Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 31/71 anonim ***** válasza:
88%
Csórikám, jó nagy tarack a férjed :( Elismerésre méltó, hogy próbáltál javítani a szexuális életeteken. Én nem titkolnám, hogy meghallottam a beszélgetést, tuti jó nagy veszekedés lenne belőle.
2015. febr. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/71 anonim ***** válasza:
13%
Az én párom is imádna nézni egy jó kis sztriptízt,de tuti nem az én előadásomban és ezzel tisztába is vagyok,úgyhogy nem tudom mennyi volt ez a tanfolyam,de szerintem az árából kijönne egy nas (gondolom),na szóval szépen felvettem volna egy szexi fehérneműt,ellejtettem volna egy táncot csak úgy tanulatlanul és eldugtam volna a bugyimban a nas-t (már ha belefér,mondjuk egy egészen kis nas:))! Szinte tuti,hogy másnap eldicsekedett volna az összes haverjának milyen szexi és a kockaságot is toleráló felesége van!:)
2015. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/71 anonim ***** válasza:
35%

Nem volt szép a férjed megnyilvánulása,lealázó.

Megkérdezhetem hány kg -vagy ?

2015. febr. 22. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/71 anonim ***** válasza:
54%
Talán nem vagy túl vonzó a számára? Milyen a testalkatod? Mert azért az sem mindegy, valaki formás testtel lejt sztriptíztáncot, vagy 120 kg-san. :)
2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/71 anonim ***** válasza:
81%
Én nagyon nagyot csalódnék. Több szempontból is. :(
2015. febr. 22. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/71 anonim ***** válasza:
80%
Én is készültem egy ilyen meglepivel,de elő sem adhattam,már a műsor előtt beszólt,hogy őt nem érdekli.Azóta meg azzal nyúz,hogy táncoljak neki.Ilyen bunkó férfiakat!
2015. febr. 22. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/71 anonim ***** válasza:
13%
Szerintem egy sztriptíz kello magabiztosság nélkul eloadva tényleg nem mutat jól. Ha gondjaitok vannak ezen a téren, lehet hogy nem állsz onbizalom terén a helyzet magaslatán, és talán emiatt nem mukodott a dolog. A férjed nem mondta el neked, mert nem akart megbántani vele szerintem. Most képzeld el, ha a musor után benyogi neked, hogy "szívem, legkozelebb ezt ne csináld, ha lehet". Persze elhiszem, hogy rossz az is ha így kell megtudnod.
2015. febr. 22. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/71 anonim ***** válasza:
76%
Téged mivel lepett meg amúgy?
2015. febr. 22. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/71 A kérdező kommentje:

Úgy tűnik, nem fejezem ki magam jól vagy nem tudom. tetszett neki. Máskor nagyon nehezen áll fel neki és közben is vannak gondot, most kb 3 perc alatt állt és olyat szeretkeztünk, mint a kezdeti időkben.


De közben lehiggadtam. Ha ennyien írjátok hogy az én hibám, akkor valószínűleg tényleg így van, nem érdemes miatta összeveszni.


Köszönöm a válaszokat.

2015. febr. 22. 15:09
 40/71 anonim ***** válasza:
92%
A francokat a te hibád! Megérdemelné, hogy legközelebb beégesd a kedves haverja előtt, hogy azért a szánalmas kis táncodra végre felállt neki!
2015. febr. 22. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!