Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Mennyire normális, hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, hogy a hétvégét a párom a barátainál tölti, nem a családjával?

Figyelt kérdés

Ott is alszik, iszogatnak beszélgetnek. Igaz, hogy egész héten dolgozik, de a szabadidejét velük tölti. Van egy másfél éves kislányunk és 8 hónapos terhes vagyok.

Másoknál ez megszokott dolog? Szerinte önző vagyok és sajnálom tőle ezt a kis kikapcsolódást.


2015. febr. 22. 21:10
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
Hát...én egy éve vagyok együtt a barátommal, és ő már egy ideje úgy érzi, hogy hiába szereti a barátait, nem fog annyit velük lenni, mert VELEM jobban szeretne lenni, és szerinte az a normális, hogy ha komoly kapcsolatot folytat valakivel az ember, akkor (ha lehetőség van rá) a barátokkal közös program lecsökken, a nővel töltött idő megnő.
2015. febr. 22. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
85%
Bazz, a terhességem utolsó hónapjában a férjem nem ment ki a városból (az országban ide-oda cirkáló munkája van), hogy ha beindulna a szülés, akkor gyorsan haza tudjon érni. Sőt, akkor azt hiszem még egy baráti hétvégén is lemondott, pedig mondtam, hogy max hívok mentőt és mire érdemleges stádiumba ér a dolog, addigra messzebbről is odaér.
2015. febr. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet mégsem akarja annyira a gyereket:( Nem normális az,hogy nincs veled ilyen helyzetben és az sem, hogy kijelenti,hogy ez már mindig így lesz. Eltávolodtatok egymástól?Segít neked valamit a házimunkában a gyereknevelésben?
2015. febr. 22. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%
Most komolyan MINDEN hétvégén ott fog aludni? Ezt csak elirtad a hozzá szólásodban, vagy tényleg így van? Ilyet még nem pipáltam. Terhes embert nem szép felidegesiteni, de ideje tudomásul venned, hogy te egyedülálló anya vagy. Ennyi!
2015. febr. 22. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és hogy a kérdésre is válaszoljak. Nem, ez nem megszokott dolog. Sok link pasit láttam már, de ilyet, hogy egy férfi minden hétvégén haverozzon, ilyet még nem láttam. Heti 1-2 este (este, tehát nem hajnalig és nem ott alvos!! ) a kevésbé jó apaknal, akik nem tudnak a buliról lemondani, havi 1 a jó apáknal, akik már szépen felnőttek . De nem ott alvos. Az én párom egy évben kétszer elmegy túrázni a haverokkal, akkor távol van két három napot. De ez évi (!) kettő kB.
2015. febr. 22. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és amúgy ezek szerint ő soha nem fog a közös gyerekekkel időt tölteni? Mert hét közben dolgozik, gondolom, haza ér eszik, alszik. Hétvégén meg nem alszik otthon. Akkor nem lesz a gyerekekkel SOHA, meg veled sem? Ennyi erővel váljatok el, az egyszerűbb és tisztább helyzet.
2015. febr. 22. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
0%

Pont ezért nem nősül meg az intelligens férfi. Hagyd élni,mert magad ellen fordítod!


37/F

2015. febr. 23. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 anonim ***** válasza:
100%

Nézd, ez nem normális dolog. Számára ti, a családja csak biodíszlet vagytok. Őszintén szólva ha ekkor tuskó lenne a férjem bem is tudom hirtelen 8 hónapos terhesen mit csinálnék, de borzasztóan el lennék keseredve, hogy ezt érdemlem.

Méghogy te vagy önző és sajnálod tőle a szórakozást. Ugye tudod, hog ezzel magyarázza a saját baromságát? Az én férjem is dolgozik egész héten, mint ahol sok tízezer másik férj. Mégse jut eszébe ilyen hüyeség hogy lelép egész hétvégére engem meg bennehagy a kakában, mert ez neki jár.

A párodnak nem való a család, ilyen egyszerű.

2015. febr. 23. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
100%

Semennyire nem normális, hogy minden hétvégét a barátoknál akar tölteni, még akkor sem, ha nincs gyerek.

Így pedig, hogy bármikor szülhetsz, hihetetlen bunkóság, felelőtlenség, érdektelenség irántad és a saját gyerekei iránt. Egy jó tanács, harmadik gyereket azért ne vállaljatok.

2015. febr. 23. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 anonim ***** válasza:
100%

Te 8 hónapos várandós vagy, ám "párodnak" terhes.

Még várandósság nélkül is az lennél!

2015. febr. 23. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!