Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
37%
Nem lehet, hogy meleg?? Ezért vannak a felállással is problémák? ÉS ezért beszélt ki a hátad mögött egy másik férfinek?? De most komolyan...nekem ez is megfordult a fejemben. Vagy ha nem is taj meleg...de bi...
2015. febr. 22. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
13%

Talán nem kellene qurvás "táncikákat" előadni, mert megalázod magad és a haver is mit gondolhat rólad...Persze a férfi is hibás, ezt nem kellett volna kibeszélnie.


Inkább viselkednél nőiesen, nem qurvásan.

2015. febr. 22. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
87%

"Talán nem kellene qurvás "táncikákat" előadni, mert megalázod magad és a haver is mit gondolhat rólad...Persze a férfi is hibás, ezt nem kellett volna kibeszélnie.


Inkább viselkednél nőiesen, nem qurvásan."


Irigylem a férjed. Gondolom szex közben tilos nálatok a lámpafény is. A tundra bugyikát pedig csak esztétikusan félre toljátok, nehogy qrvás legyen a dolog. :D

2015. febr. 22. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
76%

En ket dolog kozott vacilalnek:

1. Vennek neki egy ilyen kutyut (Nas), es irnik melle egy kartyat, hogy remelem ez nem szanalmas

2. Amikor legkozelebb talalkozunk a haverral, odamondanam, hogy kepzeljetek, a minap volt az evfordulonk, tancoltam egyet, igaz, igy is lassan kezdett alni a covek, de legalabb egy ideig birta az iramot. Nem ugy, ahogy szokta...

2015. febr. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
20%
15.12-nél a pont! :)
2015. febr. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
78%

Az egyik válaszoló azt írta, hogy kvázi "természetes" a barátokkal kibeszélni azt, amit a társunkkal nem merünk. Miért is kötjük össze az életünket valaki olyannal, akivel nem merünk mindent megbeszélni?

"mert a barátban az ember bízik, tudja, hogy nem él vissza a helyzettel." - a házastársban nem lehet bízni, ő visszaél a helyzettel, igaz? Ha ez így van, akkor teljesen felesleges annak a 2 embernek a házassága..

Szerintem a kérdő nem akadt ki, csak sérelmezi hogy a férje nem volt vele(?) őszinte és megalázta valaki olyan előtt, akinek a szemébe kell néznie rendszeresen. Vagy éppen a barátnak kamuzott valami oknál fogva. Szerintem jogos a kérdező megbántottsága.

Kedves Kérdező, ne vedd magadra amit a sok sületlen ír! Szerintem szép dolog, hogy próbálod helyrehozni, a fréjed tesz valamit azért hogy javuljon a helyzet? Vagy ez is csak rád marad? Nem a te hibád az egész, te csak kedveskedni akartál és egy kis színt vinni a hálószobai életetekbe!

Kérdezz rá az elhangzottakra, próbáld meg NYUGODTAN megbeszélni vele, hogy miért mondta azt és miért nem tudta neked elmondani, hogy "nem tetszett" a műsor. Gondolj bele, mi lett volna ha MOST nem hallod meg, és még 2-3x megleped ilyennel mert végülis hatásos volt, és csak EZUTÁN tudod meg, hogy nem tetszett neki...

2015. febr. 23. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim ***** válasza:
81%

Én biztos kérdőre vonnám hogy miért mondta ezt, nem bírnám szó nélkül hagyni. Normális esetben igenis tetszenie kellett volna neki a sztriptíz, akkor is ha csak magadtól kitalálsz valamit és nem fektetsz bele ennyi energiát. Így meg pláne!

A haverjának nem szólnék vissza így hogy megalázzam a férjem, de megkérdezném a férjemtől hogy neki hogy esne ha a barátnőidnek azt mondanád hogy "végre felállt a f.rka a szánalmas férjemnek, már azt hittem kislány"... vagy valami ilyesmit.

Az egész kérdésből az látszik hogy te tepersz érte, ő meg el van kényelmesedve és abszolút nem érdekli hogy mi lesz.

2015. febr. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
52%

Ő Nas. Vajon az ő sztriptíze jobban bejött volna a párodnak? Akkor az lehet a gond... :D


[link]

2015. febr. 23. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
27%

nagyon érdekes ez az eset, s bár én nem tudok erre mit írni, egy estet, ami a családomban történt, azért leírok.

A feleség szintén szeretett volna a párja kedvében járni (aki mellesleg igencsak nagy hódolója a nőknek és nem meleg). Beiratkozott egy hastánc-tanfolyamra. A nő szerint pusztán a férje kedvéért. De a férjnek nem tetszett ez a dolog. Nem is ment el a vizsga"koncertre", magyarul a vizsgabemutatójukra. A hölgy ezen elkeseredett - hiszen a pasijának akart tetszeni. És tudod, miért nem tetszett a pasinak: mert ez a dolog olyan k@rvás. Most ne mondja senki, hogy nem az. Igazából - az!

Mert magamutogató, másokat elcsábítandó a szándék egy ilyen tánc tanulásakor - s ez a FÉRJEKET gyakran féltékennyé vagy zavarttá teszi.

Szóval, lehet, hogy a férjek csak a dugásnál élvezik az ilyen vérpezsdítő jeleneteket. A feleségük valami más, nem préda. Lehet, hogy sokaknak ez nem tetszik - de hát nem is vagyunk egyformák. Hálistennek!

2015. márc. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
46%
Azt hiszem te jot akartal de rosszul sult el a dolog. Szegenykem van egy felig meddig impotens ferjed aki a gyerekei anyjat kidumalja a haverral es meg te erzed magad rosszul. Hat ne erezd,a ferjed rendkivul bunko modon nyilvanult meg, de en azt hiszem hogy nalatok alapvetoen baj van a hazassaggal legalabbis a sexualis reszevel. erre viszont (ha hajlando a ferjed ra) inkabb egy parterapia lenne a jobb megoldas a sztriptiz helyett. egyebkent sokszor egy ferfi amit egy idegen notol izgatonak tart azt a felesegenel idegesitonek vagy szanalmasnak latja, egyszeruen azert mert abban nincs meg az idegen no varazsa. meg akkor is lehet igy ha a feleseg csinosabb az idegen tancosnonel.
2015. márc. 14. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!