Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés költői.Épeszű ember egy vita alkalmával sem használ ilyen szavakat.

Tegnap az 5 éves lányom nem kapcsolta le a villanyt a Wc-ben,a férjem kicsavarta az égőt,hogy majd úgy megtanulják,hogy le kell kapcsolni.

Ezt én nem vettem jó néven,hangot adtam neki,hogy még ő is tévedhet,nem,hogy egy 5 éves,és elegem van belőle ,hogy folyton piszkál minket.

Ez volt a reakciója:nem terrorizállak titeket te utolsó senkiházi ri...c.

Az egész abból alakult ki,hogy mindig csak neveli,szidja,megszólja a gyerekeket,semmi más. Hiába mondom neki,hogy kell őket nevelni,rájuk kell szólni de nem folyamatosan.Épp az ellenkezőjét fogja elérni vele.A válasz:de ha egyszer neveletlenek!

Az oviban mindig azt mondják a kicsire,hogy szófogadó,csendes,imádnivaló.A középsőre ugyanezt mondják a suliba.A Tanárnő meg is kérdezte a szülőin,hogy tudtam a mai tiszteletlen világba ilyen tisztelettudó gyereket nevelni.

A nagyfiam valóban problémás,amelynek lelki okai vannak,meg persze az én nevelésem is.(aggresszió a

családban)

Ezelőtt azért kur....tt le társaságban mert a kislányom kijött hozzánk egy buliba a barátnője után.A kislányt rögtön megölelte az anyukája,az enyémet megalázóan bezavarta,és lek......tt amiért szóltam neki,hagy legyen kint az én lányom is.

Azelőtt pedig azért mert a Balcsin nyaraltunk,és nekem nem volt elég a Tó,hanem elvittem a gyerekeket aquaparkba is,és ott drága a belépő,a tó pedig ingyenes.Ezt is mindenki előtt,szomszédok,rég nem látott barátnőim előtt.

Azt mondta a 99.000Ft családi kedvezmény az övé,mert ő dolgozik meg érte,hiába a gyerekek miatt kapja.

A gyerekekre rászól,hogy mindenből mennyit ehetnek(1narancs/nap)mert drága,ő meg fel kell éjszaka és mindent megeszik amit talál,gyümölcs,édesség,felvágott minden.Nekem mindent megvesz amit csak kiejtek a számon,azt mondja mert nekünk jár,már dolgozunk.A fiam lábáról leszakadt a sport cipő,titokban adtam neki 3000 t.-ot,hogy vegyen magának,de a férjem előtt el kell dugnia.Sejthetitek mit érez a gyerek.Mert most csak szeptemberben lett volna aktuális a cipő vásárlás neki,mert sok és drága cipőt kapott(focizik,ahhoz vettünk neki tényleg drágát)

Nyaralás alkalmával ő vehet magának sört,édességet,pálinkát,mindent sőt én is vehetek amit akarok,de a gyerekeken spóroljunk,mert nem ők dolgoznak.3-an ittak egy üdítőt,ő 3 sör+3feles.

Ő 300000-et keres adókedvezménnyel,én 56.000-et.Nem nagyon ugrálhatok....


2015. febr. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 41/66 A kérdező kommentje:

Sokkal hamarabb jóban volt a gyerekeimmel mint velem.Az elején nagyon szerette őket-vagy csak azt mutatta.

Nem tudom mikor változott meg.Volt olyan,hogy a középsőm ette a sajtot,és kidobta az ablakon,mert megenné az összeset,nem tud spórolni. Ő dobozokkal szokott megenni éjjelente.

Vagy,kidobta az ablakon a húst,inkább mint a vendégek egyenek belőle.Azóta sem hívnak minket a tesómék.Szerinte ez teljesen normális viselkedés,ha a gyerek nem tudja ,hogy spórolni kell. az egész ház rajtam röhög,folyamatosan hallják,hogy ku..a vagyok.És megérdemlem,mert én nem tudom nevelni a gyerekeket.

Anyám alkoholista,folyton bántja a gyerekeimet,oda nem megyek.

0Ft. félretett pénzem van.56e a fizetésem,114 lenne ,de ennyi a kölcsön törlesztés(még exxel vettük fel)+48 családi+37 gyerektartás.+5 kajajegy.Ha igényelném az adókedvezményt+33lenne.Összesen:173.000

Csak szégyenlem,hogy ez a házasságom is tönkre ment.

Én is hibás vagyok tudom,de a gyerekek miről tehetnek?

