Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Szülés óta távolodik tőlem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szülés óta távolodik tőlem a férjem. Meddig normális ez?

Figyelt kérdés

4 hónapja szültem. Nagyon jó apa, a terhesség alatt is végig mindenben lehetett rá számítani, és azóta is bármit megtesz a babáért. Öleli, babusgatja, nagyon szereti, mindent rá lehet bízni, a családi életünk nagyon jól működik.

De.. Kettőnk között viszont egyre kevesebb a gyengédség, intimitás, és ez azóta kezdődött, hogy elkezdett nőni a pocakom. Férfiként nyilván nehéz az új helyzethez alkalmazkodni, először a nagy pocakú feleség, majd pedig látni kibújni a babát, biztos nem egyszerű érzéseket kelt. Nekem viszont szükségem lenne arra, hogy szeretgessenek, kívánjanak, és ne csak a baba anyukája legyek, hanem feleség is. Sokszor beszéltünk a férjemmel erről, azt mondta ez nem könnyű, idő kell ahhoz, hogy minden a régi legyen. Csak hogy ő olyan fajta, hogy ha valamivel minél tovább vár, annál nehezebben veszi rá magát. Ezt már most érzem. Néha már akkor furcsán érzi magát, ha elkezd simogatni, és inkább abba is hagyja (néha el sem kezdi). Ha én kezdeményezek, általában finoman, de elutasító. Emiatt sokszor voltam már rosszkedvű (néha mérges, néha kedvtelen), és sírdogáltam is, de nem tudom mennyire jogosak az érzéseim.

Legyek türelmes és megértő, vagy mondogassam, hogy nekem szükségem lenne arra, hogy érezzem, hogy szeret?


2015. ápr. 29. 13:23
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
Hallottam, és olvastam itt is,nem is egyszer ilyenről. De teljesen lényegtelen, minden eset egyedi, és attól még, hogy te így, mások úgy reagálnak, a kérdező férje lehet, hogy teljesen más eset, más reakciókkal.
2015. ápr. 29. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 Bence_ ***** válasza:
71%

"szülés azért kemény dolog férfiként, mert állsz, mint egy farok, totál tehetetlenül. A párod éppen kettészakítja magát azért, hogy a közös gyereketek világra jöjjön, te meg állsz, igyekszel magad hasznossá tenni és próbálsz nem útban lenni, miközben tehetetlenül nézed a párod szenvedésé"

Egyet értek.

Az a pasi aki meg annyi vértől rosszul lesz mint egy orbaverés az ne menjek be.

Születés meg a halál a világ legtermészetesebb dolgai. Aki ezeket nem tudja feldogozni az foglalkozzon magával mert valami gubanc van vele.

2015. ápr. 29. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
32%
20 nő vagyok és én se szívesen nézném végig ahogy a férjem megszüli a gyerekünket (már ha lenne erre lehetőség) és simán el tudom képzelni, hogy nem akarnám a nemi szervét, mondjuk a számmal érinteni, azután, hogy ezt végignéztem, persze biztos nem lehetek benne, mert van sok pár, akinek ez semmi gondot nem okoz, de nem vagyunk egyformák, bár úgy látom, hogy te ezt a tényt valahogy nem tudod magadévá tenni.
2015. ápr. 29. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
68%
Ja és természetesen senki nem fogja kimondani, hogy emiatt undorodott meg a párjától, inkább egyszerűen elválnak, mert már nem fogja kívánni az asszonyt, rengeteg ilyen eset van, szakmabeli vagyok.
2015. ápr. 29. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
63%

:-D ennyi erővel ne is csókolózz többet a pároddal, mert biztosan láttad/hallottad egy kiadós beb..zcsizás után, ahogy a gyomortartalmát kipakolja a wcbe...

És a gyerekednek se adj puszit, mert egy punciból jött ki...

2015. ápr. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
67%
Felesleges ezen vitáznotok,azt se tudjuk a kérdező férjének mi baja van.
2015. ápr. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 Bence_ ***** válasza:
4%

Sőt abban a punciban akár más farka is lehetett vagy akár a szájával is érinthette azt 😃

Mindenki döntse el mit szeretne keresni a másikban.

Amitől undorodni tud vagy amitől becsülni.

2015. ápr. 29. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
68%

16-20-as,te nagyon intelligens férfi vagy!Öröm volt olvasni soraid!

Nagyon jól megfogalmaztál mindent!

Tényleg nem vagyunk egyformák hála,a szülésre bemenni nem kötelező.Aki pedig bemegy,annak nem a felesége lába közé kell állnia és nem is az a dolga hogy azt bámulja akkor.

2015. ápr. 29. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
100%
27 Itt nem erről van szó. Sokan rájöttek már, hogy nem annyira jó ötlet az apás szülés, illetve jobb ha az anyuka fejénél marad az apuka, a többit egy nőgyógyásznak kell végignéznie, mert neki ez a munkája és őt ez nem fogja megviselni. Az emberek pedig nem egyformák, van akit ez megvisel, úgy, hogy előtte nem is gondolta volna, van, akit pedig nem visel meg. Én, mivel már láttam olyan férjet, aki nem tudott megbarátkozni ezzel a látvánnyal, nem hagynám, hogy a férjem végignézze, igazából nem is szeretném, hogy ezt a részt bárkinek néznie kelljen és nem azért, mert ilyen finnyás vagyok, a világ legtermészetesebb dolgáról van szó, de mondjuk wc-zni is egyedül szoktam, pedig az is tök természetes. Nem jó mindig abból kiindulni, hogy hát nekem semmi gondot nem okozott...........jó, van, akinek meg okoz, ez ilyen egyszerű. Viszont a kérdező esetében egyáltalán nem biztos, hogy ez a gond, lehetnek teljesen más okok is a háttérben.
2015. ápr. 29. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem...miért nem kellett volna látnia, hogy kibújt a gyerek? Természetes folyamat. Ennyi erővel a saját anyjától is undorodhatna.
2015. ápr. 29. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!