Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki él házasság nélküli tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él házasság nélküli tartós kapcsolatban? Mennyi ideje vagytok együtt? Van különösebb oka, hogy nem házasodtatok? Fogtok házas életet élni, vagy ez, ki is van zárva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 15:14
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
76%
10 éve vagyunk együtt, kb. 9 éve élünk együtt, van egy kislányunk. Esküvő nem lesz, egyikünk se vallásos, hogy fontos lenne, ill. azt a pár milliót amibe egy lagzi kerülne, inkább nyaralásokra költjük.
2015. máj. 29. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 anonim ***** válasza:
36%

Par millio??

Hat a mienk ingyen volt

A ferjemegtisztelt azzal hogy nem paaaromnak hiv hanem hivatalos felesegenek hozzatartozoja vagyok csalad vagyunk nem ketosszeallt ember.

2015. máj. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/43 anonim ***** válasza:
14 éve, 9 éve eljegyezve. Nem magával a hazássággal van a bajunk hanem a lagzival. Én nem vagyok az a típus aki szeretti ha központban van, ráadásul irtó drága. Egyszer talán bemegyünk aláírni a papírokat, de így is nagyon jól békésen elvagyunk. Kétségeim nincsenek, hogy ö az igazi :)
2015. máj. 30. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem aki nem házasodik meg az még nem bízik meg teljesen a párjában. Nem lesznek soha férj és feleség, család. Ha már úgy indul egy kapcsolat, hogy ne lépjünk tovább mert nehezebb ha szakitunk az már ciki.
2015. máj. 31. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 anonim ***** válasza:
90%

"Nem lesznek soha férj és feleség, család."


Mi meg fogunk házasodni, de ettől kinyílik a bicska a zsebemben. Szóval ha van egy pár, akik békében, szeretetben nevelnek mondjuk két gyereket és pl. tizensok éve együtt vannak, akkor ők nem család, mert nincs egy sz..ros papírjuk róla.

De ha van egy hivatalos férj-feleség két gyerekkel, apu eltángálja naponta anyut, anyu a gyerekeket és mondjuk apu molesztálja a kislányukat, az neked család. Mert papírjuk van róla. Gratulálok!

2015. máj. 31. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/43 A kérdező kommentje:

# 14: most legyünk képmutatóak, ahelyett, hogy az emberek, saját maguk döntsenek a kapcsolatukról?


A többi hozzászólónak, köszönöm szépen a választ.

2015. máj. 31. 17:12
 17/43 anonim ***** válasza:
38%
Ha csak egy rohadt papír akkor miért féltek tole? Ahoz nem kell 3millios lagzi, hogy össze hazasodjatok.
2015. máj. 31. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:
74%

"Ha csak egy rohadt papír akkor miért féltek tole? Ahoz nem kell 3millios lagzi, hogy össze hazasodjatok."


Félni tőle? A papírnak egyedül akkor van szerepe, ha elváltok, és vagyonmegosztásra kerül sor. No meg ha esetleg meghal a párod, és özvegyi nyugdíjat szeretnél, vagy örökölni utána. A házasság pont félelem attól, hogy valamilyen anyagi járandóságodból kiforgatnak.. Nagyjából ebből a célból is jött létre az intézmény, no meg az apaság vélelme miatt, ami ma már házasság nélkül is tisztázható. A kapcsolat hosszát nem befolyásolja a "papír" megléte vagy nem léte. Neked nem lenne elég bátorságod és bizalmad házasság nélkül együtt élni a pároddal és gyereket vállalni, ugye? Nem bíznál benne, hogy komolyan veled tervezi az életét, nem igaz? Ki is fél valójában? Aki bebiztosítja magát, vagy aki biztosíték nélkül is hisz a párjában..? Nem szeretnék soha ilyen önbizalomhiányos lenni, hogy azt gondoljam, magamhoz kell kötni valakit azért, hogy mellettem maradjon.

2015. máj. 31. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:
81%

10 éve vagyunk együtt, 2 gyerekünk van.

Én (a nő) konkrétan rosszul vagyok az esküvő, legfőképpen a lagzi gondolatától, rettenetesen utálom a felhajtást, a pénzszórást és az egészet úgy, ahogy van.

Régen, amíg a nők nem dolgozhattak, tényleg szükség volt arra, hogy valakihez feleségül menjenek, mert csak így volt biztosítva a jövőjük.

De ma már, amikor egy nő is kereshet többet, mint egy férfi, akkor a házasság intézménye mint olyan, teljesen feleslegessé vált, tulajdonképpen egy csökevény, amit maguk a nők tartanak életben.

Nekem az a véleményem, hogy egy embert nem attól fognak tisztelni és szeretni, hogy összeházasodnak vele. Ha ezt ország-világ előtt bizonyítani kell, akkor ott már baj van. Az egész csak a külvilág számára szól.

Ha én tudom, hogy kitartok a párom mellett és ő is tudja, hogy kitart mellettem, akkor minek kellene ezt mások előtt kimondanunk? Ha nem így teszünk, akkor nem fog működni talán???

Ha egy ember gerinctelen fajta, akkor az házasságban is az lesz, még ha maga a pápa vagy isten adja is őket össze.

A gerinces pedig nem azért tart ki a választottja mellett, mert aláírt egy papírt, hanem mert tiszteli annyira a másikat, hogy nem alázza meg.

Ja és attól még nem lesz valaki több, hogy elvették feleségül...

2015. jún. 1. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
13%
Parom akarhogy is magyarazunk senki szemeben nem ebreszt tiszteletet hiszen ,,csak,, elettars nem komoly hiszen a fiu nem tiszteli annyira hogy elvegye felesegul meg egy szerda reggel sem.
2015. jún. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!