Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés óta távolodik tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés óta távolodik tőlem a férjem. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. Nagyon jó apa, a terhesség alatt is végig mindenben lehetett rá számítani, és azóta is bármit megtesz a babáért. Öleli, babusgatja, nagyon szereti, mindent rá lehet bízni, a családi életünk nagyon jól működik.

De.. Kettőnk között viszont egyre kevesebb a gyengédség, intimitás, és ez azóta kezdődött, hogy elkezdett nőni a pocakom. Férfiként nyilván nehéz az új helyzethez alkalmazkodni, először a nagy pocakú feleség, majd pedig látni kibújni a babát, biztos nem egyszerű érzéseket kelt. Nekem viszont szükségem lenne arra, hogy szeretgessenek, kívánjanak, és ne csak a baba anyukája legyek, hanem feleség is. Sokszor beszéltünk a férjemmel erről, azt mondta ez nem könnyű, idő kell ahhoz, hogy minden a régi legyen. Csak hogy ő olyan fajta, hogy ha valamivel minél tovább vár, annál nehezebben veszi rá magát. Ezt már most érzem. Néha már akkor furcsán érzi magát, ha elkezd simogatni, és inkább abba is hagyja (néha el sem kezdi). Ha én kezdeményezek, általában finoman, de elutasító. Emiatt sokszor voltam már rosszkedvű (néha mérges, néha kedvtelen), és sírdogáltam is, de nem tudom mennyire jogosak az érzéseim.

Legyek türelmes és megértő, vagy mondogassam, hogy nekem szükségem lenne arra, hogy érezzem, hogy szeret?


2015. ápr. 29. 13:23
1 2 3 4
 31/32 anonim ***** válasza:

Hát... ha szülésig végig volt szex utána meg 6 hétig semmi... és csak egyre távolodik..

Az én férjem mind3 alkalommal a 6 hetet is alig birta ki, legutobb már ki se birtuk.

Azért ez furcsa.

2015. máj. 7. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/32 anonim ***** válasza:

Vigyázz akkor utolsó mert ne adj Isten lebetegszel,és ha nem lehet megdugni,még félremegy a férjed...

Nem állatok vagyunk,hogy 6 hetet ne lehessen kibírni,főleg orvosi javaslatra.

2015. máj. 7. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!