Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is lek. áz a férjetek?

Figyelt kérdés

Persze a kérdés költői.Épeszű ember egy vita alkalmával sem használ ilyen szavakat.

Tegnap az 5 éves lányom nem kapcsolta le a villanyt a Wc-ben,a férjem kicsavarta az égőt,hogy majd úgy megtanulják,hogy le kell kapcsolni.

Ezt én nem vettem jó néven,hangot adtam neki,hogy még ő is tévedhet,nem,hogy egy 5 éves,és elegem van belőle ,hogy folyton piszkál minket.

Ez volt a reakciója:nem terrorizállak titeket te utolsó senkiházi ri...c.

Az egész abból alakult ki,hogy mindig csak neveli,szidja,megszólja a gyerekeket,semmi más. Hiába mondom neki,hogy kell őket nevelni,rájuk kell szólni de nem folyamatosan.Épp az ellenkezőjét fogja elérni vele.A válasz:de ha egyszer neveletlenek!

Az oviban mindig azt mondják a kicsire,hogy szófogadó,csendes,imádnivaló.A középsőre ugyanezt mondják a suliba.A Tanárnő meg is kérdezte a szülőin,hogy tudtam a mai tiszteletlen világba ilyen tisztelettudó gyereket nevelni.

A nagyfiam valóban problémás,amelynek lelki okai vannak,meg persze az én nevelésem is.(aggresszió a

családban)

Ezelőtt azért kur....tt le társaságban mert a kislányom kijött hozzánk egy buliba a barátnője után.A kislányt rögtön megölelte az anyukája,az enyémet megalázóan bezavarta,és lek......tt amiért szóltam neki,hagy legyen kint az én lányom is.

Azelőtt pedig azért mert a Balcsin nyaraltunk,és nekem nem volt elég a Tó,hanem elvittem a gyerekeket aquaparkba is,és ott drága a belépő,a tó pedig ingyenes.Ezt is mindenki előtt,szomszédok,rég nem látott barátnőim előtt.

Azt mondta a 99.000Ft családi kedvezmény az övé,mert ő dolgozik meg érte,hiába a gyerekek miatt kapja.

A gyerekekre rászól,hogy mindenből mennyit ehetnek(1narancs/nap)mert drága,ő meg fel kell éjszaka és mindent megeszik amit talál,gyümölcs,édesség,felvágott minden.Nekem mindent megvesz amit csak kiejtek a számon,azt mondja mert nekünk jár,már dolgozunk.A fiam lábáról leszakadt a sport cipő,titokban adtam neki 3000 t.-ot,hogy vegyen magának,de a férjem előtt el kell dugnia.Sejthetitek mit érez a gyerek.Mert most csak szeptemberben lett volna aktuális a cipő vásárlás neki,mert sok és drága cipőt kapott(focizik,ahhoz vettünk neki tényleg drágát)

Nyaralás alkalmával ő vehet magának sört,édességet,pálinkát,mindent sőt én is vehetek amit akarok,de a gyerekeken spóroljunk,mert nem ők dolgoznak.3-an ittak egy üdítőt,ő 3 sör+3feles.

Ő 300000-et keres adókedvezménnyel,én 56.000-et.Nem nagyon ugrálhatok....


2015. febr. 13. 11:05
1 2 3 4 5 6 7
 21/66 anonim ***** válasza:
90%

"Nem a saját gyerekei"

Mondjuk ez nem mellékes infó, talán a kérdésedbe is beleírhattad volna. Miért kell neked egy ilyen ember?

Te is hibás vagy benne, hogy hagyod ezt tenni a gyerekeiddel, nem is kicsit, és tűröd, hogy így viselkedjen veled is! Addig válj el tőle, amíg teljesen tönkre nem teszi a gyerekeidet, és téged is.

2015. febr. 13. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/66 anonim ***** válasza:
92%
Szerintem meg mellékes infó, hogy sajátjai-e vagy sem. Ez az ember egy paraszt, apasági kapcsolattól függetlenül.
2015. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/66 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem a saját gyerekei, akkor itt van a kutya elásva: te kellettél neki, ők csak szükséges tartozékaid, akiket ki nem állhat, csak miattad megtűr. Még szép, hogy sajnálja rájuk a pénzt. De miért is várnád el, hogy ő költsön rájuk, ha nem is ő az apjuk? Mondjuk, minek vesz el egy három gyerekes nőt, ha utána meg egy üdítőt is sajnál a gyerekeitől és nem szereti őket?

56 000 Ft-ot keresel, nem nagyon ugrálhatsz állításod szerint. Akkor ezek szerint még mindig jól jársz, mert gyakorlatilag eltart a gyerekeiddel együtt, ráadásul tartásdíjról nem írtál. 56 000 Ft-ból nem fogsz tudni különmenni és 3 gyereket eltartani, úgyhogy vagy elfogadod, hogy ő nem AKARJA sem szeretni, sem a szükségesnél jobban pénzelni a gyerekeidet, vagy akkor hajrá, költözz el tőle!

2015. febr. 13. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/66 anonim ***** válasza:
61%

"Nem a saját gyerekei"


Ezt valahogyan "elfelejtetted közölni" a kérdésedben...

Te nem férjet, hanem egy eltartót kerestél.


