febr. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 1/66 anonim ***** válasza:
98%
Hagyd el!!!
2015. febr. 13. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/66 anonim ***** válasza:
70%
Most én kérdezem volt értelme gyereket csinálnod volt értelme házasodnod???sokra mentél tènyleg..
2015. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/66 anonim ***** válasza:
96%

Nem, a mi házasságunk normális, tiszteljük 1000%ig a másikat.

Én a helyedben elhagynám, magam miatt is és a gyerek mentális egészsége miatt is. Szüleidhez nem tudnál menni?

2015. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/66 anonim ***** válasza:
98%

általában azt mondom a kapcsolatpt javítani kell, nem eldobni, lecserélni..


itt nem tudom hogyan lehetne javítani:S

2015. febr. 13. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/66 anonim ***** válasza:
98%

Bennem csak egy kérdés merült fel! Minek szültél 3 gyereket egy ilyen férfinak?

A kérdésedre a válaszom pedig az, hogy soha nem engedném meg egy férfinak sem, hogy ilyen hangnemben beszéljen velem még a egy vita során sem.

2015. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/66 anonim ***** válasza:
90%
Jajj, 2.! Hagyjuk már. Alapjáraton, ha tudja még időben, hogy milyen lesz, akkor nem alapít vele családot.
2015. febr. 13. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/66 anonim ***** válasza:
98%

Hát ha mind igaz amit leírtál, akkor nem értem mit keresel egy ilyen idióta mellett...az anyagi függőséget leszámítva, mert azt értem. Kérdés, hogy megéri-e ez az egész, ha a gyerekek ezt kapják. Lehet, hogy nélküle kevesebből éldegélnétek, de legalább nyugalomban.


Végül is a szűkös anyagi forrásokhoz ezek szerint már hozzászoktak a gyerekek, akkor legalább lenne értelmes oka is.

2015. febr. 13. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/66 anonim ***** válasza:
97%
Miért nem válsz el egy ilyen aljadék embertől? Már az első gyerek születése után is így viselkedett? Mert akkor felvetődik, hogy minek kellett 3. Minek az ilyen embernek gyerek?!
2015. febr. 13. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/66 anonim ***** válasza:
96%

Pontosan azt akartam írni, mint a 3-as.

Mi történt a férjeddel, hogy így kifordult magából?

2015. febr. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/66 A kérdező kommentje:

Karácsonyra kaptunk INGYEN egy csomó rajzeszközt.

Nem adhatok nekik csak néha belőle,mert jó lesz a legkisebbnek iskolába(2016-ba megy)Tényleg pocsékolósok,mert rajzolnak és eldobják,dehát gyerekek.


ÉN NEM HISZEM AZT,hogy tökéletesek a gyerekek,de senki nem az.Ő sem.kérdeztem mi lenne,tudna e engem szeretni ha folyamatosan csak kritizálnám,azt mondta,hogy nem lenne hozzá jogom,mert ő már felnőtt.


A nagyanyja nevelte fel,marhára elkényeztetett gyerek volt,mindent megkapott,sose szóltak rá semmiért.ezt a mamája is elmondta nekem.Most meg hazudgál a gyerekeknek,hogy neki alig vettek meg valamit,meg nem volt elkényeztetve.

2015. febr. 13. 11:26
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!