Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a hétvégét a párom a barátainál tölti, nem a családjával?

Figyelt kérdés

Ott is alszik, iszogatnak beszélgetnek. Igaz, hogy egész héten dolgozik, de a szabadidejét velük tölti. Van egy másfél éves kislányunk és 8 hónapos terhes vagyok.

Másoknál ez megszokott dolog? Szerinte önző vagyok és sajnálom tőle ezt a kis kikapcsolódást.


2015. febr. 22. 21:10
1 2 3 4
 31/34 Andi80018 ***** válasza:
100%
Nem te vagy önző, hanem a párod, és felelőtlen is. Én azt mondanám neki, hogy ha már ő annyira akarta a második babát, akkor segítsen neked, és ne aludjon ott, mert ez neked nem csak, hogy rosszul esik neked, de nem is egy családapához méltó viselkedés. Ne haragudj, de ez a pali elég korlátolt agyú lehet. Valószínű nagy a haverok befolyása is! Szerintem le akarja pattintani ezt az egészet, gondolom hétköznap melózik, hétvégén meg úgy gondolja, jár neki a szórakozás. Igen, csak akkor te hol vagy itt a történetben, neked nem jár semmi? Ilyen hülyeségnek nem is lett volna szabad eszébe jutnia, pláne most.
2015. febr. 23. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Nálatok csak neked vannak (lesz) gyerekeid, a párodnak nem? Csak a te dolgod velük lenni, az ellátásuk? Neki milyen feladatai vannak a családotokban? Eljár dolgozni, hazajár aludni, a hétvégéi meg a haveroké?
2015. febr. 23. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 A kérdező kommentje:
Köszi szépen a válaszokat. Megmutattam neki, picit veszekedtünk, de a végére belátta, hogy azért csak nekem van igazam. Azt mondta, hogy nem gondolta komolyan, hogy minden hétvégén menni fog, csak ideges volt, meg fáradt. Mondtam neki, hogyha én akarnék elmenni heti 2 napra, ő meg itthon lenne a gyerekekkel, meg takarítana, főzne mosna, örülne-e a dolognak. Úgy néz ki, hogy hétvégén ha felszárad a föld, akkor minket is elvisz, ha meg nem, akkor nem megy el. Remélem, hogy így is lesz. Köszi szépen még egyszer a válaszokat, nagyon sokat segítettetek, talán megjön már az esze tényleg. Ideje lenne :D. Csak maradjon is így. Tegnap este becsípődött a derekam és még wc-re is alig bírtam kimenni, ha ez pénteken történik, akkor nem tudom, hogy mit csinálok (nem tudok kit áthívni, hogy segítsen a kislánnyal).
2015. febr. 23. 13:50
 34/34 Andi80018 ***** válasza:
Na, akkor csak rendeződik a dolog, ne hagyd magad! Biztos ő is megborult egy kicsit, ez is érthető. Legyen egálban az, hogy magatokkal foglalkoztok, gyerek mellett is kell mindenkinek egy kis szabad idő, gyerek nélkül, ez a normális.
2015. febr. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!