Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelt kérdés

Férjem munka helyet váltott, volt kolléganője azóta már több email-t írt neki hogy hogy van, hiányzik neki a régi helyről, mert még egy arccal kevesebb aki megnevetteti bla bla bla .....

Az emailt csak azért láttam mert ma véletlen a férjem az én telómat vitte el és ugye jön rá az email-je is ami teljes képernyőn megjelenik, nem tudtam nem észre venni.

A csaj csinált neki tortát búcsúztatóként....

Férjem is írta hogy neki is hiányzik pár ember a régi helyről....

Nem is nagyon voltam képbe hogy ők ekkora spanok voltak, lehet ezért is zavar a dolog...Ti mit gondoltok erről?


2015. ápr. 17. 19:09
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

Még ezek után sem tudok biztatót mondani. Tartok tőle, hogy nem csak a csaj akar valamit a párodtól, hanem ez fordítva is igaz. Akkor pedig nem sokat tehetsz.

Szerintem a titkolózás, hazudozás, még ha kegyes is, akkor sem fér bele egy kapcsolatba. Ezek után, még akkor sem bíznék benne, ha nem lépne félre. Az én szememben ezek után, nem több egy ...-nál.

37F

2015. ápr. 18. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:

Ettől aztán nem agódnák,

"Talán az zavar hogy én nem engedek más pasit közel magamhoz, nem viccelődök (flörtölgetek).....nálam van egy határ és pont.....


a férjem meg ezek szerint szerez magának nőbarátokat.... "


és neki is van egy határ... nem sokkal arrébb.


De hát ezeket az elején kiismerhettétek volna egymásról, de mindegy, már nem az elején vagytok

2015. ápr. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
Utolsó válaszoló részleteznéd mire gondolsz? Égyébként nem gondolok arra hogy lett volna vmi, vagy akart vmit tőle, csak szar hogy tényleg ilyen ember lennék aki miatt emaileket kell törölni??? Ez elég gáz rám nézve.....
2015. ápr. 18. 23:04
 24/35 anonim ***** válasza:

Nehéz dolog ez, mert annyiféle ember, meg élethelyzet van, én mindig sok ember közt dolgoztam, és a kolléganőkkel nagyon is félreérthetőnek látszóan közeli viszonyban voltunk, habár SZÓBA se jött, hogy valami volna, lehetne, vagy szeretnénk, ha lenne közöttünk.


Ez az a helyzet, amikor a feleségemmel is rendben voltak a dolgok.

Amikor már lefelé omlott a házasságunk, akkor meg hiába gyanakodott, semmit sem tudott arról, mert halovány nyomot sem hagytam sehol.


Ez az egyetlen aggodalmas dolog, hogy törölgeti a levelezését, de hát ennek meg lehet az az oka, hogy látta, hogy olvasgatod.


Te valahogy nagyon zárkózott embernek tűnsz, barátaid nemigen vannak, ha jól értem. Szerintem az nem helyes, de hát az meg egy másik kérdés.

2015. ápr. 18. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:

Szerintem meg pont a kérdező viselkedése helyes, nem a párjáé. Vagy én is túl zárkózott vagyok. Ki tudja.

Amíg szerettem a feleségem, soha nem fordult elő, hogy ilyennel lebukjak, mert nem történt semmi ilyesmi. Gyakorlatilag Ő "kezelte" az "féjszbúúúkomat", levelezésemet, és semmi titkom nem volt előtte. Majd amikor ugyanúgy lebukott, mint a kérdező férje, én szótlanul elkezdtem figyelni. Majd kérdőre vontam, és hazudott. Majd megint hazudott, tagadott, és egyre többet, egyre sűrűbben törölt. Jelszót változtatott (persze kiderítettem), de nem hagyta abba a hazudozást. Ezzel elindult egy folyamat. Én is jelszót változtattam. De az sem rázta fel, majd válással fenyegettem, de az sem érdekelte. Ezzel elérte, hogy elváljunk. Pedig lehet, hogy nem is volt hűtlen...

2015. ápr. 19. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
25-ös, ebből én csak arra következtetek, hogy Te meg a Kérdező jobb párjai volnátok egymásnak, mint a valósak.
2015. ápr. 19. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Hát igen. Csak saját tapasztalatot tudok írni, de az, hogy kitörölte az valóban gáz, mondjuk én mindent azonnal igyekszek törölni, de a pasik ebben sokszor nem annyira körültekintőek (kivéve az igazi kujonokat). Innentől kezdve én is aggódnék, DE minden ember más, lehet, hogy a párod csak nem akar balhézni veled egy olyan dolgon, aminek nincs semmi alapja. Ha jó a kapcsolatotok inkább beszéljétek meg, az lenne a legegyszerűbb, ha jól emlékszem ő hagyta, hogy belenézz a mail-jeibe, én sosem hagynám, hogy a párom tudja a jelszavamat, stb.
2015. ápr. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Számon kértem hogy most miért is kell titkolózni egymás előtt, azóta nem beszélünk... Az emailjét ugye azért láttam meg mert telót cseréltünk, de utána nem sokkal törölt mindent ... Igazából a legnagyobb baj hogy mint legjobb barát tizkolózik előttem uh vmi már eleve a kapcsolatunkba nem stimmel... Hogy túl zárkózott lennék?? Hát nem tudom... Nőkkel nem de pasikkal én nem spanolok össze, de lehet én közelítem meg rosszul a dolgot, de a múltból ezzel kapcsolatban rossz tapasztalataim vannak... Emailt, hasonlót nem fogok nézegetni, nyomozni nem fogok... Csináljon amit akar, a bizalmam viszont elveszett benne... De aki menni akar az menjen!!
2015. ápr. 19. 16:33
 29/35 anonim ***** válasza:

Ej már te kis te!

Most meg nehogy elváljatok... nincs arról szó, hogy menni akar.


Ha igazán volna mit titkolnia, azt a teló-csere előtt tette volna, lehet, hogy meghökkent, hogy te mikkel foglalkozol.

Nincs semmi, ami bármi konkrét dolgot mutatna, azontúl, hogy hiányolja egy volt kolléganője.


******************************************************

* Ha viszonyuk volna, akkor nem írná, hogy hiányzik! *

******************************************************


Valahogy az az érzésem, hogy nem túl alapos ismerkedés után keltetek egybe, de hát egy házasság az folyamatos tanulás, meg alkalmazkodás, - mi spec 20 évig tök jól csináltuk.

2015. ápr. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:
lassan 6 éve vagyunk házasok......
2015. ápr. 19. 20:14
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!