Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 41/71 A kérdező kommentje:

Nem kaptam tőle semmit, azt hitte, jövő hónapban lesz.


58 kg vagyok. Nyilván nem úgy nézek ki, mint 15 évvel ezelőtt. A tanfolyamon voltak erre vonatkozó tanácsot, pózokat, mozdulatokat, ruhákat. Voltunk sztriptíz-klubban is, ahol nem csak nagyon vékony lányok voltak, de nagyon szexisek voltak.

2015. febr. 22. 15:28
 42/71 anonim ***** válasza:
8%
azt nem tudom, vajon mennyivel különb itt a merevedési problémáit kitárgyalni, mint neki a barátjával megosztani a gondolatait...
2015. febr. 22. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/71 A kérdező kommentje:
Neki nem kell az itt válaszolók szemébe néznie, én viszont fogok találkozni a barátjával. Meg még ki tudja, kinek mondta el/fogja elmondani, akikkel szintén rendszeresen találkozok.
2015. febr. 22. 15:34
 44/71 anonim ***** válasza:
85%
Bunkó is meg el is felejtette.Na ezért jövőre szülinapodra vagy házasságira rendelj magadnak egy chippendale fiút.
2015. febr. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/71 anonim ***** válasza:
91%
Ne okold magad. Itt névtelenül írtál, fogalma nincs senkinek, kik vagytok. Ő viszont olyan ember előtt alázta meg a feleségét, gyerekei anyját, akivel sokszor találkozhatsz...
2015. febr. 22. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/71 anonim ***** válasza:
59%

Most az utolsót miért szavaztátok le?!!

Talán nincs igaza?

Bakker csak felbaccátok az agyam

2015. febr. 22. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/71 anonim ***** válasza:
87%

Amúgy az miért nem probléma a válaszadók többségének, hogy a férj így megalázza a feleségét a haverja előtt? Ez most tök független attól, hogy tetszett-e neki vagy nem, ha nem tetszett, akkor sem kellett volna előadni a havernak, hogy de szánalmas volt az asszony, sztriptízelt itt nekem, dehát béna volt, vett volna inkább ilyen számteches szart... Ez annyira megalázó, NEM tartozik a haverra az ilyesmi. Tényleg kb. olyan, mintha a kérdező a barátnőkkel a merevedési problémáit tárgyalná ki. Nem az a gond, hogy nem tetszett neki, hanem az, hogy nagyon szemét dolog volt így leégetni a kérdezőt a haver előtt. Ez a pasi szart se érdemel a jövőben. Az én férjem, ha nem is tetszett volna neki a műsor, biztos, hogy nem pocskondiázott volna a haverjának utána.

Én ezt tuti nem tudnám egykönnyen elfelejteni, de az is biztos, hogy elküldeném a pitsába, és négyszemközt beszólnék neki, hogy azért elég jól felállt a farkad a szánalmas produkciómra, bunkókám.

2015. febr. 22. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/71 anonim ***** válasza:
85%

Főleg így, hogy ő meg elfelejtette. Inkább sunyítana csendben.

És nem azért mert a nők pártját fogom, de ha ez egyik elfelejti az évfordulót, a másik meg még törte is magát hogy kedveskedjen, akkor minimum hogy nem alázza meg, de még kárpótolja ezerrel!

2015. febr. 22. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/71 anonim ***** válasza:
92%

Ó, te jó ég, de sajnállak!!!! :(

Nagyon bunkó volt a férjed. Ha a gyerekek elaludtak, beszéljétek ezt meg őszintén. Ha már ennyit tepertél érte, akkor ez még igazán belefér. Kérdezd meg tőle, hogy most ez mire volt jó?

Jaj, nagyon sajnállak. Más férfi mit nem adna, ha ilyen neje lenne, mint te!

2015. febr. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/71 anonim ***** válasza:
56%
Biztos a haverjával beszélte meg, nem a szeretőjével?
2015. febr. 22. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!