Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Mosogatok, porszívózok, mosok, teregetek, rendet rakok, bevásárlok - ezeket szinte mindig én csinálom. Mivel értek hozzá, megjavítom a műszaki jellegű dolgokat itthon. A feleségem főz, de ehhez ragaszkodik is, mert szereti csinálni. A kerttel ő foglalkozik, mert ez a hobbija, de a füvet már én nyirom le.

Majdnem minden nap megmaszírozom, gyakran dísznövényboltba viszem, hogy vásárolhasson magának vmit.

Jelenleg ő nem dolgozik, csak az én keresetemből élünk. Postára, bankba, stb. én megyek.

Ez túlzás? Vagy ez a normális, és mindenki ilyen?


2015. ápr. 11. 07:40
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
34%

Egymásra találtatok. Te papucs, ő pedig here kb.

Te megcsinálsz mindent+ dolgozol és szaladgálsz mindenért. Ő meg jó hogy képes főzni meg kicsit kint lenni a kertben.

Szerintem olyan mintha eltartanád őt a szexért cserébe meg egy kis meleg ételért.

2015. ápr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
35%

És a feleséged nem is akar dolgozni menni?

Szerintem papucs vagy, ne haragudj, elképzelni nem tudnám hogy amíg én otthon vagyok a férjem meg dolgozik, hogy ne csináljak semmit se, csak azt amit szeretek. Beleférne az idejébe, hogy postára járjon, meg bevásárolni.

2015. ápr. 11. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:
15%

Én gondolom a feleséged szokott téged megdugni..... :)

Ember egy kicsit ébredj már fől, neked vannak egyáltalán férfi barátaid???? Egy igazi férfi nem így viselkedik, természetesen kell, hogy segítsen a nőnek, de amit te csinálsz az sok.

DE, nekem akkor is legkiábrándítóbb, hogy itt a gyakorin felteszel egy ilyen jellegű kérdést.... nha ez a csúcs..


Az én férjem, egy igazi FÉRFI, ő a tökéletes számomra, és nincs itt a gyakorin, nem is tudnám elképzelni, hogy itt kérdéseket írogat ki, pláne ilyen témában..... :D

2015. ápr. 11. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 anonim ***** válasza:
16%
Kitűnő ember és férj vagy. Ne hallgass senkire: ha erről a munkamegosztásról ti határoztatok - és működik, - senki más hümmögése ne számítson.
2015. ápr. 11. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:
60%

Utolsó, azért nincs igazad. Egy kapcsolatban fel kell osztani a feladatokat. Az nem tiszta, hogy nemtől függetlenül, 1 ember szakad meg munka mellett a háztartás vezetésében. Bezzeg ha egy nő kiírja ide, hogy meló mellett rászakad a háztartás minden feladata, akkor egyből le van a férje lusta disznózva /ami igaz is./

Ha az egyik fél otthon van /legyen az férfi akár/ akkor igenis át kell vállalnia a háztartásvezetés nagy részét. Miért a dolgozó félnek kell bevásárolni, postára járni, rendet rakni, takarítani /tehát a másik fél egész nap a kupiban,piszokban fekszik/.

Az egy dolog, hogy megfőz a kérdező felesége, hisz gondolom azért csak éhes lesz ő is egész nap, de mivel otthon van, igenis többet kéne a feladatokból ellátnia.

2015. ápr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
26%
Tehát te végzed a házimunkát, ő pedig főz és kertet gondoz. Javítanivaló dolog azért egy háztartásban elég ritkán fordul elő, szóval ezt most vegyük le a listáról, gondolom olyan gyakorisággal csak felvarr ő is egy gombot.. Összeadva a dolgokat te viszed a hátadon a házasságot, de kérdés, mekkora a kert? Egyébként számomra papucsnak lenni nem azt jelenti, hogy valaki többet tesz a kapcsolatba, hanem azt, hogy a felesége utasítására cselekszik. Ha pusztán a beadott munka és javak alapján állítanánk, ki papucs és ki nem, akkor minden férfi az lenne, akinek a felesége többet keres. Mint felnőtt, érett férfi, az lenne szánalmas, ha valamit te akarsz csinálni, és azért nem teszed, mert nehogy azt higgyék, papucs vagy.
2015. ápr. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:
25%

Ott kezdődik a probléma, hogy még azt sem vagy képes magadtól eldönteni, hogy ez jó így neked, vagy sem, hanem itt kérdezed meg.

Úgy tűnik egy élhetetlen, döntésképtelen balfék vagy. Amíg nem volt az asszony ki döntött helyetted az életed apró dolgaidban? Anyuciiiii?


Figyelj, ha így mindkettőtöknek jó, akkor magasról sz ard le, ki mit mond. Ha meg elégedetlen vagy a helyzettel, beszéld meg az asszonnyal, hogy ez neked így sok, vállaljon többet a háztartásból.


Mondjuk az hogy jön a papucssághoz, hogy megmasszírozod, meg vehet magának valamit a dísznövényboltban, valahogy nem tudom felfogni, de mindegy. A férjem elég határozott ember, az álnokság sem mondhatja rá, hogy papucs, mégis én is szoktam a dísznövényboltban vásárolni és sokszor ő visz el, mert én nem igazán tudok vezetni.

Addig is rendben van, hogy a műszaki dolgokat megjavítod, ha ő nem ért hozzá. Nyilván hiába htb, meg úgyis otthon van, nem fogja tudni megszerelni a kávédarálót, ha síkhülye hozzá (már bocsánat).


Ezt a mosogatást, porszívózást, mosást, rendrakást, bevásárlást meg hasonlókat kellene szerintem megbeszélnetek, hogy ő csinálja, mert te már így is el vagy fáradva a munkától, meg azért így is jut rád otthon is néhány dolog.

Vagy nézzetek körül, és keressetek neki is valami munkát, de akkor meg ugyanennyit be kell vállalnod a háztartásban kb. akár fáradt vagy, akár nem.

2015. ápr. 11. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
90%
Feleséged ugyan mi a fenét csinál egész nap? Főz, mert azt szeret. Szuper. És ez úgy működik, hogy azt csinálja mindenki, amit szeret? Te nem papucs vagy, hanem nem normális ☹ .
2015. ápr. 11. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
Ha fordítva lennének a nemek, senki nem hívná papucsnak az asszonyt. Pedig vannak, akik többet csinálnak a "férjük" mellett.
2015. ápr. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

2 utolsó ti normálisak vagytok?

,,Mindenki azt csinálja amit szeret és ez így normális,, Szerinted mennyire szereti még a háztartást is vezetni 8 óra munka után ha a feleség még csak nem is dolgozik? A nő el van tartva és semmit nem csinál otthon max főz.

Fordított helyzet? Mennyi ideig tűrné egy nő hogy a férje csak főzzön napi 1x meg mondjuk felmosson. Semmi mást, még az ügyeket se tudná intézni.

Nincs azzal baj hogy együtt vagytok, mert te mindent megcsinálsz sőt még annál is többet, ő neki meg elég az a kis főzőcskézés mert te úgyse szólsz érte.

2015. ápr. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!