Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, külföldön élünk a vőlegényemmel. Mindketten nyelvsuliba járunk, jelenleg csak neki van bevétele. Nekem nincs szakmám (még van fél évem a suliból, utána megyek szakmára), így nem vesznek fel dolgozni, hiába beszélek 6 nyelven.

Jelentkeztem már hotelbe szobalánynak, gyárba szalag mellé, hostessnek, árufeltöltőnek, mekibe, családokhoz takarítónőnek, au pairnek, eddig semmi sem jött össze, mindenhol a gyakorlat hiányát kifogásolják, valamint minden hely telítve van.

Az egyetlen, aminek jó eséllyel felvennének, az a nyilvános WC karbantartó.

Jelenleg annyi keretünk van, hogy kényelmesen megélünk, van mit enni, van hol lakni, nem szenvedünk hiányt. Ruhákat viszont nem tudunk nekem venni (szegény lány voltam otthon is), van egy legginsem, pár pólóm, lyukas a cipőm...A ruháim nagyrésze örökölt.

Otthon minden házimunkát én csinálok, legyen már hasznom, ha eltartott vagyok. (Nincs mosógépünk, kézzel mosok)

Viszont egyrészt kellemetlen haszontalan munkanélkülinek lenni, másrészt kéne egy-két felvehető darab, ezért mondtam a páromnak, mi lenne, ha megpróbálnék WC pucolónak jelentkezni. Azonnal elvetette, mert hogy nincs krízishelyzet, nem a megélhetésünk múlik rajta, ne vállaljak el olyasmit, amit utálnék, mert hosszútávon idegőrlő. Ha nyáron végzek a sulival, talán több esélyem lehet jobb nyelvtudással, addig maradjak a fenekemen, megoldunk mindent.



Ti elvállalnátok a WC karbantartást, csak hogy ne legyetek eltartottak?


2015. febr. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 31/65 anonim ***** válasza:
78%

Amúgy hányszor írod még ki ugyanazt a kérdést???

Nem unod még,mert én már nagyon?!!!

2015. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/65 A kérdező kommentje:
Ha lusta lennék, nem azon törném az agyam, vajon vállaljak e WC karbantartást, hanem örülnék, hogy otthon vakargathatom. Szóval ez nem jött be -.-
2015. febr. 15. 12:34
 33/65 A kérdező kommentje:
Akkor ne válaszolj, basszus.
2015. febr. 15. 12:34
 34/65 anonim ***** válasza:
88%
Úristen ennyi kifogást rég olvastam itt... Ja, nem, az előző kérdésednél is pont ugyanezeket írtad le, hiába érkezett 100 jó tanács... Menthetetlen vagy. Menj inkább wc-t pucolni.
2015. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/65 anonim ***** válasza:
75%

Ez ez világméretű összeesküvés ellened.


Amúgy nem veszed észre, milyen szánalmas vagy?

Nem egy ember írja a válaszokat, ha nem tűnne fel! Mindenkinek beszóltál már.

2015. febr. 15. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/65 A kérdező kommentje:
Ha ennyire nem tetszik, minek írogattok még ide?!
2015. febr. 15. 12:36
 37/65 anonim ***** válasza:
78%
Mert mindenki élvezi, hogy szívat egy ilyen szerencsétlent, mint te. :D
2015. febr. 15. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/65 A kérdező kommentje:
Ahh, ez egy beteg kategória, egyre inkább így látom :(
2015. febr. 15. 12:37
 39/65 anonim ***** válasza:
93%
Ezt a kérdést kb. 6-szor írtad ki az elmúlt hónapokban.
2015. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/65 A kérdező kommentje:
Unalmas életed lehet, ha ezt számolgattad
2015. febr. 15. 12:47
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!