Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelt kérdés

Férjem munka helyet váltott, volt kolléganője azóta már több email-t írt neki hogy hogy van, hiányzik neki a régi helyről, mert még egy arccal kevesebb aki megnevetteti bla bla bla .....

Az emailt csak azért láttam mert ma véletlen a férjem az én telómat vitte el és ugye jön rá az email-je is ami teljes képernyőn megjelenik, nem tudtam nem észre venni.

A csaj csinált neki tortát búcsúztatóként....

Férjem is írta hogy neki is hiányzik pár ember a régi helyről....

Nem is nagyon voltam képbe hogy ők ekkora spanok voltak, lehet ezért is zavar a dolog...Ti mit gondoltok erről?


2015. ápr. 17. 19:09
1 2 3 4
 1/35 A kérdező kommentje:

bocs de nem értem ....


és légyszi csak normális válaszokat! előre is köszi mindenkinek !

2015. ápr. 17. 19:16
 2/35 anonim ***** válasza:
44%

Nem hülyeség hogy zavar téged. Ilyen érdeklődő üziket a nők annak írnak aki tetszik nekik, vagy szeretik a társaságát. Talán annyi pozitívum van a dologban, hogy olyan mintha tetszene neki a férjed, de nem kaparintotta meg. A torta elsőre engem is zavarna, de az is lehet hogy a csak nagyon buzgómócsing, vagy nagyon szeretne megfelelni a férjednek és azért csinált a kollégák nevében közösen egy tortát. Ha csak egymaga adta át a tortát kollégák nélkül az gáz.

Tartsd nyitva a szemed, és próbálj meg nem házisárkánnyá változni most. Akkor csak felesleges összehasonlítás lenne közted és a tortás, kedves csaj közt.

2015. ápr. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
87%
Nem tetszene nekem se,de azért nem érdekelne,mert a csaj leírásából arra lehet következtetni,hogy nem történt közük semmi.Lehet hogy a csaj akart volna valami titkon,de kár ezen filózni,ne idegesítsd magad :) Az lett volna gáz,ha olyat olvasol,hogy hiányzol szerelmem,vagy hasonló.
2015. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
34%
A csaj sose érezze hogy féltékeny vagy rá, és a férjed sem! Az csak megemelné őt a férjed szemében. Ő is akkor többnek érezné magát, jobb nőnek.... és még előadná a megértő , segítőkész barátot.
2015. ápr. 17. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim válasza:
88%
Figy. A férjed. Nem kérte volna meg a kezed, azért, h rögtön lecseréljen vmi munkahelyi ribire. Felejtsd el, ne gondolkodj ezen.
2015. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
17%

Vigyázz, mert le fogja nyúlni a férjedet. Figyeld a férjed, és ha úgy érzed, hogy nem bízhatsz benne, akkor készülj a válásra. Most egy jó darabig, ne ess teherbe, mert az megnehezítené a dolgot.

És kívánom, hogy tévedjek.

37F

2015. ápr. 17. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
0%
DE ha nem féltékenykedik, legalább egy kicsit, akkor a férje azt fogja hinni, hogy nem is fontos neki, és ezzel a másik nőhöz "zavarja".
2015. ápr. 17. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
Lehet több volt mint munkahelyi kapcsolat!
2015. ápr. 17. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

Te aztán pesszimista vagy 7es...


Ha nem adott okot a bizalmatlanságra, akkor nem nagyon foglalkoznék vele. Jobban odafigyelnék a férjemre, mint eddig, az ágyban meglepném, stb. Inkább tereld el a figyelmét egy kicsit róla. (Már ha egyáltalán volt bármi gondolat a férjed részéről a másik nő felé, ami egyáltalán nem biztos. Az meg hogy a nő buzgómócsing..ne kombinálj feleslegesen és a későbbiekben is legyél racionális és ne képzelj be semmit, mert ha nincs gond akkor majd te generálod.)

2015. ápr. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
Alapvetően nem gáz, lehetnek jóban munkatársak. Az egyetlen, ami nekem furcsa, az az, hogy a férjed sosem mondta, hogy jóban vannak, ez kicsit gyanús. Nézd meg jól a férjed válaszait, abból kiderülhet, hogy ő hogyan érez a csaj iránt. Amúgy nekem is volt olyan, hogy a férjem kolléganője kicsit nyomult rá, el is mesélte nekem, éppen emiatt, hogy elmondta, nem zavart egyáltalán. Attól, hogy egy csaj nyomul, még nem megy el vele a férjed. És az is jó, hogy már nincsenek egy munkahelyen.
2015. ápr. 17. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!