Majd a következő férjed másabb lesz...

Szegény gyerekek!

2015. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/66 anonim ***** válasza:
89%

Ha nem a vérei, akkor megvan, miért spórol rajtuk a férjed. egyszerüen nem szereti őket, csak vannak.

Ez tiszta sor.


Pár dolog illik az én férjemre is. A morgás. Folyton morog, de ő azért, mert fáradt. Ezt meg lehet érteni. És ha nem veszi észre magát, hanem úgy kell rászólni, akkor egyből abbahagyja. Rengeteget dolgozik, sokat túlórázik, és olyankor persze türelmetlenebb ingerültebb. De soha nem qrvázna le. Még véletlenül sem. Mikor gyerek volt, sokszor mondta a gyerekeknek, ha kaptak valamit, hogy meg sem érdemlik, de tudom, hogy ő ezt hallotta egész gyerekkorában, és autómatikusan mondta. Szerencsére már leszokott róla. Nálunk is megy a spórolás ezerrel, meg is beszéltük a gyerekekkel, mert egy költségesebb dologra gyüjtünk, ami ha megvan a gyerkőcöknek is ugyan olyan jó lesz. Viszont az én férjem a legtöbbet saját magán spórol. Alig akar enni valamit, ne vagyek neki semmit, ha beteg, nem vált gyógyszert. Ez is nagyon idegesítő tud lenni, mert ha nem figyelek oda, képes napokig nem enni. nemrégen 3 napig nem evett, mert a legkissebb beteg volt, és nem figyeltem. De azzal bíztatom magam, hogy ha megvan, amire spórolunk, akkor ez másképp lesz. :)


Neked sajnos sokkal rosszabb. Póbálj meg beszélni a férjeddel, és ha nem megy másképpen elgondolkoznék a válásom. Mert most az önbecsülésed rombolja, de később mi lesz meg is üt majd talán?

2015. febr. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/66 anonim ***** válasza:
96%

Persze mindennap többször is.

Szerintem te is érzed hogy ez nem normális. Miért nem, mész dolgozni? Úgy vettem ki az írásodból hogy a legkisebb is ovis már. Keress munkahelyet, albérletet, vagy esetleg a szüleidhez nem tudsz átmenetileg haza költözni?

Nincs lehetetlen csak tehetetlen. Már az első ilyen kirohanásnál meg kellett volna mondnod hogy ha így beszél veled akkor mehet amerre lát. Miért tűrőd?

Ha visszamész dolgozni neked jár az adókedvezmény, a családi pótlék, ha nem ő az apjuk akkor a gyerektartás is, plusz a fizetésed. Ne mondd hogy nem tudnál kijönni anyagilag. Szerinted a gyerekeknek ez jó? Ők nem illedelmesek hanem félnek a nevelőapjuktól.

Nem értelek, ha már te mazochista vagy és élvezed ezt akkor legalább a gyerekeidre gondolj.

2015. febr. 13. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/66 anonim ***** válasza:
84%
Ez a ferfi egy allat.
2015. febr. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/66 anonim ***** válasza:
97%

26. Talán ezért tűri:

"Nekem mindent megvesz, amit kiejtek a számon"

Két kislányom van. Ha valaki így bánna velük, akkor látna utoljára.

Nem szégyelli, kedves kérdező, hogy így bánik magacska is a gyermekeivel?

2015. febr. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/66 anonim ***** válasza:
93%
Kérdező! Abszolút nem normális dolog, hogy (főleg más emberek előtt) lek.urváz téged. Mondjuk nekem ezt egyszer csinálná meg a férjem és akkor látna utoljára. De nektek van három gyereketek, úgyhogy mindent meg kell tennetek a család összetartásáért. Érdekes módon a családunkban volt egy nagyon hasonló eset: sóher, bunkó, érzelmileg nulla apuka, akinek van pénze. Mivel nem tudott jól bánni a gyerekekkel, a feleség elrángatta párterápiára, ahol arról is szó volt, hogy a gyerekkel hogyan kellene bánni, illetve a kapcsolatukat is sikerült megjavítani. Azóta a gyerekekkel is sokkal normálisabb, szóval valamit felfogott az egészből. Neked is csak ezt tudom tanácsolni, mert a férjed, egy harmadik személy bevonása nélkül soha nem fogja bevallani magának, hogy nem normális az ahogyan viselkedik. De egyébként már az sem normális, hogy valaki kicsavarja a villanykörtét amiatt, mert a kislánya nem kapcsolta le a villanyt. Szerintem minimum 4 ember szenved ebben a családban, de lehet, hogy a férjed is. Vagy szakemberhez fordultok, vagy nyűglődtök pár évet és utána elváltok, más forgatókönyvet nem látok.
2015. febr. 13. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/66 anonim ***** válasza:
81%
Miaz hogy raszol a gyerekre mennyit ehet mikozben omeg ejjel is dozsolhet.O is valaltta a gyerekeket neki kellene gondoskodnia,hogy mindenuk meglegyen.Ezekszerint ha nem dolgoznal te sem ehetnel ?O azert dolgozik hogy neki mindene meglegyen a tobbiek meg levanak sz@rva. En ezt nem turnem tovabblepnek tole,mert az nem fer acsaladal szemben.
2015. febr. 13. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!