Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés költői.Épeszű ember egy vita alkalmával sem használ ilyen szavakat.

Tegnap az 5 éves lányom nem kapcsolta le a villanyt a Wc-ben,a férjem kicsavarta az égőt,hogy majd úgy megtanulják,hogy le kell kapcsolni.

Ezt én nem vettem jó néven,hangot adtam neki,hogy még ő is tévedhet,nem,hogy egy 5 éves,és elegem van belőle ,hogy folyton piszkál minket.

Ez volt a reakciója:nem terrorizállak titeket te utolsó senkiházi ri...c.

Az egész abból alakult ki,hogy mindig csak neveli,szidja,megszólja a gyerekeket,semmi más. Hiába mondom neki,hogy kell őket nevelni,rájuk kell szólni de nem folyamatosan.Épp az ellenkezőjét fogja elérni vele.A válasz:de ha egyszer neveletlenek!

Az oviban mindig azt mondják a kicsire,hogy szófogadó,csendes,imádnivaló.A középsőre ugyanezt mondják a suliba.A Tanárnő meg is kérdezte a szülőin,hogy tudtam a mai tiszteletlen világba ilyen tisztelettudó gyereket nevelni.

A nagyfiam valóban problémás,amelynek lelki okai vannak,meg persze az én nevelésem is.(aggresszió a

családban)

Ezelőtt azért kur....tt le társaságban mert a kislányom kijött hozzánk egy buliba a barátnője után.A kislányt rögtön megölelte az anyukája,az enyémet megalázóan bezavarta,és lek......tt amiért szóltam neki,hagy legyen kint az én lányom is.

Azelőtt pedig azért mert a Balcsin nyaraltunk,és nekem nem volt elég a Tó,hanem elvittem a gyerekeket aquaparkba is,és ott drága a belépő,a tó pedig ingyenes.Ezt is mindenki előtt,szomszédok,rég nem látott barátnőim előtt.

Azt mondta a 99.000Ft családi kedvezmény az övé,mert ő dolgozik meg érte,hiába a gyerekek miatt kapja.

A gyerekekre rászól,hogy mindenből mennyit ehetnek(1narancs/nap)mert drága,ő meg fel kell éjszaka és mindent megeszik amit talál,gyümölcs,édesség,felvágott minden.Nekem mindent megvesz amit csak kiejtek a számon,azt mondja mert nekünk jár,már dolgozunk.A fiam lábáról leszakadt a sport cipő,titokban adtam neki 3000 t.-ot,hogy vegyen magának,de a férjem előtt el kell dugnia.Sejthetitek mit érez a gyerek.Mert most csak szeptemberben lett volna aktuális a cipő vásárlás neki,mert sok és drága cipőt kapott(focizik,ahhoz vettünk neki tényleg drágát)

Nyaralás alkalmával ő vehet magának sört,édességet,pálinkát,mindent sőt én is vehetek amit akarok,de a gyerekeken spóroljunk,mert nem ők dolgoznak.3-an ittak egy üdítőt,ő 3 sör+3feles.

Ő 300000-et keres adókedvezménnyel,én 56.000-et.Nem nagyon ugrálhatok....


2015. febr. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 61/66 anonim ***** válasza:
0%

Kérdező!

Ne essél abba a hibába, hogy az itt úszító, férfigyűlölő asszonykórusra hallgatsz, mert ők könnyen beszélnek a biztosból.


Te viszont a 3 gyerekkel sem albérletet, sem újabb eltartót nem fogsz -egykönnyen- találni.

Jobban jársz, ha megpróbálsz beszélni a férjeddel.

Egyszerűbb, mint egy újabb férjet találni...

2015. febr. 15. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/66 anonim ***** válasza:
93%
Még ekkora hülyeséget... Persze maradj vele hátha most 1-2napig jófej lesz aztán nekivág a szekrénynek. Így megy ez ugyanis a civilizált társadalmakba.. :)))
2015. febr. 15. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/66 anonim válasza:
95%

Nos!

Már a kérdés feltevése is nonszensz! Van benne igazság de rendesen elferdítve s így nem is értem mi értelme mert hazug kérdésre nem kaphat a hölgy rendes választ.

A wc-ben az égő igaz valóban kicsavartam de nem azért, hogy tanuljon belőle bárki is hanem azért mert mentem este dolgozni éjszakára s így a kicsi a folyosón lévő villanyt használja amit bárki észre vesz ha égve marad. Reggel ha haza jövök vissza csavartam volna. És nem ki vettem csal meglazítottam.

A terrorizálást ő írta nekem sms-ben ami megint csak hazugság.

