Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés költői.Épeszű ember egy vita alkalmával sem használ ilyen szavakat.

Tegnap az 5 éves lányom nem kapcsolta le a villanyt a Wc-ben,a férjem kicsavarta az égőt,hogy majd úgy megtanulják,hogy le kell kapcsolni.

Ezt én nem vettem jó néven,hangot adtam neki,hogy még ő is tévedhet,nem,hogy egy 5 éves,és elegem van belőle ,hogy folyton piszkál minket.

Ez volt a reakciója:nem terrorizállak titeket te utolsó senkiházi ri...c.

Az egész abból alakult ki,hogy mindig csak neveli,szidja,megszólja a gyerekeket,semmi más. Hiába mondom neki,hogy kell őket nevelni,rájuk kell szólni de nem folyamatosan.Épp az ellenkezőjét fogja elérni vele.A válasz:de ha egyszer neveletlenek!

Az oviban mindig azt mondják a kicsire,hogy szófogadó,csendes,imádnivaló.A középsőre ugyanezt mondják a suliba.A Tanárnő meg is kérdezte a szülőin,hogy tudtam a mai tiszteletlen világba ilyen tisztelettudó gyereket nevelni.

A nagyfiam valóban problémás,amelynek lelki okai vannak,meg persze az én nevelésem is.(aggresszió a

családban)

Ezelőtt azért kur....tt le társaságban mert a kislányom kijött hozzánk egy buliba a barátnője után.A kislányt rögtön megölelte az anyukája,az enyémet megalázóan bezavarta,és lek......tt amiért szóltam neki,hagy legyen kint az én lányom is.

Azelőtt pedig azért mert a Balcsin nyaraltunk,és nekem nem volt elég a Tó,hanem elvittem a gyerekeket aquaparkba is,és ott drága a belépő,a tó pedig ingyenes.Ezt is mindenki előtt,szomszédok,rég nem látott barátnőim előtt.

Azt mondta a 99.000Ft családi kedvezmény az övé,mert ő dolgozik meg érte,hiába a gyerekek miatt kapja.

A gyerekekre rászól,hogy mindenből mennyit ehetnek(1narancs/nap)mert drága,ő meg fel kell éjszaka és mindent megeszik amit talál,gyümölcs,édesség,felvágott minden.Nekem mindent megvesz amit csak kiejtek a számon,azt mondja mert nekünk jár,már dolgozunk.A fiam lábáról leszakadt a sport cipő,titokban adtam neki 3000 t.-ot,hogy vegyen magának,de a férjem előtt el kell dugnia.Sejthetitek mit érez a gyerek.Mert most csak szeptemberben lett volna aktuális a cipő vásárlás neki,mert sok és drága cipőt kapott(focizik,ahhoz vettünk neki tényleg drágát)

Nyaralás alkalmával ő vehet magának sört,édességet,pálinkát,mindent sőt én is vehetek amit akarok,de a gyerekeken spóroljunk,mert nem ők dolgoznak.3-an ittak egy üdítőt,ő 3 sör+3feles.

Ő 300000-et keres adókedvezménnyel,én 56.000-et.Nem nagyon ugrálhatok....


2015. febr. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 31/66 anonim ***** válasza:
97%
29 vagyok. Nem láttam ezt az infót, hogy nem ő az apa. Akkor csak annyi lenne a kérdésem, hogy mégis mi a jó francért maradsz benne egy szar kapcsolatban és teszed vele tönkre a gyerekeid gyermekkorát, illetve valószínűleg a felnőttkorát is? Mégis mi az okod rá? Pénz? Nincs hol laknotok? Vagy miért nem válsz el ettől a baromtól?
2015. febr. 13. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/66 anonim ***** válasza:
96%

nem fog tetszeni, de semmivel sem tartalak nála jobbnak.

Sőt.

te védheted magad a verbális agresszióval szemben, ellenben simán kiteszed a gyerekeid ennek, csak mert pénze van és mindent megkapsz tőle... szembeköpném magam, ha ennyivel előbbre valónak tartanám magam a gyerekeimnél.

2015. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/66 A kérdező kommentje:

De,szégyenllem kedves válaszoló.

Nem kicsit.

Szégyenlem,hogy az előző házasságomban 12 évig türtem a verést,megalázást.Szégyenlem,hogy áldozat tipus vagyok,hogy tönkre tettem a gyerekeim életét.Legszivesebben meghalnék.

Köszönöm neked utolsó(mindenkinek).Nem hiszem,hogy harmadik személytől elfogadná a kritikát.Barátnőim mondták rá,hogy erőszakos,végig hívta mindegyiket,hogy milyen jogon?Persze-mivel mindegyik fél tőle-letagadták,hogy nem mondták.(Az egyik erős akaratú barátnőmet nem merte felhívni)persze utána azt mondta,hogy én találtam ki.De pl. akivel barátnőimmel nyaraltunk a Balcsin,azóta fel sem hívnak,nem keresnek.A de én vagyok a hibás érte nem ő,amikor mindegyikkel már jóval előtte barátok voltunk,és még ő nem jött a képbe mindennaposak voltak a találkozásaink.

Volt felesége mesélte egy barátnőmnek,hogy milyen erőszakos,önző,zsarnok.De a férjem szerint tök jó volt a házasságuk,csak az utolsó 3 hónapba romlott meg,mert ő feszült volt a munkahelyén. Persze az ex sose szólt neki ezért hiszi a férjem,hogy minden ok volt.Mert az ex egy türelmes csaj.De mondta a barátnőmnek nagyon szar volt és gyűlölt vele élni.egyszer csak össze pakolt és elköltözött tőle,azóta boldog,gyereke is van.

