Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Mosogatok, porszívózok, mosok, teregetek, rendet rakok, bevásárlok - ezeket szinte mindig én csinálom. Mivel értek hozzá, megjavítom a műszaki jellegű dolgokat itthon. A feleségem főz, de ehhez ragaszkodik is, mert szereti csinálni. A kerttel ő foglalkozik, mert ez a hobbija, de a füvet már én nyirom le.

Majdnem minden nap megmaszírozom, gyakran dísznövényboltba viszem, hogy vásárolhasson magának vmit.

Jelenleg ő nem dolgozik, csak az én keresetemből élünk. Postára, bankba, stb. én megyek.

Ez túlzás? Vagy ez a normális, és mindenki ilyen?


2015. ápr. 11. 07:40
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

30! Mi a bajod pontosan a válaszommal? A válaszodból csak az jött le, hogy ketten nem vagyunk normálisak. Miért is? Érdekelne.


28-as voltam.

2015. ápr. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy a férj nem szeret mosogatni, porszívózni, teregetni, rendet rakni, bevásárolni, ügyeket intézni és megmasszírozni a feleségét+ emellett lenyomni a napi robotot, de megteszi.

Szerintem egy normális kapcsolat nem ennyiből állna hogy ha nem szereti nem csinálja hanem ha már otthon van megteszi mert ennyit megtehet.

Nem azt mondom hogy csináljon mindent ő, de ha már együtt élnek és a férfi fizet mindenért+ mindent ő is csinál legalább valamit átvállalhatna.

Te talán imádod a felmosást, vagy a szemetet kivinni vagy megcsinálod mert ez a munkamegosztás?

Nyilván ha te szeretsz főzni a párod mosogat az oké, vagy ha te bepakolsz a mosógépbe akkor ő kitereget vagy te felporszívózni szeretsz ő pedig mosni.

Azt nem értem az mitől normális ha egy ember viszi az egész háztartást, intézi az ügyeket, dolgozik és még a partnere kedvére is tesz emellett.

2015. ápr. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:

Amúgy pedig ez szimplán hangozhatna érdekkapcsolatnak is a nő részéről.

Te mit szolnál ahhoz ha a párod otthon lenne 24/7 és annyit csinálna hogy a mosogatógépből kiszedi az edényeket és eltörli, meg elvinné a kutyát sétálni mert azt szereti. Ennyi lenne amit hozzá tesz az együttéléshez.

2015. ápr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

30,32! Próbáld már érelmezni a válaszomat, mielőtt közlöd, hogy nem vagyok normális. Ugyanazt írtam mint te. Ha meg nem megy a szövegértelmezés, akkor meg vagy kérdezz vagy inkàbb ne reagálj rá.


28,31 voltam.

2015. ápr. 11. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Teljesen normálisnak gondoltam a felállást, amíg nem írtad, hogy a feleséged nem dolgozik.
2015. ápr. 11. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Azt nem értem az mitől normális ha egy ember viszi az egész háztartást, intézi az ügyeket, dolgozik és még a partnere kedvére is tesz emellett."


Nem normális. Szerintem ez egy gyönyörű mondat. De miért csak itt hangzik el, csicska nőknél meg nem?

2015. ápr. 11. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
te nem papucs,hanem PAPUCS!!!
2015. ápr. 11. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező, ez egy kicsit túlzás, de csak azért, mert a nejed otthon van. Mióta? Mert ha még nem régóta, akkor nyilván kell egy kis átállási idő és az otthoni munkamegosztást átrendezni addig, amíg ő nem dolgozik munkahelyen.


Én az a fajta nő vagyok, aki soha senkit nem szolgál ki napi 8-10 óra munka után, csak azért, mert férfi, de a fenti esetben csinálnám a háztartási munkát teljes egészében, és a fennmaradó szabadidőben, mikor a férjem végez a munkával, akkor inkább közös programokat szerveznék és élveznék az együtt töltött időt.

2015. ápr. 11. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
0%

Nem látja senki, hogy ez a kérdés miről szólt???

Kamu kérdés, csak a hatásvadászat volt a cél, amire jött is sok sok válasz. A kérdező egy rettentően unatkozó, csúnya, kövér nő, akinek se kutyája, se macskája, és ilyen kérdéssel - nem tudom mit- valami beteg dolgot kiél...

2015. ápr. 11. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Lényegtelen, az oldal funkciója a válaszadás, nem pedig eldönteni , hogy mi igaz vagy mi nem. A szánalmas inkább az amikor itt elkezdenek vitázni egymás véleményén, mert annyira primitív egysejtűek, hogy nem sikerült abban a 8 osztályban megtanulni, hogy nem 7 milliárd droid lakik a Földön amiknek ugyanaz a véleménye.
2015. ápr. 12. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!