Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 11/71 anonim ***** válasza:
18%
Igaz persze, hogy marha nagy bunkóság, de talán épp azért mert csak miatta kínlódtál vele heteken át. Akkor meg azért lenne bunkó, mert a szemedbe mondta.
2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/71 anonim ***** válasza:
80%

"Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t."


Mit vettél volna???

2015. febr. 22. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/71 anonim ***** válasza:
49%

Ismerem és tudom, hogy szereti az ilyet.


Épen most derült ki, hogy nem így van, de te csak hidd ezt továbbra is...

2015. febr. 22. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/71 anonim ***** válasza:
97%
Vagy rosszul hitted és nem szereti az ilyet vagy már nem kíván. Nyilván bunkóság volt ezt kibeszélni. A szexuális életetek rendben van?
2015. febr. 22. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/71 anonim ***** válasza:
94%

"Ismerem és tudom, hogy szereti az ilyet.


Épen most derült ki, hogy nem így van, de te csak hidd ezt továbbra is..."


Az nem opció,hogy esetleg csak a kérdezőtől nem tetszik neki a sztriptíz?

Sajnálom a kérdezőt,roppant nagy tahóság volt a férjtől.

2015. febr. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/71 anonim ***** válasza:
93%

" inkább vettem volna egy nas-t. "


Mi az a nas?????

2015. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/71 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem ülj le vele ezt megbeszélni, mondd el neki, hogy mit hallottál. Mondd el, hogy nem haragszol, nembaj ha nem tetszett, de ha így van akkor legyen szíves ezt neked elmondani, hiszen évek óta házasok vagytok, megérdemled, hogy őszinte legyen hozzád ilyen kényes témában is. Nyilván hasonló helyzetben nagyon rosszul esne nekem, hogy ennyit készülök valamivel és nem nyeri el a tetszését. de az viszont jól esne, ha bízna bennem annyira hogy őszintén megmondja az igazat.
2015. febr. 22. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/71 anonim ***** válasza:
70%

Ezek szerint mégsem ismered eléggé ahhoz, hogy tudd, nem jönnek be neki ezek a dolgok.


Neked nyilván nem akarja mondani, meg rossz képet vágni rá, nehogy megbántson, de a haverjának simán elmondja.


Valahol megértem, én is akad, amit a barátnőimmel megdumálok, és majd ma. utána mondom a páromnak.

2015. febr. 22. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/71 anonim ***** válasza:
77%
Eddig én sem tudtam, mi az a nas, de szinte a fejemet tettem volna rá, hogy valami technikai, számítógépes sz@r...
2015. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/71 anonim ***** válasza:
94%

Én sem tudom mi az a nas... Valaki elmagyarázná?


Amúgy meg a férjed mit produkált az évfordulón? Ő kedveskedett valamivel?

Elég bunkó hogy így beszél a hátad mögött, inkább büszkének kéne legyen hogy a felesége szexis magánelőadást tart neki.

Ezek után jó ideig nem volna kedvem szexelni vele, az tuti. Folyton ez jutna eszembe...

2015. febr. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!