Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Ki él házasság nélküli tartós...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki él házasság nélküli tartós kapcsolatban? Mennyi ideje vagytok együtt? Van különösebb oka, hogy nem házasodtatok? Fogtok házas életet élni, vagy ez, ki is van zárva?

Figyelt kérdés

2015. máj. 29. 15:14
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Szüleim 23 éve vannak együtt, én 20 éves vagyok. Nem fognak összeházasodni, ez olyan biztos, mint hogy én itt ülök a gép előtt. :D Egyikük sem híve az esküvőknek, nem érdekli őket a papír, a felhajtás meg pláne nem. Pár éve gondolkodtak egy sima polgári esküvőn vendégek és összejövetel nélkül, névváltoztatás nélkül, aztán lett ez a bejelentett élettársi viszony, azóta elvetették az ötletet. Ettől függetlenül boldogok, harmonikus, jó fej családom van, hatalmas a kötődés, tisztelet és a szeretet, szerelem ennyi év után nyilván nincs. :) Meg is mondták, ha összeházasodtak volna, tuti elváltak volna már. :D


A fentebbiek nem az én véleményem az esküvőkről, őket idéztem, én szeretnék férjhez menni a jövőben, és támogatják a dolgot. :)

2015. júl. 8. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
65%

"A hazassag intezmenye olyan oreg mint az emberiseg soha nem fog eltorlodni.

A csalad alapja a hazassag mindig is az volt es az lesz. "


Elmondom, hogy kb. 3-5000 éves.

A patriarchátus 5000 éves, annak a találmánya.

Előtte matriarchátus volt, nem volt házasság, sőt monogámia sem.

Hovatovább a Föld lakosainak 17%-a él a monogám házasság kultúrájában, 83% pedig teljesen más párkapcsolati formákban. Nézz meg néhány dokumentumfilmet, vagy iratkozz be a felnőttek általános iskolájába, mert nagyon ciki az a tudatlanság (és íráskészség), amiről tanúbizonyságot tettél!

2015. júl. 9. 03:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
0%

Az osszedobjuk a szennyest tipusu emberek mindent megprobalnak hogy elmagyarazzak a sajat gyava magatartasukat meg a nyelvtan elemzesetol sem riadnak vissza.

Ahol mi elunk amiota a vilag vilag van elkotelezetseg hazassag ceremonia stb meg a nem monogam idokben is volt.

Ossszedobjuk a szennyest csak az also reteg szokasa volt a jobb korokben hazasodnak szep ruhaban nagy bulival.

2015. júl. 9. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
Mi 5 éve ismerjük egymást,és 4 éve "dobtuk össze a szennyest" :))) Lehet jövőre összeházasodunk,bár nem biztos,mert lusták vagyunk helyszínt keresni,ahová a családtagjaink eltudnak jönni,az ország 3 különböző(több száz km) pontján lakunk,és nem akarunk lagzit,csak egy esküvőt,és egy ebédet,onnan meg ellépni nászútra.Ha találunk olyan helyszín ahová mindenki eljut úgy,hogy délután haza is tudjon menni,akkor megtartjuk jövőre,ha nem akkor meg akkor,ha lesz olyan helyszínt.Egyenlőre nem foglalkozunk a kérdéssel.Örülünk,hogy túl vagyunk a válásunkon mindketten,az enyém idén ért véget,úgy mindent összevéve,jó végre a nyugi :))
2015. júl. 9. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
33: Bakot lőttél, mert nem dobtam össze a szennyest senkivel és nem is tervezem.
2015. júl. 10. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:
62%

"szep ruhaban nagy bulival" szerintem pont azok házasodnak, akik bizonytalanok magukban és a másikban, ezért kell a felhajtás és a hacacáré, hogy mindenkinek megmutassák, hogy a párjuk elkelt.

Mondd már el, miért lenne biztosabb egy gigalagziból lett házasság, mint egy hétköznapi 2 tanús??????

A mi köreinkben, ami a tanult, okos, jól keresőket jelenti, senkinek sem volt ilyen lagzija és senkinek nem is hiányzik. Voltak 2 tanús esküvők, volt 15 fős családi, ill. külföldi tengerpartos, de az általad kultivált, tipikus falusi, senkinél szóba sem jött, annyira felesleges.

Persze, akinek ez a fontos, hogy legyen meg a felhajtás és szórjanak el minél több pénzt 1 napra, az menjen és csinálja, engem aztán nem érdekel, de ne álljon le osztani az észt, hogy az feltétlenül kell a jó kapcsolathoz!!!!!!!

2015. júl. 10. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
43%
32 éves házas ember vagyok...gyerekkoromtól kezdve mindenhol azt láttam, hogy alap a házasság/ a vadházasság- élettárs - a valamiért sérült emberek szokása pl csonka család, alkoholista apa/anya, özvegyasszonnyal jött össze a fiatal srác és nem vehette feleségül...de a családban a nagynéniktől a nagyszüleimen át az unokatesóimon mindenki házasságban élt..mivel gyerekként ezt láttam ez vált a természetessé és a magától érthetővé, hogy 100% hogy én is házas leszek...szóval számomra nem csak egy papír! A mai napig állítom, hogy az élettársak sérültek lelkileg valamikor...volt házasság csődbe menetele, rossz párkapcsolat..rossz környezet, de valami miatt nem merik elkötelezni magukat! De nincs ezzel semmi baj...mindenki éljen úgy ahogy akar, én örülök, hogy házas vagyok...a pofám égne egy "élettársam" kapcsolattól ahol tini szinten "járogatás van" mert a kapcsolat legfelsőbb foka a házasság! Régen amelyik gyerek házasságon kívül született az zabi volt...a család a férj és feleség később apa és anya...nem pedig a kati és a józsi akik Járnak meg összeköltöztek, mert igy többet lehet "d...gni" aztán jöttél te kisfiam..pffffffffff
2015. aug. 15. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Mert az élettársaknak ha születik gyermeke,az nem anya meg apa mi? :D Jesszus,sztem te vagy sérült :D
2015. aug. 15. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:

Aztan az egyik elettars meghal es a masik ott marad lakas penz stb minden nelkules ir ide sirva mi legyen vele.

Persz emost jonnek a vegrendeletes valaszok de oszinten hany embernek van vegrendeletre penze?

A hazassag a masikrol valo gondoskodas akkor is ha mar en nem vagyok vagy o megy el.

2015. aug. 15. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
Miért maradna ott lakás meg pénz nélkül? :O Ugyanúgy közös a lakás,a másiknak meg ugyanúgy van saját keresete,mivel lenne több bevétele,ha házastársa hal meg?? :O
2015. aug. 15. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!