Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hülyeség hogy zavar igaz?

Figyelt kérdés

Férjem munka helyet váltott, volt kolléganője azóta már több email-t írt neki hogy hogy van, hiányzik neki a régi helyről, mert még egy arccal kevesebb aki megnevetteti bla bla bla .....

Az emailt csak azért láttam mert ma véletlen a férjem az én telómat vitte el és ugye jön rá az email-je is ami teljes képernyőn megjelenik, nem tudtam nem észre venni.

A csaj csinált neki tortát búcsúztatóként....

Férjem is írta hogy neki is hiányzik pár ember a régi helyről....

Nem is nagyon voltam képbe hogy ők ekkora spanok voltak, lehet ezért is zavar a dolog...Ti mit gondoltok erről?


2015. ápr. 17. 19:09
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
100%

Igen, hülyeség.

" hiányzik neki a régi helyről, mert még egy arccal kevesebb aki megnevetteti bla bla bla ..... "


Ez minden, csak nem flört.


Mi is szoktunk hülyéskedni a munkahelyen, beszélgetni, ebédelni kimenni...

És el is szoktuk búcsúztatni a másikat kis ajándékkal.


Ha a szeretője lenne, akkor nem tortát süt, és nem a munkahelyen adja oda.


Tulajdonképpen csak egy dolog zavarhat, hogy ennyire nem ismerted a kollégáit és nem beszélt róluk. Vagy ő ismeri a tieidet?

2015. ápr. 17. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 A kérdező kommentje:

először is köszönöm mindenki válaszát !!!!


A leírásból egyébként nekem is úgy jön le hogy ő mintha TITKON szeretett volna vmit a férjemtől, .....szerintem...

de tuti nem volt köztük semmi, csak szerintem jól elviccelődtek odabent....


Talán az zavar hogy én nem engedek más pasit közel magamhoz, nem viccelődök (flörtölgetek).....nálam van egy határ és pont.....


a férjem meg ezek szerint szerez magának nőbarátokat....


nem fogok féltékenykedni nyilvánosan, bár nem tetszik a dolog, de mivel úgy is otthagyta a helyet már talizni sem fognak és remélem az emailek is elmaradnak...

2015. ápr. 17. 20:00
 13/35 A kérdező kommentje:
lehet inkább az én felfogásom a gáz, mert ha én együtt vagyok vkivel akkor más pasival nem kerülök baráti viszonyba sem mert rossz tapasztalataim vannak ezzel kapcsolatban.....
2015. ápr. 17. 20:04
 14/35 anonim ***** válasza:
Nem azt mondom, hogy gáz a felfogásod, mert ahhoz neked jogod van, hogy úgy viselkedj, ahogy akarsz, de ahhoz nincs, hogy megtiltsd a férjednek, hogy jól érezze magát a munkahelyén, ahol vannak nők és férfiak, az, hogy poénkodnak nem gáz, ne legyél hárpia, aki ezen is kiakad, mert az biztosan nem tetszene a férjednek és én pl. igazat is adnék neki, csak beszélgetett, ez házasságban is belefér.
2015. ápr. 17. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
Ha a nő nyomulós volt, akkor még jó is hogy otthagyta a munkahelyet a férjed.
2015. ápr. 17. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
100%
"Ilyen érdeklődő üziket a nők annak írnak aki tetszik nekik, vagy szeretik a társaságát. " több volt férfikollégára írok néha facebook vagy e-mail üzenetet, egyik se tetszik
2015. ápr. 17. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
100%
Ne gyanakodj ennyibol semmire. Nekem 2 ferfi koleggam is van, akikkel sulve fove egyutt vagyunk egesz nap, meg egymas mellett ulunk az irodaban es mi pl akkor is irunk facebookon egymasnak, ha csak egy napra hianyzik az egyik a melobol. Igaz, h az egyik meleg, de a masik nem es ez lenyegeben tok mindegy is, mert ez veluk szintiszta es teljesen oszinte baratsag, semmi tobb!! Reszukrol se, reszemrol se. Par hete beteg voltam es kiirt az orvos. A sracok egesz heten minden nap irogattak, hogy hianyzok, meg felhivtak. A parom sose volt feltekeny rajuk. P
2015. ápr. 17. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:

Egyedül vagyok nő a csoportomban (16 fő) és vannak a közvetlen munkatársaim, akikkel együtt is dolgozok, ők kb. 6an vannak. Hát rendre beszélnek nőkről, meg nő férfi kapcsolatokról, én is beszállok a beszélgetésbe, aztán rendre nevetés a vége minden trécselésünknek. Nagyon sokat bohóckodunk, nevetünk bent, komolyan mondom élmény bent lennem. Együtt megyünk ebédelni, néha néha még sörözni is beülünk. Általában ha jön valaki vendég a céghez pár hónapra és rendezünk neki welcome bulit.


És az az igazság, hogy ennek az egésznek az egyik arca a főnököm. Mikor nincs bent 2-3 hétig, akkor sokkal csendesebb a társaság, mellette meg zajlik az élet. Imádom a páromat, neki is van barátnője, de komolyan hiányzik ha nincs bent. :) Ennél többre meg gondolni se kell, mert nincs semmi köztünk.


Bár ezekről a dolgokról mesélni szoktam otthon is. A párom kevésbé szokott a benti dolgokról, pedig az ő munkakörében is megfordulnak a nők. Egyszerűen csak ő nem tartja fontosnak.

2015. ápr. 17. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek a válaszát, mentek a zöld kezek :) !!
2015. ápr. 18. 07:27
 20/35 A kérdező kommentje:

nah, igazából most kezdett el zavarni a dolog....letiltotta hogy a telójára jöjjön email és törölte a csaj üzijeit....igaz a kukából elfelejtette kitörölni :DD hát nem egy alapos ember.....


ilyenkor mi van ?


úgy gondoltam kivárom a jövő hetet hogy lesz-e több email, de az idegtől legszívesebben most megkérdezném hogy mi a retek van ??????

2015. ápr. 18. 19:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!