2015. febr. 13. 13:00
 42/66 anonim ***** válasza:
100%
A gyerekek semmiről. Tedd fel a kérdést magadnak. Melyik a jobb, szégyenben élni vagy túllépni rajta büszkén?
2015. febr. 13. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/66 anonim ***** válasza:
97%
Na jó, akkor van 173 ezred havonta? Vagy ebből még törleszteni kell a hitelt? Ha 173 ezred van, abból bőven kijön az albérlet, kaja, némelyik hónapban még a ruházkodásra is marad, ha jól gazdálkodsz. 173 ezer nem kevés pénz, sok helyen a 2 szülő együtt keres ennyit.
2015. febr. 13. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/66 anonim ***** válasza:
97%

Ha van ennyi bevételed én biztosan megpróbálnám külön.

Szégyelled, hogy tönkrement ez a házasság is? Miért? Azt nem szégyelled, hogy tökre mennek a gyerekeid? Vagy ahogy írod, most rajtatok röhögnek a házban és minden barátod elkerül titeket.

Nem kell szégyellni, inkább legyél büszke, hogy ott mered hagyni.

2015. febr. 13. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/66 anonim ***** válasza:
90%

Nem. Engem soha senki nem ku.rvázott le. Főleg nem a férjem. Nem is hagynám. Helyben tökön rúgnám.

Sajnálom, hogy ilyen emberrel kell élned... Mert igaz, senki sem tökéletes...de azért vannak határok. Abból amit leírtál, nekem nagyon nem szimpatikus a férjed, semmi pénzért nem lennék vele.

2015. febr. 13. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/66 anonim válasza:
Nekem szerencsére normális kapcsolatom van a párom viszont hasonló körülmények között nőtt fel. Vele a vér szerinti apja bánt így. Van pénzük a szülők szinte mindent megengedhetnek maguknak. Páromat és a bátyját viszont semmiben nem segítik, soha nem is segítették. Ahogy elmondta, kicsi koruktól undorítóan viselkedett velük az apja, soha semmi dicséret csak a folyamatos szemétkedés,szabályok stb. Párom lassan 30 éves, alig beszél a szüleivel, nem mutatja, de én tudom, hogy komoly lelki sérülései vannak a gyerekkora miatt. Szerencsére erős személyiség és jó ember lett, de ez sajnos nem mindenkire igaz. Az anyját sem tartja többre , mint az apját mivel soha nem állt ki mellettük csak tűrt és tűrt. Azért írtam le mindezt, hogy lásd, hogy hiába szereted a gyerekeidet, felnőve lehet, hogy csak annyit fognak látni, hogy nem voltál mellettük mikor szükségük lett volna rád. Szívből kívánom, hogy megoldódjon a helyzetetek.
2015. febr. 13. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/66 anonim ***** válasza:
91%

"Csak szégyenlem,hogy ez a házasságom is tönkre ment.

Én is hibás vagyok tudom,de a gyerekek miről tehetnek?

"


Tehát a látszat fenntartása érdekében feláldozod a gyerekeidet inkább?


Igen, a gyerekek miről tehetnek? TE tehetsz arról, hogy még nem tettél lépéseket, hogy ebből a helyzetből eltávolítsd őket. Azzal segítesz szerinted, ha itt sorolod a sérelmeket és sajnáltatod magad? Attól jobb lesz a gyerekeknek?

Szereted te a gyerekeidet? Őszintén! Jobban szereted őket, mint a házasságod látszatát?

2015. febr. 13. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/66 anonim ***** válasza:
64%
Nézd,erre jó a pszichológus,meg a családterápia.Nem kell mindig ugyanabba a mederbe lépni.
2015. febr. 13. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/66 anonim ***** válasza:
Én csak a gyerekeket sajnálom, a saját életét mindenki úgy teszi tönkre, ahogy akarja, csak ebben a történetben van 3 ember, akinek nincs választási lehetősége, hiába nem kérnek az egészből. A gyerekeid ezzel egy életre lelki nyomorékká teszed, lehet majd ők sem tudnak rendes kapcsolatokat kialakítani. Inkább választanám a szűkös megélhetést, ha boldog, egészséges környezetben tudom tovább nevelni a gyerekeket.
2015. febr. 13. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/66 anonim ***** válasza:
95%

Hogy lehet 37 000ft a gyt 3 gyerekre? Vagy félreértettem, gyerekenként annyi? Mert még úgy sem sok.

Én is 2x válok most, és cseppet sem szégyenlem. Szégyellje magát az, aki ezt okozta, aki hazudozott évekig, tönkretette a családját. Nem áll szándékomban ezért szégyenkezni egy cseppet sem. Én a gyerekeimnek jó anyjuk vagyok, tisztességesen elláttam, és ellátom a családomat, normális, tisztességes életet éltem mindig is. Ja, hogy átvágott, és kiderült? Hát így járt, akkor elválunk.

2015. febr. 13. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!