Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelt kérdés

Férjem munka helyet váltott, volt kolléganője azóta már több email-t írt neki hogy hogy van, hiányzik neki a régi helyről, mert még egy arccal kevesebb aki megnevetteti bla bla bla .....

Az emailt csak azért láttam mert ma véletlen a férjem az én telómat vitte el és ugye jön rá az email-je is ami teljes képernyőn megjelenik, nem tudtam nem észre venni.

A csaj csinált neki tortát búcsúztatóként....

Férjem is írta hogy neki is hiányzik pár ember a régi helyről....

Nem is nagyon voltam képbe hogy ők ekkora spanok voltak, lehet ezért is zavar a dolog...Ti mit gondoltok erről?


2015. ápr. 17. 19:09
1 2 3 4
 31/35 A kérdező kommentje:
a teló csere véletlen volt, mikor rájött hogy az maradt nálam törölt mindent...
2015. ápr. 19. 20:15
 32/35 anonim ***** válasza:

#26 Majd megkeresem a kérdezőt, ha már mindketten túl vagyunk a váláson. :-) :-)


Szerintem adjál neki pár lehetőséget, hogy elmondja az igazat, és hogy őszinte lehessen hozzád. És figyelj, hogy hazudik-e. Szerintem még nem kellene váláson gondolkoznod (erre nem is céloztál), mert ha most elválsz, akkor talán életed végéig azon fogsz gyötrődni, hogy jó ötlet volt-e, és hogy semmit sem tettél a kapcsolatotok megmentéséért. Szerintem faggasd, hogy elmondhassa az igazat, de semmit se higgyél el kapásból. Esetleg fenyegesd meg, hogy elhagyod. Ha végig közönyös, és nem érdekli semmi, akkor az aggasztó szerintem. Az sem jó jel, hogy előtte soha nem beszélt róla. Én így tettem, és végül a feleségem közönye segített eldönteni, hogy nálunk nincs visszaút, egyedül nem megy. Ha ő nem tesz semmit kettőtökért, akkor mit várhatsz tőle később?

Egy kapcsolat alapja a bizalom. Próbáld meg helyreállítani, hátha...

2015. ápr. 20. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 omba ***** válasza:

Én is azt gondolom, ha valami komoly volna köztük, akkor igen csak másféle leveleket küldenének egymásnak, nem azt, hogy hiányzik egy jó fej kolléga....


Amikor feltetted a kérdést, még te is úgy érezted, hogy túlreagálod, másfél nap alatt meg lényegében a válás...

6 év után ez nekem nagyon gyorsnak tűnik, várjatok még ezzel.

2015. ápr. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 A kérdező kommentje:
Köszi az eddigieket! Válásra azért nem gondolnék, igazából az bánt hogy eddig úgy éreztem maximálisan bízhatunk egymásba, jó a kápcsolatunk, jól kommunikálunk, de ez a szememben most igen csak leépült... Vmi mégsem olyan jó mint azt hittem.. Nyílván ki kell derítenünk mi nem stimmel köztünk és hogy lehet rajta változtatni .... Elég messze élünk a családunktól , mindíg mondtuk hogy igazán csak egymásra számíthatunk, talán emiatt is fokozott a rossz érzés emiatt bennem....
2015. ápr. 20. 10:54
 35/35 anonim ***** válasza:
A rossz érzésed sajnos jogos. Elárult téged, de szerintem jól állsz a dologhoz. A békülés szándéka megvan. A többit meg már megbeszélitek. Ne félj őszinte lenni vele, és próbálj úja bízni benne...
2015. ápr. 21. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!