Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

WC pucolás vagy kitartottság?

Figyelt kérdés

21 éves nő vagyok, külföldön élünk a vőlegényemmel. Mindketten nyelvsuliba járunk, jelenleg csak neki van bevétele. Nekem nincs szakmám (még van fél évem a suliból, utána megyek szakmára), így nem vesznek fel dolgozni, hiába beszélek 6 nyelven.

Jelentkeztem már hotelbe szobalánynak, gyárba szalag mellé, hostessnek, árufeltöltőnek, mekibe, családokhoz takarítónőnek, au pairnek, eddig semmi sem jött össze, mindenhol a gyakorlat hiányát kifogásolják, valamint minden hely telítve van.

Az egyetlen, aminek jó eséllyel felvennének, az a nyilvános WC karbantartó.

Jelenleg annyi keretünk van, hogy kényelmesen megélünk, van mit enni, van hol lakni, nem szenvedünk hiányt. Ruhákat viszont nem tudunk nekem venni (szegény lány voltam otthon is), van egy legginsem, pár pólóm, lyukas a cipőm...A ruháim nagyrésze örökölt.

Otthon minden házimunkát én csinálok, legyen már hasznom, ha eltartott vagyok. (Nincs mosógépünk, kézzel mosok)

Viszont egyrészt kellemetlen haszontalan munkanélkülinek lenni, másrészt kéne egy-két felvehető darab, ezért mondtam a páromnak, mi lenne, ha megpróbálnék WC pucolónak jelentkezni. Azonnal elvetette, mert hogy nincs krízishelyzet, nem a megélhetésünk múlik rajta, ne vállaljak el olyasmit, amit utálnék, mert hosszútávon idegőrlő. Ha nyáron végzek a sulival, talán több esélyem lehet jobb nyelvtudással, addig maradjak a fenekemen, megoldunk mindent.



Ti elvállalnátok a WC karbantartást, csak hogy ne legyetek eltartottak?


2015. febr. 15. 11:57
1 2 3 4 5 6 7
 41/65 anonim ***** válasza:
73%
A pasid magyar?
2015. febr. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/65 anonim ***** válasza:
88%

Szia, átfutottam a topicot.

Szerintem rosszult tudod ezt a kutasítás-szabályt, menj be az itt ajánlott munkaközvetítőkbe, és TŐLÜK tudakold meg!

Az még nem jelent semmi elkötelezettséget, ne regisztrálj, csak infót kérj.

2015. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/65 anonim ***** válasza:
79%

*kiutasítás-szabály

:)

2015. febr. 15. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/65 anonim ***** válasza:
90%
És a könyvfordításból nem jött össze annyi, amiből vehettél volna pár új ruhát, hogy kihúzd a tanfolyam végéig? Ha csak az a bajod, hogy kitartott vagy, abba szerintem nem halsz bele még pár hónapig.
2015. febr. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/65 anonim ***** válasza:
98%
Megkérdezhetem melyik városban laksz? (nem rosszból,csak kíváncsiságból kérdezem)
2015. febr. 15. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/65 anonim ***** válasza:
92%

Te mèg mindig ezen lovagolsz???

Igen menj el wc-t pucolni. Miért is nem mentèl eddig? Ja hogy jobb a gyakorin lógni.

De azt mèg mindig nem osztottad meg velünk, hogy melyik 6 nyelvet beszéled.

2015. febr. 15. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/65 A kérdező kommentje:

Nektek semmi se jó.

Ha azt mondtam volna, imádok háztartásbeli lenni, akkor egybehangzóan mindenki írná, tipli dolgozni. Most hogy dolgozni akarok, mindenki azzal jön, nem halok bele pár hónap kitartottságba.

Ide tényleg mindenki csak stresszt levezetni jár.

2015. febr. 15. 13:27
 48/65 anonim ***** válasza:
55%
Ugyan már, hisz még az anyanyelvét sem beszéli normálisan...
2015. febr. 15. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/65 A kérdező kommentje:
Hol vétettem helyesírási vagy szóhasználati hibát?
2015. febr. 15. 13:35
 50/65 anonim ***** válasza:
100%
Menj már be egy munkaközvetítőbe, ha tényleg dolgozni szeretnél..
2015. febr. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!