Soha nem szídom, szídtam a gyerekeket. Mindig is jobb apjuk voltam mint ő anyjuk s ezt ő nehezen viseli.

Igen az a véleményem, hogy a szülőnek nevelni, tanitanija kell a gyermekeit mert ők maguktol nem mindent tudnak megtanulni. Például, hogy az 5 éves ne szarjon bele a fürdőkádba.... Az anyja annyit nem mondott erre, hogy ejnye....

Az idősebb fiú (15) most volt rendőrségi ügye..de ugye nem kell nevelni. Ezen kivül folyamatosan bántja a kisebbeket de nem kell nevelni..

A gyermekkel való játszás annyiból áll neki, hogy beül 6-8 órát internetezni a gyerekszobába...

Soha életemben nem sajnáltam senkitől a pénzt s nem mondtam egy szóval sem olyat, hogy az enyém a gyerekek után járó adókedvezmény. Ebbe a házasságba ő kb 6-8 millió forint tartozást hozott én 1.5 millió forintot mert eladtam a lakásomat amikor összejöttünk. Most jelenleg 980000 forint minuszom van a bankszámlámom...

A balcsi nyaraláshoz nem írta oda a hölgy, hogy a 3 gyerekünk mellé még vittünk 2 pluszba amit mi fizettünk mert szegény családból valók voltak. nem hiszem, hogy a balcsi mellet megengedhettük volna magunknak, hogy 5 gyerek meg 2 felnőtt még élmény strandra is menjen. Bérből élünk, csak én dolgozom a családban 4 müszakban havi 20-22 napot ljel nappal... Így is nagy kiadás volt a balcsi önmagában.

Mindent megeszek éjszaka...szoktam valóban enni. Ember vagyok.

Napi 1 narancs a gyerekeknek? Ekkora hazugságot. Persze ő 3 naponta lehajt 1 üveg martinit...

Leszakad a sportcpő a fiáról? A tornacipőjében mászkált egész télen s rá nem szólna, hogy vegye már fel azt a cipőt amit télire vettünk nek. Egyszer volt a lábán pedig a fiú vállasztotta. 5 cipőt kapott 1 év alatt, a másik 2 gyereknek meg a vaterán vásárol.... használtat.

Nem keresek 300000 csak 270000 körül de 1 farmerom van. Egy cipőm amit 2010-ben vettem amikor még nem voltunk együtt... Ruhát nem vettem magamnak évek óta...

Nem értem miért kell itt hazudgálnia hisz nincs értelme szerintem.. Sajnos mindig is ilyen hazudós volt de erre csk az után jöttem rá, hogy elvettem. Az anyukálya, testvére is azt mondja, hogy sajna má gyerekkorában is hazudott egyfolytában még saját magának is...

Ennek fényében válaszoljatok a kérdező hölgynek, s a jövőben is...

Am. üzenem...el lehet költözni én nem akadályozom semmiben. A pénzért ne maradjon mellettem mert tudom, hogy nem érdekli de nekem ez így nagyon rossz. Legalább a gyerekekre gondoljon, hogy később mit fognak gondolni az anyjukról ha felnőnek. S a srácok nem hülyék, nem lehet őket hülyére venni egész életükben...

Én idde többet nem írok s em is olvasok mert nincs értelme.

Mindenki döntse el magában mi az igazság... Sziasztok!

2015. febr. 17. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/66 anonim ***** válasza:

Te vagy a férj? Úristen, hova tetted az asszonyt?

Ő megadta önként a jelszavát a belépéshez, vagy megfenyegetted? Feltörted a gépét?

2015. febr. 18. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/66 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Te nagyon gyenge vagy agyban!

Nem a kérdező nevében írt a férj, hanem egyszerűen belépett ide, mint te pl.!!


Legalább megláttuk a másik oldalát is a dolognak, hogy pl. az anyuka vedeli a martinit, és halmozza az adósságokat.

Egy biztos, hogy folyamatosan hazudozott a kérdés kiírásánál!!

2015. febr. 19. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/66 anonim ***** válasza:

Hát 65-ös, nem is tudom fogjak hozzá...

Az egyértelmű hogy nem tudsz szöveget értelmezni, arról írtam hogy a kedves férj feltörte valahogy az asszony gépépt, kiverte belőle e jelszót, megtudta hogy írt ide, és most jött helyrehozni a "becsületét". A hová tetted az asszonyt- az cinizmus volt.

Azon kívül gyanítom te írtad , mármint a férj, a 65-öt is. Hát nem tudom, Mónika show feelingem van...

2015. febr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!