Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a hétvégét a párom a barátainál tölti, nem a családjával?

Figyelt kérdés

Ott is alszik, iszogatnak beszélgetnek. Igaz, hogy egész héten dolgozik, de a szabadidejét velük tölti. Van egy másfél éves kislányunk és 8 hónapos terhes vagyok.

Másoknál ez megszokott dolog? Szerinte önző vagyok és sajnálom tőle ezt a kis kikapcsolódást.


2015. febr. 22. 21:10
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
87%

Elnézést, csak most látom a többit.

Ezt biztosan nem engedném meg!

2015. febr. 22. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a sok választ. Félek, hogy beindul a szülés, vagy akármi, ő meg 70km-el odébb csak gyalogosan megközelíthető területen (tanya, nagy a sár).
2015. febr. 22. 21:21
 13/34 anonim ***** válasza:
72%
Minden hétvégén a barátaival van inkább és neked ez most két gyerek után probléma??? Késő bánat....
2015. febr. 22. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 A kérdező kommentje:
Mint mondtam, azzal nincs bajom, hogy hétvégén egyik nap elnéz hozzájuk, de hogy ott is aludjon... ez most jött a képbe sajnos. Szerinte ez normális, de én egész este nem tudtam aludni. Rosszul esett, hogy nem velünk akar lenni.
2015. febr. 22. 21:24
 15/34 anonim ***** válasza:
100%
Es ha megszuletik a baba, akkor is az a terve hogy minden hetvegen bulizik? Akarta ezt a gyereket?
2015. febr. 22. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 A kérdező kommentje:
Ő szerette volna jobban, meg várja is, ezzel nincsen gond. Nagyon remélem, hogy akkor velünk is fog foglalkozni.
2015. febr. 22. 21:26
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

"Párod"?

Aki nem várandós párja mellett tölti a hétvégeket, ráadásul már van egy 1,5 éves gyerek is?

Ha egész héten dolgozik, akkor szabadideje szombat és vasárnap. Éppen akkor nincs veletek.

Nyolcadik hónapban vagy. Ha hirtelen bekövetkezik valami nem várt dolog, ki marad a kislánnyal?

2015. febr. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%

Ne haragudj meg, de nem sok jot josolok ennek a "kapcsolatnak"... Ez tok gaz, amit csinal Veled! Gyerek, es terhesseg nelkul is a parommal toltom a hetvegeket.

Inkabb pial a haverokkal... ez egy taho! Meghogy Te vagy az onzo... hmm az eszem megall. Ja arra azert kivancsi lennek ki van abba a buliba, nehogy meg nagyobb meglepetes erjen :/

2015. febr. 22. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy önző.Ha nem rendszeresen fordulna elő, nem zavarna,de így nem normális.Otthagy terhesen egy pici gyerekkel.Ő mit szólna hozzá,hogy elmész barátnőzni hétvégére,ő meg ottmarad majd a két kicsivel?
2015. febr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
100%
Tegyük fel beindul a szülés, míg ő piál valakinél. Hova rakod a másfél évest?
2015. febr. 22. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!