Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, külföldön élünk a vőlegényemmel. Mindketten nyelvsuliba járunk, jelenleg csak neki van bevétele. Nekem nincs szakmám (még van fél évem a suliból, utána megyek szakmára), így nem vesznek fel dolgozni, hiába beszélek 6 nyelven.

Jelentkeztem már hotelbe szobalánynak, gyárba szalag mellé, hostessnek, árufeltöltőnek, mekibe, családokhoz takarítónőnek, au pairnek, eddig semmi sem jött össze, mindenhol a gyakorlat hiányát kifogásolják, valamint minden hely telítve van.

Az egyetlen, aminek jó eséllyel felvennének, az a nyilvános WC karbantartó.

Jelenleg annyi keretünk van, hogy kényelmesen megélünk, van mit enni, van hol lakni, nem szenvedünk hiányt. Ruhákat viszont nem tudunk nekem venni (szegény lány voltam otthon is), van egy legginsem, pár pólóm, lyukas a cipőm...A ruháim nagyrésze örökölt.

Otthon minden házimunkát én csinálok, legyen már hasznom, ha eltartott vagyok. (Nincs mosógépünk, kézzel mosok)

Viszont egyrészt kellemetlen haszontalan munkanélkülinek lenni, másrészt kéne egy-két felvehető darab, ezért mondtam a páromnak, mi lenne, ha megpróbálnék WC pucolónak jelentkezni. Azonnal elvetette, mert hogy nincs krízishelyzet, nem a megélhetésünk múlik rajta, ne vállaljak el olyasmit, amit utálnék, mert hosszútávon idegőrlő. Ha nyáron végzek a sulival, talán több esélyem lehet jobb nyelvtudással, addig maradjak a fenekemen, megoldunk mindent.



Ti elvállalnátok a WC karbantartást, csak hogy ne legyetek eltartottak?


2015. febr. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 51/65 anonim ***** válasza:
39%
Csak példa: "vállaljak-e" kötőjellel írandó. Hiányoznak vesszőid is...
2015. febr. 15. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/65 A kérdező kommentje:

Vesszők nem hiányoznak, erre ügyelek. A kötőjel kimaradása pedig simán figyelmetlenség.

Ettől még tökéletesen beszélem a magyart, jobban, mint a fórum felhasználóinak 80%-a.

2015. febr. 15. 13:41
 53/65 anonim ***** válasza:
49%
Nyilván ezt is megmagyarázod, mint minden mást, de ettől még hiányoznak vesszőid. :)
2015. febr. 15. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/65 anonim ***** válasza:
100%
En voltam "kitartott" is, nem birtam, inkabb pucolok budit! Es en is siman talalok munkat! Te is fogsz, nyugi!
2015. febr. 15. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/65 anonim ***** válasza:
89%

Esetleg megpróbálod és aztán majd látod, bírod-e. Vagy ha úgy érzed, hogy ez semmiképp nem lenne jó, akkor vársz még, jobban megtanulod a nyelvet és próbálkozol tovább.

Nekem nem lenne hozzá gyomrom, nem igazán bírom az ilyesmit megmondom őszintén, pontozzanak csak itt szanaszét a munka hősei! :) Csak akkor vállalnám, ha feltétlenül elengedhetetlen lenne a megélhetéshez és a páromtól sem várnám el, hogy ilyet elvállaljon, ha amúgy megélnénk.

2015. febr. 15. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/65 A kérdező kommentje:
Nem is írtam Neked privátot. Sőt senkinek se -.-
2015. febr. 15. 14:44
 57/65 anonim ***** válasza:
98%
A2-es nyelvtudással az arbeitsamt-nál vagy 30 munkahelyet ajánlottak. Simán lehetsz árufeltöltő,szobalány stb.. mindenre kifogást találsz..menj wc-t takarítani akkor ha összeesküdtek ellened a németek! :-) Jelzem hogy jelentkeztem az "integrationskurs"-ra és havi 120 euroért napi 5 órában nyelvet tanulok. Van esti képzés is és mivel nincs gyereked akár nappal dolgozhatnál(természetesen budi takarításra gondolok mert látom hogy vonz ez a munkakör),este tanulhatnál..de ehhez fel kell emelni a seggedet. Otthon is szegényen éltél akkor miért vagy kint? Azért hogy lukas cipőbe járj? Tiszta vicc. Én szerencsés vagyok mert a férjem keres anyit hogy az én és a gyerek kiadásaimra (iskola,óvoda) elég legyen és a cipőnk sem lukas de ha az lenne és nem tudnék más megoldást nem otthon vakargatnám hanem addig mennék míg valamit nem találok ami nem megalázó számomra. És nem Magyarországon vagyunk hogy ez egy elképzelhetetlen dolog legyen.
2015. febr. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/65 A kérdező kommentje:
Járok iskolába. Nem igaz, hogy itt mindenki béna szövegértésből.
2015. febr. 15. 15:11
 59/65 anonim ***** válasza:
98%

Másnak nem rémlenek az időről-időre felbukkanó kérdések miszerint 4-5-6-7 nyelvet beszél, de azt, amit kéne azt pont nem, legalábbis nem annyira és amúgy nincs munkája de.. ?


Komolyan egy rakás ugyanilyen kérdés volt már pont ezzel a stílussal, ezzel a sztorival, csak mikor merről forgatva.


Kérdező találj már ki teljesen mást, ha kíváncsi vagy az emberek miről mit gondolnak, ezt már annyiszor megkérdezted. Most kérdezz valami kutyásat, vagy politikásat, ott is sok válasz szokott lenni. Vagy próbálj meg egy szobatisztaságit, az is egy érdekes kategória.

2015. febr. 15. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/65 anonim ***** válasza:
100%
Valóban többször kiírtad már ezt a kérdést, a legutóbbinál fel is ajánlottam a segítségemet, amire "furcsa módon" nem reagáltál. Szerintem ez a legjobb bizonyíték arra, hogy kamu az egész.
2015. febr. 15. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!