2015. febr. 13. 12:20
 34/66 anonim ***** válasza:
97%

Miért maradsz? Miért teszed ki a gyerekeket ilyen légkörnek? Ugye tudod, hogy ezzel 99%-os biztonsággal lelkileg sérültek lesznek?


Nem értelek, ennyire nem érdekel a gyermekeid jóléte?

Ugye abba is belegondoltál, hogy ilyen háttérrel a lánygyermekeid is nagyon jó eséllyel hasonló kapcsoltban fognak élni? Ahol őket is bántalmazzák. Anyaként valóban ez a célod? Ezt a mintát továbbadni.


Én költöznék, főállású anyaként, adókedvezménnyel és gyerektartással szűken, de ki lehet hozni a megélhetést. És rettentően elgondolkodnék a következő párválasztásomnál, hogy mibe ugrok fejest.

2015. febr. 13. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/66 anonim ***** válasza:
65%
Te választottad.
2015. febr. 13. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/66 anonim ***** válasza:
96%

Miért félsz a saját lábadra állni? Persze hogy szarabb lesz, nem lesz mindenre pénz, lehet tényleg szabályoznod kell a kaját , de mert akkor nem tudtok mit enni 31-én, de szabadok lesztek! Miért nem tartod magad annyira értékesnek hogy ne kelljen így élned? Annál kevesebb jobb érzés lenne ha kiállnák magatokért, saját erőből próbálkoznál élni, és éreznéd hoyg végre a magad ura vagy. Hogy nem függsz senkitől, hidd el, ezerszer jobb ezek után a zsíros kenyér egy kis albérletben mint a kaviár egy ilyen állat mellett. Hát nem szenvedtél már eleget?

Vagy a másik lehet még, tényleg félsz az önállóságtól, könnyebb azt mondani hogy bocs, hogy élek, én egy áldozat típus vagyok? Mert akkor nem neked kell a mindennapi dolgokkal megküzdeni, szépen áttolod a felelősséget a gyereknevelésben is az állatjára, közben meg panaszkodsz. A másik azt látja hogy tűröd, hogy csinálhatja, miért ne tenné? Aki magát nem tartja semmire, azt más se fogja. Lásd ri...zás..

2015. febr. 13. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/66 anonim ***** válasza:
81%

Mindenképpen találj ki valamit.

Nem hagynám, hogy valaki így megkeserítse a gyerekeim életét.

Szülőkhöz nem tudtok menni?

Te nem igényelheted az adókedvezményt a gyerekek után?


A férjed kifejezetten gonosz, szívtelen. Kicsit összezavarodtam, hogy most az ő gyerekei vagy a volt férjedé. Szóval ha nem az ő gyerekei, akkor talán azért ilyen. De hát akkor minek kezdett gyerekes nővel???

Szóval ne hagyd magad, találj ki valamit, mert ez így nagyon nem jó.

2015. febr. 13. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/66 anonim ***** válasza:
93%
Azért a pszichológus és a barátnőid között van némi különbség. A barátnőid a férjed szemében a te cinkostársaid, akik mindig melletted fognak állni. Egy idegen személy másképpen tud nézni a problémára és máshogyan viselkedik a jelenlétében az ember. Mondjuk most már inkább úgy gondolom, hogy neked lenne szükséged segítségre, szakemberre, mert valóban rossz partnereket választasz és ez a gyerekeid életére is kihat. Szerintem te is tudod, hogy el kellene hagynod a férjedet. Arról semmit nem írsz, hogy van-e közöttetek szerelem, szeretet, bármi, amiért értelme lenne ezt a kapcsolatot folytatni. A pénz nagy úr, ezt én is tudom, de csak a pénz miatt nem teheted ki a gyerekeidet ilyen bánásmódnak. Persze, ha nincs hova mennetek, az patthelyzet. De ha leírod mi a helyzet, akkor talán ki tudunk találni valamit.
2015. febr. 13. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/66 anonim ***** válasza:
95%
3 gyerekem van. Családit, és gyest kapok, az 73 ezer Ft. + ha még 56 ezret keresel, az máris majdnem 130 ezer Ft. És még a gyerektartásról nem szóltam. Szerintem ennyiből meg tudnátok élni. Igaz, hogy szűkösen de meg. És az adókevezményt igénybevéve több lenne az a pénz. Ha kell, költözzetek másik városba, ha kell, menjetek kezdéshez anyaotthonba. De meg lehet oldani. Olyan nincs, hogy nem tudsz hova menni. Ha máshová nem is tudsz, egy otthonban biztosan helyet kapsz. Akár már ma, ha nem kötöd magad adott helyhez.
2015. febr. 13. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/66 anonim ***** válasza:
91%

Kedves nővérem hasonló cipőben jár. Rajtatok talán nem is lehet segíteni vagy nem tudom.. A jó tanácsokat nem fogadjátok meg, inkább szenvedtek. Őt is napi szinten kúvázza néha kékre veri de nem számííít jóó az a gyerekek úgyis azt tanulják el amit otthon látnak majd buta idióták lesznek belőlük mint apukából.

És igenis számít, hogy saját gyerek-e vagy nem.

Hagyd el. Hagyd el!! De ha tovább szenvedsz akkor hajrá ide ne irkálj kérdéseket az életed a saját kezedbe van, használd.

2015. febr. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!