Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Tegnap volt a házassági...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tegnap volt a házassági évfordulónk. A gyerekeket leadtam anyóshoz, hetekig eljártam egy tanfolyamra betanulni egy sztriptíz-bemutatót. Ma elmentem a gyerekekért, amikor jöttem haza épp a barátjával beszélt (? )

Figyelt kérdés

Azt mondta neki, hogy milyen szánalmas voltam és hogy inkább vettem volna egy nas-t.


Tegnap láthatóan érezte a bemutatót, nem értem, ez most miért kellett? Miért nem nekem mondta? Nagyon megalázva érzem magam.


2015. febr. 22. 13:03
1 2 3 4 5 6 7 8
 51/71 anonim ***** válasza:
82%
Jaj, ne hallgass már az ostoba tehenekre, nem a te hibád! Ne te voltál cserepes virág, hanem a férjed! Sajnos ismerem a fajtáját, de ez még nekem is durva, pedig sajnos átéltem én is pár dolgot:(
2015. febr. 22. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/71 anonim ***** válasza:
87%
A helyedben odamondanám a havernak, mikor nálatok van, hogy "lejtettem neki egy kis denszt, állt is a zászló, ahogy már régóta nem".
2015. febr. 22. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/71 anonim ***** válasza:
4%

csak azt felejtitek el, hogy az embernek azért van a barátja, hogy adott esetben megbeszélhesse vele, amit a házastársával nem mer, nem akar... mert a barátban az ember bízik, tudja, hogy nem él vissza a helyzettel.

Ahogy a kérdező reagált, nem csoda, hogy a férj nem mert neki semmit mondani és nem volt vele őszinte, mert azon pont így kiakadt volna, csak akkor arról szólna a kérdés, hogy jaj miért ilyen bunkó, hogy megmondta...

2015. febr. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/71 anonim ***** válasza:
16%
Biztos hogy én vagyok régimódi, de egyrészt az én barátaim a férjem barátai is, amit én nem érzek cikinek előttük, azt a párom sem. (Bár igaz, ezt én nem mondtam volna el, létezik tisztelet is. De én a páromnak sem mondtam volna el, nézz magadba, azon is felhúztad volna magad.) Másrészt szerintem - hangsúlyozom szerintem - a hálószobai gondokra nem megoldás a sztriptíz. Legalábbis nem hosszú távú.
2015. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/71 anonim ***** válasza:
78%
Kérdező, nehogy elhidd már, hogy a te hibád! Ennél egyértelműbb nem is lehetne a szituáció: a férjed egy utolsó bunkó! Te fordított esetben tennél ilyet vele? Kétlem. Mégpedig azért, mert tudod, hogy mennyire sértő. Ez az ember egy kicsit sem tisztel téged. Erős a gyanúm, hogy nem is szeret, de ezt látatlanban nem tudhatom biztosan.
2015. febr. 22. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/71 A kérdező kommentje:
Próbálkoztam már szerepjátékkal, akkor őszintén megmondta, hogy nem jön be neki.
2015. febr. 22. 17:30
 57/71 anonim ***** válasza:
75%
Amúgy ezt miért nem vele beszéled meg? Talán előrébb lennél, minthogy mi itt tippelgetünk, mi a férjed baja igazából.
2015. febr. 22. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/71 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem meg csak egyszerűen nagy szája van haverok között. Ez tipikus férfi tulajdonság...mondom férfiként.


Ettől függetlenül bunkóság és nyugodtan rákérdezhetnél mi volt ez.

2015. febr. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/71 anonim ***** válasza:
36%

"Úgy tűnik, nem fejezem ki magam jól vagy nem tudom. tetszett neki. Máskor nagyon nehezen áll fel neki és közben is vannak gondok"


Azért képzeld el, mit érezne a férjed, ha egyszer véletlenül egy olyan telefonbeszélgetést csípne el, amiben te ezt éppen egy barátnőddel tárgyalod ki!


Én ezt egészen biztosan megkérdezném tőle, ha velem történne hasonló dolog. Meg minden indulat, szemrehányás, vádaskodás nélkül leülnék vele őszintén beszélgetni arról, hogy egyrészt mégis mi köze a barátjának a mi szexuális éltetünköz, másrészt ha neki igazat mondott, akkor nekem miért hazudott, vagy fordítva.


Komolyan nem is értem, hogy emberek hogyan képesek így visszaélni a párjuk bizalmával, és olyan intim, abszolút privát szférába tartozó kérdéseket megosztani baráttal, barátnővel, ami két emberen kívül nem tartozik senkire (vagy max. egy szexuálpszichológusra vagy terapeutára, ha esetleg hozzá fordulnak segítségért).


Nekem már ez önmagában nagyon sz@rul esne. Azért lehet, hogy ha ugyanilyen helyzetben lennék, egyik este megkérném a férjemet, hogy vigyázzon a gyerekekre, mert programom van. Aztán késő este hazajönnék valamilyen szexis szerelésben, kisminkelve, mosolyogva, és elmondanám neki, hogy megnyugodtam, mert bemutattam más pasinak ugyanazt a sztriptízt, és ő nem azt mondta, hogy "szánalmas" vagyok.


Az adattároló számítógépes bisz-baszra meg azt mondtam volna, hogy vegye meg magának, ha szüksége van rá, mert rohadtul nem házassági évfordulóra való ajándék.

2015. febr. 22. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/71 anonim ***** válasza:
34%

Ha szereti az ilyesmit...akkor nem értem, hogy miért mondott mást a hátad mögött a barátjának... Talán nagyon amatőr voltál, bénáztál...ezért mondhatta. Nyilván nem akart lelombozni, ha már ezért hetekig tanfolyamra jártál...

De akkor sem értem, hogy ezt miért kötötte a barátja orrára...

2015. febr. 22. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!