Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Mosogatok, porszívózok, mosok, teregetek, rendet rakok, bevásárlok - ezeket szinte mindig én csinálom. Mivel értek hozzá, megjavítom a műszaki jellegű dolgokat itthon. A feleségem főz, de ehhez ragaszkodik is, mert szereti csinálni. A kerttel ő foglalkozik, mert ez a hobbija, de a füvet már én nyirom le.

Majdnem minden nap megmaszírozom, gyakran dísznövényboltba viszem, hogy vásárolhasson magának vmit.

Jelenleg ő nem dolgozik, csak az én keresetemből élünk. Postára, bankba, stb. én megyek.

Ez túlzás? Vagy ez a normális, és mindenki ilyen?


2015. ápr. 11. 07:40
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
67%
Azért túlzás mert nem dolgozik, magyarul egész nap otthon szórakozik, és csak a hobbiját csinálja. Minium volna, hogy akkor már vezeti a hőáztartást, ne mazért mert nő, hanem mert sok a szabad ideje.
2015. ápr. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:

Persze egy részét jó csinálni, mert szeretem, ha rend van, de nem mindet...néha kicsit fárasztó.


Így alakult ki a háztartásunk, igazából nem is ezzel van a bajom, csak kiváncsi voltam, jogosan vagyok-e elégedetlen, hogy ő nem törődik eleget velem.

2015. ápr. 11. 08:09
 13/43 anonim ***** válasza:
0%
Legyél a Férjem hát olyan boldoggá tennelek hogy az valami lenne :)
2015. ápr. 11. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
35%
Szeretőjét nem tolerálod?
2015. ápr. 11. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
35%
Még ő nem törődik veled eleget? Mégis mi a lófaszt csinál egész délelőtt, hogy délután nem jut rád ideje?
2015. ápr. 11. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 anonim ***** válasza:
Gyerek van?
2015. ápr. 11. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
55%

Ha a férjem tartana el, biztos, hogy nem csinálna házimunkát. A föld alá süllyednék, ha még arra sem volnék képes, hogy rendben tartsam a házat.


A feleséged igencsak el van kényelmesedve.

2015. ápr. 11. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
53%

Szerintem a dolog megítélésénél nagyon nem mindegy, hogy a feleséged "jelenleg nem dolgozik" azt jelenti, hogy egyedül van otthon, amíg te dolgozol, vagy mondjuk két 3 év alatti gyereketekkel.


(Már csak azért, mert van olyan ismerősöm, aki 8 hónapos ikrekkel és egy 2 éves kislánnyal van otthon, és rá is igaz, hogy "jelenleg nem dolgozik", közben a férje a saját bevallása szerint meg már attól "kikészül", ha annyi időre egyedül kell vigyáznia a három gyerekre, amíg a felesége elmegy fodrászhoz.)


Előbbi esetben én mondjuk nőként azt érezném természetesnek, hogy - amellett, hogy ezerrel keresném a munkalehetőséget - elvégeznék minden háztartási teendőt otthon, hogy ne a férjemre háruljon munka után.


A masszázs meg biztos, hogy kölcsönös lenne. :-)

2015. ápr. 11. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
9%
Szerintem csak leírva hangzik durvának, ha te jársz dolgozni, akkor a posta meg a bevásárlás, meg a bank nem olyan vészes. Teregetni kb 2 perc, a mosogatás meg a rendrakás ha csak rád esik az húzós, ezt nem értem, a masszázs meg élvezet. Azt is kéne tudni a nő mit csinál. Papucsságnak még nem mondanám így önmagában.
2015. ápr. 11. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
16%

Papucs is vagy , ő meg a lusta disznó.

Olyanokat is megcsinálsz ami a normális rendben tartott környezethez és az életvitelhez tartozik, de az , hogy meg is masszírozod, meg kocsikáztatod a semmittevésért az papucsság.

Engem is megmasszíroz a férjem minden este, ( mondjuk oda-vissza van ez) , nem arról van szó, de hogy még emellett nem is dolgozik akkor mi a fenét csinál otthon? Lakkozza a körmeit és várja, hogy hazamenj befizetni a csekket? Ha nem fizetnéd mi lenne?

Mi mindketten dolgozunk meg is van osztva minden munka, de mikor a gyerekkel itthon voltam akkor eleve több mindent megcsináltam itthon, szóval...ha neked így jó akkor legyen, de szerintem ez már túlzás, mintha szívességet tenne neked, hogy vele vagy , te meg hálálkodsz...

2015. ápr. 11. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!