Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szerintetek papucs vagyok?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek papucs vagyok?

Figyelt kérdés

Mosogatok, porszívózok, mosok, teregetek, rendet rakok, bevásárlok - ezeket szinte mindig én csinálom. Mivel értek hozzá, megjavítom a műszaki jellegű dolgokat itthon. A feleségem főz, de ehhez ragaszkodik is, mert szereti csinálni. A kerttel ő foglalkozik, mert ez a hobbija, de a füvet már én nyirom le.

Majdnem minden nap megmaszírozom, gyakran dísznövényboltba viszem, hogy vásárolhasson magának vmit.

Jelenleg ő nem dolgozik, csak az én keresetemből élünk. Postára, bankba, stb. én megyek.

Ez túlzás? Vagy ez a normális, és mindenki ilyen?


2015. ápr. 11. 07:40
1 2 3 4 5
 41/43 anonim ***** válasza:

Nem biztos, hogy kamu.

Nálunk a családban volt ilyen nő. Miután összeköltöztek a pasijával, nem csinált SEMMIT se, míg a pasi eljárt dolgozni. Kijelentette, hogy ő nem házvezetőnő, vagy bejárónő, hogy házimunkát végezzen. Igaz főzni főzött, de csak mert az egésznapos semmittevésben állandóan éhes volt... de ezen kívül semmi. Rövid időn belül repült is a csaj... mert bezzeg elvárásai meg voltak, hogy neki ez kell, az kell, pénz kell, de cserébe nem tett meg semmit, dolgozni se járt el.

2015. ápr. 12. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/43 anonim ***** válasza:

Nagyon finoman főzhet...


A kérdés,hogy jól érzed így magad vagy nem?Ha igen,akkor ez nektek normális,és nem vagy papucs.

2015. ápr. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/43 anonim ***** válasza:
Ha mindkettőtöknek jó így, akkor nem vagy papucs. Ha azért csinálod, mert félsz tőle, akkor papucs vagy.
2015. ápr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!